• موارد قبل از ارسال عکس:

1- با توجه به چندین تذکر از کارگروه مصادیق مجرمانه (فیلترینگ) به عکس ها لطفا قبل ازارسال عکس دقت کنید که عکس ارسالی از نظر پوشش، مناسب باشد و برای سایت ایجاد مشکل ننماید. (بازبودن بالا تنه، پایین تنه، سرشانه ها)

2- در صورت مشاهده عکس های مورد دار بلافاصله گزارش را زده تا تیم یک رمان بررسی لازم را انجام دهند.

3- در صورت مشاهده عکس های مورد دار زیاد از یک کاربر، کاربر فوق مسدود و تمام پست های این شخص پاک خواهد شد.

4-دقت فرمایید که تعداد عکس های ارسالی در هر پست باید بین 3 تا 5 عکس باشد و تعداد ارسالی در هر تاپیک کمتر از 4 پست نباشد.

5-از ارسال هر گونه تاپیک تکراری و اسپم خودداری بفرمایید.

آموزشی آموزش عکاسی ماکرو با نور طبیعی

• نویسنده موضوع __Miss.senator
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 333
  • کاربران تگ شده هیچ

__Miss.senator

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
23/5/18
ارسالی‌ها
478
پسندها
3,327
امتیازها
19,173
مدال‌ها
13
سطح
12

• نویسنده موضوع
کار کردن با نور طبیعی ممکن است دلهره آور به نظر برسد. با این حال، من به عنوان یک عکاس ماکرو عاشق نور طبیعی هستم. من سالها وقت صرف بررسی آن کرده ام، با آن کار کرده ام، و آن را مشاهده کرده ام. من در تمام عکس هایم از نور طبیعی استفاده می کنم. در واقع، آخرین بار که از فلاش استفاده کردم بیش از پنج سال پیش بود. در این مقاله عکاسی ماکرو با نور طبیعی را به شما آموزش خواهم داد. اگر به عکاسی از گل ها یا عکاسی ماکرو علاقه دارید، این آموزش برای شماست.
natural-light-macro-photography-1.jpg

اما چطور باید از مزیت نور طبیعی بهره ببریم؟ آیا اصول ساده ای وجود دارد که بتوان آنها را یاد گرفت و سریع به کار برد، تا بتوانید همیشه عکس های ماکروی خیره...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : __Miss.senator

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 2, کاربر: 0, مهمان: 2)

عقب
بالا