ماجرای کامل قتلی که توسط حمید صفت صورت گرفت«کمی قدیمی»

ستاره حقیقت جو

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
2,089
پسندها
31,350
امتیازها
66,873
مدال‌ها
30
سطح
33

• نویسنده موضوع
به گزارش *** ؛ ساعت ۱۵ روز شنبه از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، فوت مشکوک از طریق بیمارستانی به کلانتری ۱۴۵ ونک اعلام شد.

با حضور ماموران در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد، پیرمردی ۶۶ ساله به علت اصابت جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی جمجمه فوت کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده در اختیار اداره دهم قرار گرفت.

متوفی قبل از مرگ خود در اظهاراتش عنوان داشته بود که توسط پسر همسرش به نام "ح" 24 ساله مورد ضرب و جرح قرار گرفته است.

همزمان با ارجاع پرونده به اداره دهم مظنون پرونده، در ساعت ۱۵ به کلانتری ۱۴۵ ونک مراجعه و خود را به ماموران معرفی کرد. با انجام هماهنگی قضایی "ح" به اداره دهم منتقل شد؛ متهم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

ستاره حقیقت جو

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
2,089
پسندها
31,350
امتیازها
66,873
مدال‌ها
30
سطح
33

• نویسنده موضوع
63246 اعتراف قتل توسط خواننده پاپ

ستاره حقیقت جو

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
2,089
پسندها
31,350
امتیازها
66,873
مدال‌ها
30
سطح
33

• نویسنده موضوع
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: خواننده رپ معروف در ساعت ۲۰:۱۵ روز جاری به ارتکاب جنایت و قتل همسر مادرش با انگیزه حمایت از مادر خود اعتراف کرد. متهم در اعترافات اولیه عنوان کرد که پس از تماس برادرم از کشور امریکا مبنی بر اینکه مقتول با مادرم درگیر شده است به سرعت خودم را به خانه رساندم. زمانیکه به موضوع درگیری او با مادرم اعتراض کردم با یکدیگر درگیر شدیم که طی درگیری متوفی را مورد ضرب و جرح قرار دادم.

سرپرست دادسرای امور جنایی نیز از تشکیل پرونده برای «حمیدرضا صفت» به اتهام قتل و انجام تحقیقات در این خصوص خبر داد.

محمد شهریاری با بیان این مطلب گفت: خواننده رپ امروز (شنبه) به ارتکاب جنایت و قتل همسر مادرش با انگیزه حمایت از مادر خود اعتراف کرد.

وی افزود: دو سه...

ستاره حقیقت جو

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
2,089
پسندها
31,350
امتیازها
66,873
مدال‌ها
30
سطح
33

• نویسنده موضوع
تشکیل پرونده قضایی برای یک خواننده رپ به اتهام قتل ناپدری
همچنین خبرآنلاین در خبری به نقل از سرپرست دادسرای امور جنایی نوشت: برای «حمیدرضا صفت» به اتهام قتل و انجام تحقیقات در این خصوص پرونده ای تشکیل شده است.

محمد شهریاری با اشاره به جنایت حمید صفت، گفت: خواننده رپ امروز (شنبه) به ارتکاب جنایت و قتل همسر مادرش با انگیزه حمایت از مادر خود اعتراف کرد.

وی افزود: دو سه روز پیش متهم با ناپدری خود درگیر شد و امروز ناپدری در بیمارستان فوت کرد. متهم اکنون در بازداشت است.

شهریاری با بیان این که متهم مقتول را با ضربات سنگین به سر مورد ضرب و جرح قرار داده است، گفت: در حال انجام تحقیقات در این زمینه هستیم. این حادثه در خیابان شیخ بهایی رخ داده است.

ستاره حقیقت جو

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
2,089
پسندها
31,350
امتیازها
66,873
مدال‌ها
30
سطح
33

• نویسنده موضوع
همین طور که گفتم این خبر قدیمی بود اما حالا که اقای حمید رضا صفت ازاد شدن نظر های جالبی از هواداران و غیر هوادارنشون منتشر شده.. که چنتاش رو انتخاب کردم و براتون میزارم.

ستاره حقیقت جو

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
2,089
پسندها
31,350
امتیازها
66,873
مدال‌ها
30
سطح
33

• نویسنده موضوع
نظرات مثبت هواداران:

Narges_D

کاربر سایت
کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
25/6/18
ارسالی‌ها
1,259
پسندها
20,502
امتیازها
48,373
مدال‌ها
23
سطح
28

^-^

امضا : Narges_D

ستاره حقیقت جو

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
2,089
پسندها
31,350
امتیازها
66,873
مدال‌ها
30
سطح
33

• نویسنده موضوع
حالا ک حمید آزاد شده خدارو شکر..ولی من با شناختی که از شعرها و سبک و اوون هویت این خواننده که کاملا از نوع سبک و اجرا و ترانه هاش میشه پی برد که آدمی هست بسیار فهمیده و بدوون جر و بحث چ برسه ب اینکه بخاااد کسی رو که بقول خودش جای پدرش رو بوده رو بکشه..
ن اصلا و ابدااا چنین کسی که خیلییی پخته و بزرگتر از سنش میفهمه و حرف میزنه و ترانه هاش ک کار خودشن رو فقط از ذهن کسی میاد که آموزش دیده و پرورش یافته و بااینکه انسان در عصبانیت دست به هر کاری من جمله قتل هم میزند ..ولی من بشخصه نتوانستم بااین موضوع کنار بیام که حمید صفت قاتل باشه..

ک خداروشکر الان مشخص شد ک بالاخره غیر عمد و در درگیری که مقصر خود مقتول بوده .. و امروز هم خبر ازادیشو میشنویم

که واقعاا خوشحالم و خوشحاالیم ما دوستداران...

ستاره حقیقت جو

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
2,089
پسندها
31,350
امتیازها
66,873
مدال‌ها
30
سطح
33

• نویسنده موضوع
خیلی خوشحال شدم ک حمید صفت ازاد شده ب نطرم ی خواننده باغیرته بهش افتخار میکنم

ستاره حقیقت جو

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
2,089
پسندها
31,350
امتیازها
66,873
مدال‌ها
30
سطح
33

• نویسنده موضوع
خدا رو شکر که آزاد شده

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا