پیش بازی منچستریونایتد-بارسلونا؛ اینجا ته خط نیست ولی به اندازه یک فینال می‌ارزد

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 148
  • کاربران تگ شده هیچ

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
 منچستریونایتد-بارسلونا

احتمالا هم نماینده انگلیس و هم نماینده اسپانیا ترجیح می‌دادند در این مرحله با حریف آسان‌تری رو به رو شوند ولی لیگ قهرمانان اروپا هیچ کمکی به تیم‌های شرکت کننده نمی‌کند.

سه قهرمانی پشت سر هم مادریدی‌ها به اندازه کافی برای کاتالان‌ها حوصله بر بوده است تا در این فصل انگیزه خاصی برای شرکت در رقابت‌های اروپایی داشته باشند. در آن سو منچستریونایتد هم چیزهای زیادی برای اثبات کردن دارد و شاید «انتقام شکست در فینال ۲۰۱۱» هم انگیزه خاصی برای آن‌ها ایجاد...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
سولسشر: شاید مهار مسی دشوار باشد ولی غیر ممکن نیست؛ حق نداریم حتی یک ثانیه از بازیکنان بارسلونا غافل شویم

به گزارش MEN، او در ابتدا در مورد وضعیت مارکوس رشفورد گفت:

نیاز داشت تا بیشتر به گرم کردن بپردازد و امیدوارم مشکل خاصی برایش ایجاد نشود. او نتوانست به جالب‌ترین بخش تمرینات اضافه شود اما بگذارید ببینیم فردا چه می‌شود. امیدوارم آماده باشد.
آیا این سخت‌ترین آزمون شما است؟
هر بازی، بزرگ‌ترین بازی محسوب می‌شود. البته که...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
اسمالینگ کاپیتان سوم و مدافع من یو: رویارویی با مسی؟ از چنین چالش‌هایی لذت می‌برم و منتظر آن‌ها هستم

به گزارش MEN، مدافع میانی انگلیسی شیاطین سرخ در مورد رویارویی با لیونل مسی گفت:
چیزی است که از آن لذت می‌برم. این فصل به اندازه‌ای خوش شانس بودم که با (کریستیانو) رونالدو و (کیلیان) ام باپه رو به رو شوم و حالا مسی از راه رسیده است. این‌ها چالش‌هایی هستند که از آن‌ها لذت می‌برم و منتظرشان...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
والورده سرمربی بارسلون: بارسلونا به دنبال گلزنی و برنده شدن در اولدترافورد است؛ مصدومیت‌ها برای منچستریونایتد مشکل‌ساز نخواهند بود

به گزارش MEN، سرمربی بلوگرانا در ابتدا در پاسخ به این سوال که «آیا بارسلونا در بهترین فرم فصل جاری خود به سر می‌برد؟» گفت:

در همین سطح قرار داریم. مشتاق رویارویی با یونایتد در چنین جوی هستیم. دو بازی پیش رو داریم و باید در هر دوی آن‌ها خوب کار کنیم.
ضربات شروع مجدد خطرناک یونایتد

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
پیکه مدافع بارسا: منچستریونایتد بزرگ‌ترین باشگاه انگلیس است؛ فشاری برای قهرمانی در اروپا روی بارسلونا وجود ندارد

به گزارش MEN، پرسش و پاسخ‌های رد و بدل شده با پیکه از این قرار بود:

چه چیزی از بازی کردن همراه اوله گونار سولسشر به یاد داری؟

یادم می‌آید وقتی به اینجا آمدم، یک هم تیمی خیلی خوب برایم بود. من جوان بودم و او یکی از مسن‌تر ها بود. قطعا او به من کمک کرد تا با باشگاه و این شهر سازگار شوم. در پایان دوران حرفه‌ای خود با مصدومیت‌ها مشکل داشت. در تمرین با او متوجه می‌شدید که توانایی گلزنی کردن را دارد. بازی کردن با او تجربه‌ای عالی بود. از...