مصاحبه مفصل سیدجلال حسینی: به پرسپولیس نیم‌ نگاه ملی هم نشد چه رسد به نگاه ملی

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 163
  • کاربران تگ شده هیچ

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
پرسپولیس-کاپیتان پرسپولیس-لیگ برتر

مصاحبه مفصل کاپیتان پرسپولیس در مورد حواشی و اتفاقای که این روزها برای پرسپولیس و فوتبال ایران پیش آمده است.

جام ملت‌های آسیا در حالی برای ما به پایان رسید که برخی کارشناسان معتقد بودند جای سیدجلال حسینی در این رقابت‌ها خالی بود. مدافع باتجربه‌ای که در یک دهه گذشته پای ثابت اردو و مسابقات تیم ملی بود، اما پس از خط خوردن از فهرست تیم ملی و در آستانه جام ملت‌های آسیا اوایل آذرماه سال‌جاری برای همیشه از تیم ملی خداحافظی کرد.

سیدجلال بار دیگر اعلام کرد خداحافظی اش از تیم ملی قطعی بوده و حتی اگر هم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
*سید، فکرش را می‌کردی تیم ملی قطر قهرمان جام ملت‌های آسیا شود؟
نه، راستش را بخواهید اصلاً فکرش را نمی‌کردم. قبل از شروع مسابقات، خودم تصور می‌کردم ایران و ژاپن فینالیست شوند، اما متأسفانه در نیمه‌نهایی به هم خوردند که آن نتیجه رقم خورد.​
* فیلیکس سانچز، سرمربی تیم ملی قطر چند سالی است در کمپ اسپایر با نوجوانان و جوانان مستعد کار و آن‌ها را شناسایی کرده است. در این رابطه صحبتی نداری؟
بله، شک نکنید کمپ مجهز اسپایر نقش ویژه‌ای در تقویت فوتبال قطر و تیم ملی این کشور داشته است. من می‌دانم در رده‌های پایه‌ای قطری‌ها بهترین تیم‌های دنیا را دعوت می‌کنند و تورنمنت‌های مختلفی می‌گذارند و از لحاظ علم...​

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
* سیدمجید حسینی چرا اینقدر افت کرده بود؟
به نظر من سیدمجید حسینی مدافع جوانی است که شخصیت خوبی دارد. بازیکنی محکم و جوان که نباید خودش را ملامت کند یا روحیه اش را از دست بدهد. مطمئن هستم سیدمجید می‌تواند سال‌های سال در تیم ملی ایران با قدرت بازی کند.​
* اینکه عنوان شد پرسپولیسی‌ها به دلیل دلخوری از کارلوس کی‌روش بازی‌های تیم ملی در کمپ اسپایر قطر تماشا نمی‌کردند را تأیید می‌کنی؟
اصلاً این‌طور نبود. من و سایر بازیکنان پرسپولیس همه بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌ها را دیدیم. تیم ایران شروع بسیار خوبی در جام ملت‌ها داشت منتهای مراتب در نیمه‌نهایی به ژاپن خوردیم که تیمی بسیار حرفه‌ای است. کوچک‌ترین...​

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
* البته استقلالی‌ها هم به تاریخ شهرآورد برگشت اعتراض کرده‌اند.
گفتم که شهرآورد ۱۰ فروردین با هر نتیجه‌ای که تمام شود به سود حریفان عربی است.​
سیدجلال حسینی-برانکو ایوانکوویچ

* به هر حال پرسپولیس با فینالیست شدن در آسیا توقع همه را بالا برده است. کسی دیگر به کمتر از قهرمانی رضایت نمی‌دهد؟
با چه استدلالی؟ الدحیل مهدی بن عطیه مدافع یوونتوس را می‌خرد و بقیه تیم‌ها را هم که گفتم. حریفان ما در آسیا هم پول دارند، هم زور دارند و هم می‌توانند بازیکنان گرانقیمت خارجی بخرند. از لحاظ امکانات هم که اصلاً...​