مطالب ویژه در ستایش از محبوب ترین ورزش جهان؛ تا فوتبال هست زندگی باید کرد!

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 379
  • کاربران تگ شده هیچ

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
فوتبال-دیگو مارادونا-عشق به فوتبال-جام جهانی-دست خدا

فوتبال، این جادوی عجیب. می کشد و جان می دهد، شاد می کند و اندوهگین می سازد. فوتبال ورزشی است که پای از ورزش بودن فرا نهاده و در زندگی روزمره ما بر سر سفره های کوچک و بزرگ ما می نشیند و گاه در اتاقمان با ما چای می نوشد.

«پیشنهاد می کنم حتما این مطلب رو بخونید؛ خودم از خوندنش اشک تو چشام اومد...»

امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

نقشی که ادیان، آیین ها و کتب مقدس در بهبود شرایط زندگی انسانها ایفا کرده اند انکارناپذیر است. آنها به وجود آمدند برای تقویت وجوه انسانی. برای معنویت و برابری. برای همبستگی، محبت و مهربانی مابین انسانها. اما در این بین چیزهای دیگری هم بوده و هستند که نقش پررنگی در اعتلای این خصایص انسانی داشته اند.
اگر در تاریخ سیر کنیم بیش از هر چیزی خشونت می بینیم. خونریزی، عداوت، کشتار، چپاول، استعمار و ت*جاوز می بینیم. هیتلر بیش از طاعون در اروپا سبب کشته شدن انسان ها شد. هیتلر ها کم نبوده اند. نرون، استالین، موسولینی، اسکندر و چنگیز خان...

تاریخ شرمسار است اما همیشه در هر چیزی نازیبایی، زیبایی هم وجود داشته است. همیشه می شود از یک صدف بی ارزش یک مروارید زیبا بیرون آورد. هیچ وقت در ورای یک...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

فوتبال، این صنعت بزرگ در گوشت و پوست کره زمین نفوذ کرده است. رسیده است به مغز استخوان آدمها. دیگر هیچکس با فوتبال تنها نیست. دیگر کسی نیازی ندارد برای پُر کردن اوقات بیکاری یا فرار از روزمرگی، خود را وادار به خواندن رُمان های هزار صفحه ای کند. با فوتبال دیگر نیاز نیست دائما در رنج گذشت زمان باشید. فقط کافیست زندگی کنید تا پایان هفته برسد، یا اول هفته یا میانه آن.

عاشق فوتبال که باشید سرود لیگ قهرمانان که نواخته شود تب می کنید. آب دستتان باشد می گذارید زمین. بازی تیم محبوبتان که در شُرف برگزاری باشد از مدرسه میزنید به چاک یا کار را تعطیل می کنید و یا با تمارض از رییستان مرخصی می گیرید. وقت فوتبال که برسد مردم هر کاری که داشته باشند دچار هیستری می شوند. همه می خواهند یا در...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

«درست است که فوتبال گاهی موجب می شود مواظب قلب های یکدیگر نباشیم اما با تمام این تفاسیر، اگر تو از آلمان شرقی باشی و من از آلمان غربی باز هم فرقی نمی کند، من اطمینان دارم تو سیم خاردار را بلند میکنی تا من از زیر آن رد شوم.»

800.jpg