متفرقه مردي كه با قرآن معتادان را درمان مي‌كند

• نویسنده موضوع _S_N_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 161
  • کاربران تگ شده هیچ

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,560
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
سيدمرتضي كياني مسئول مركز درمان اعتياد سازمان بهزيستي در يكي از مناطق جنوب تهران است؛ او كه خود زماني گرفتار بلاي اعتياد بود و در شرايط بدي به ‌سر مي‌برد با عنايت الهي به مدد آيات نوراني قرآن، زندگي‌اش متحول شد و حالا شش سال است در مركز «معجزه ايرانيان» تلاش مي‌كند تا معتادان را با كمك قرآن به زندگي دوباره بازگرداند ‌زيرا معتقد است قرآن بهترين منبع شفا و سلامتي است كه خداوند ميان ما به وديعه گذاشته و نبايد نگاه محدودي به آن داشته باشيم. شيوه درماني او با قرآن در اين چند سال زمزمه خيلي‌ها در سرتاسركشور شده است. همين موضوع ما را بر آن داشت تا با ايشان گپ‌وگفتي داشته باشيم.

شما تابلونويسي داشتيد و خطاط بوديد چي شد كه وارد كار درمان معتادان و ايجاد چنين شيوه‌ درماني جديدي شديد؟
من...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] MosleM

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,560
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
چقدر مطمئن هستيد با اين شيوه افراد به اعتياد بازگشتي ندارند؟

ما فقط درصد بهبودي را بالا مي‌بريم مدعي بهبودي صددرصد نيستيم اما وقتي كسي از 5 درصد بهبودي 35 تا40 درصد مي‌رسد و از طرفي اعتقادات ديني او هم تقويت مي‌شود رضايتبخش است.

وقتي اين درصد بالاي بهبودي را مي‌بينيد چه احساسي به شما دست مي‌دهد؟

هركس كه با نور آيات قرآن بهبودي كسب مي‌كند، يك معجزه آشكار اتفاق افتاده است. هر روز شاهد آن هستم و برايم شيرين و دلچسب است وقتي فرد بهبود يافته به ما سرمي‌زند، ‌وقتي نماز خواندن و قرآن خواندن افراد را مي‌بينم كه نه از روي جبر و تظاهر، ‌بلكه از روي اختيار و رغبت قرآن برداشته و مي‌خوانند؛ بهترين حس وحال را به من مي‌دهد كه خستگي شش ساله‌ام را برطرف مي‌كند و به‌كار اميدوارتر مي‌شوم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا