مصاحبه مفصل لواندوفسکی با کیکر: می توانم تصور کنم که مدت طولانی در بایرن مونیخ بمانم

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 187
  • کاربران تگ شده هیچ

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
بایرن مونیخ-دورتموند-مصاحبه لواندوفسکی-لیورپول-سرخیو راموس-بوندس لیگا-Bayern Munich

روبرت لواندوفسکی یکی از بهترین فصل های دوران فوتبالش را در بایرن مونیخ می گذراند.

مهاجم لهستانی بایرن مونیخ همیشه مهره ای کلیدی برای این تیم بوده و در موفقیت های بایرن نقشی اساسی داشته است. هرچند گاهی از دست دادن موقعیت های گلزنی باعث می شود این بازیکن گلزن مورد انتقاد قرار گیرد.

روبرت لواندوفسکی مصاحبه مفصلی با کیکر داشته که اینجا بخش هایی از آن را با هم مرور می کنیم

امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
فرصت زدن دویستمین گل در بوندس لیگا در بازی با دورتموند:

هر گلی در بازی با دورتموند می تواند خاص باشد. مخصوصا حالا که در کورس قهرمانی هستیم. 200 عدد بزرگی است! وقتی در سال 2010 به بوندس لیگا آمدم هرگز فکر نمی کردم بتوانم به این آمار گلزنی برسم.
مهم ترین گل:

گلی که در بازی برابر بایرن مونیخ برای دورتموند در سال 2012 به ثمر رساندم. چون این گل سرنوشت قهرمانی را مشخص کرد. گل پنجمم به وولفسبورگ در سال 2015 هم زیباترین گلم بوده است.
250 گل:

اگر با همین روند ادامه دهم، می توانم طی دو فصل آینده 50-60 گل بزنم. رسیدن به این...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
سرسخت ترین مدافعان:
در لیگ قهرمانان اروپا، سرخیو راموس. او یک مدافع میانی فوق العاده است. نه فقط از نظر دفاعی که او با توپ هم خوب کار می کند. در بوندس لیگا، بواتنگ و هوملس. همیشه بازی برابر آنها یک چالش دشوار بوده است. از بازیکنان قدیمی هم باید به کارلوس زامبرانو اشاره کنم که مدافع خشن و سرسختی بود.

منتقدان تو می گویند نمی توانی در بازی های بزرگ لیگ قهرمانان اروپا گل بزنی:
در نیمه نهایی ها و یک چهارم نهایی ها من همیشه گل زده ام. حداقل یک بار در بازی با بارسلونا، اتلتیکومادرید و یوونتوس گلزنی کرده ام. سال گذشته در بازی با رئال مصدوم بودم و درد داشتم. در بازی با لیورپول هم من هیچ...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
آیا بازی با لیورپول، محبوبیت کواچ در بایرن مونیخ را مخدوش کرد؟
نه. ما اشتباهات را در کنار هم تحلیل کردیم. در دو بازی قبل و بعد از لیورپول، 6گل به ثمر رساندیم. پس سوال اینجاست که چرا نتوانستیم در بازی با لیورپول خوب ظاهر شویم. بحث های کمی در این مورد شکل گرفت. باید در آینده از این بازی درس بگیریم.

در سال 2016 با دو گل از یوونتوس عقب بودید ولی در نهایت کامبک زدید. چگونه یک تیم می تواند ظرفیت چنین کاری را داشته باشد؟
ما تلاش زیادی در طول بازی داشتیم. من همیشه به بازگشت امیدوار بودم. البته باید بگویم 100درصد آن را باور نکرده بودیم ولی ایمان مان به بازگشت در حد 85 یا 90درصد...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
در مورد توماس مولر:
من و مولر در زمین خیلی خوب همدیگر را پیدا می کنیم. پنج سال است که در کنار هم بازی می کنیم. او همیشه سعی می کند رو به جلو بازی کند و تفکر هجومی دارد. مولر همیشه به این فکر می کند که توپ را به مهاجم تیم پاس بدهد و من همیشه آماده هستم.
در مورد از دست دادن موقعیت های گلزنی:
در طول بازی سریع باید این چیزها را فراموش کنید. ولی وقتی به خانه برگشتم سعی می کنم دوباره بازی را ببینم. همه موقعیت ها را تحلیل می کنم و به این فکر می کنم که در موقعیت های مشابه چطور می توانم عملکرد بهتری داشته باشم.
آیا حاضر هستید تمام گل هایتان در بوندس...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0