آقایان چرا مردها فکر می‌کنند همه چی تمام اند؟

• نویسنده موضوع Mélomanie
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 256
  • کاربران تگ شده هیچ

Mélomanie

مدیر آزمایشی ویرایش + منتقد انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
6,838
پسندها
44,381
امتیازها
92,373
مدال‌ها
39
سطح
39

• نویسنده موضوع
  • مدیر
شخصیت مردان

مردها حتی از اینکه پیش خود فکر کنند ممکن است اشتباه کرده باشند هم بیزارند

مردها اصلا دوست ندارند فکر کنند اشتباه کرده‌اند! و از اینکه کسی بگوید آنها مقصرند متنفرند. مردها حتی از اینکه پیش خود فکر کنند «ممکن است» اشتباه کرده باشند هم بیزارند و بیشتر از هم از این بدشان می‌آید که قبل از اینکه خودشان بدانند، یک زن بداند آنها مرتکب اشتباه شده‌اند! و جالب‌تر از همه اینکه: یک مرد احساس می‌کند شما از قبل هم او را مقصر می‌دانسته‌اید، در حالیکه حتی اصلا چنین چیزی به او نگفته‌اید!

برای اینکه سر از این معمای مردانه در بیاوریم باید به عقب برگردیم و نگاهی به تربیت و پرورش پسر بچه‌ها بیندازیم. مردها جوری...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Mélomanie

مدیر آزمایشی ویرایش + منتقد انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
6,838
پسندها
44,381
امتیازها
92,373
مدال‌ها
39
سطح
39

• نویسنده موضوع
  • مدیر
چه باید کرد؟

1. در کلام‌تان از واژه‌هایی استفاده نکنید که به مرد احساس گناه بدهد

سرزنش نکنید، محکوم نکنید، لقب ندهید، تعمیم ندهید و شخصیت و توانایی‌های او را بی‌ارزش نکنید. فقط به او بگویید چه احساسی دارید. مثلا نگویید: همیشه همیننطوریه! تو هیچ وقت نمی‌دونی کجا داریم می‌ریم! بگویید: عزیزم، وقتی اینطوری سرگردون میشم من نگران میشم. من می‌دونم که تو کارتو بلدی اما آدرس که داریم سرراست نیست. اگر یه جا بایستیم و از کسی سوال کنیم من احساس بهتری دارم.

نگویید: تو بلد نیستی این کار رو انجام بدی. به جایش بگویید: وقتی این کار رو انجام می‌دی من ناراحت می‌‌شم.

2. بنشینید و حرف بزنید

مردها عاشق این هستند که کسی آنها را درک کند. به مردتان فرصت بدهید تا احساساتش را در مورد مسئله‌ای...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا