مصاحبه کامل سردار: من هیچ‌ وقت نمی‌ بازم و مقابل انتقاداتِ نادرست می‌ ایستم؛ دوست دارم لیورپول قهرمان اروپا شود

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 182
  • کاربران تگ شده هیچ

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
فوتبال جهان-لیگ روسیه-تیم زنیت-مهاجم ایرانی زنیت

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان می گوید اینستاگرام در ایران بد جا افتاده است و ما نمی‌دانیم چطور باید از این شبکه اجتماعی استفاده کنیم.

سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ پس از درخشش در ترکیب صدرنشین لیگ روسیه و رسیدن به صدر جدول گلزنان لیگ این کشور، حالا بیش از همیشه مورد توجه قرار گرفته است.

[مصاحبه در ادامه]

امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
او همچنین مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی اینترنتی انجام داده است که پیش از آغاز مصاحبه و در واکنش به این صحبت مجری شبکه که اعلام کرد با مسی ایرانی صحبت می‌کنیم، گفت:

زلاتان ایرانی.
وی در آغاز مصاحبه با شبکه Raw Talk اظهار داشت:

وقتی گل می‌زنید، مزد زحمات‌تان را می‌گیرید. بهترین حس در فوتبال این است که شما می‌توانید خیلی چیزها را یاد بگیرید. چه نقاط قوت و چه نقاط ضعف.
مهاجم تیم فوتبال زنیت در مورد درخشش در این تیم، خاطرنشان کرد:

شرایط در تیم زنیت خیلی فرق می‌کند. این تیم بسیار هجومی بازی می‌کند و در چنین شرایطی مهاجم بسیار به چشم می‌آید. سرگئی سماک (سرمربی تیم زنیت) هم خیلی به بازیکنان کمک می‌کند. او نه تنها به من،...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
وی در مورد این سؤال که دوست دارد پس از بازگشت به لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده به کدام تیم گل بزند، اظهار داشت:

هر تیمی به لیگ قهرمانان بیاید و من گل بزنم، صد درصد برای من خیلی حس عجیبی است و دوباره به خاطره‌های فوتبالی‌ام اضافه می‌شود که می‌توانم به فرزندانم تعریف کنم.
آزمون در واکنش به این پرسش که ممکن است مقابل رئال مادرید بازی کند و آیا می‌تواند در مقابل مدافعی چون سرخیو راموس گل بزند، تأکید کرد:

هر چه خدا بخواهد، من تمام تلاشم را می‌کنم.
مهاجم تیم فوتبال زنیت درباره اینکه آیا مدافعی در اروپا وجود دارد که از بازی مقابلش ترسی داشته باشد یا اینکه بگوید بازی مقابل این بازیکن سخت است، خاطرنشان کرد:

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
سردار آزمون در مورد اتفاقاتی که پس از جام جهانی برای او رخ داد و از تیم ملی خداحافظی کرد که با واکنش‌هایی روبه‌رو شد و از طرفی برخی هواداران از او انتقاد داشتند و برخی نیز از او حمایت کردند و چه احساسی به او دست داده بود که از تیم ملی ایران خداحافظی کرد، گفت:

من هیچ وقت نمی‌بازم. هیچ وقت نمی‌بازم. اینکه هواداران فکر کردند که به خاطر آنها خداحافظی کرده‌ام، اشتباه است. ما دو نوع هوادار داریم که یک عده قدر شما را می‌دانند و یک عده قدر شما را نمی‌دانند. من هم باید این درک را داشته باشم که یک روز از من انتقاد می‌کنند و یک روز هم من را بالا می‌برند.
وی ادامه داد:

من اکنون 24 ساله‌ام و در این سن جزو پنج گلزن برتر تاریخ ایران هستم. همه چیز را...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
سردار آزمون درباره اینکه گل خود را هم به مردم گلستان تقدیم کرد، گفت:

بله، خودم هم خیلی دوست داشتم گل بزنم و گل اولم را به مردم گلستان تقدیم کردم و گل دوم را هم به آن کسی تقدیم کردم که در زندگی شخصی‌ام قرار دارد، چون به او قول داده بودم. از طرفی به عنوان بازیکن حرفه‌ای وقتی کاری انجام می‌دهم، باید به جای خود باشد و تمرکزم روی فوتبال باشد. باید اینجا خوب بازی کنم تا بتوانم نان حلال برای خانواده‌ام ببرم.
وی در مورد علاقه میلیونی مردم ایران به فوتبال و اینکه برخی تیم‌ها 40، 50 میلیون هوادار دارند، اظهار داشت:

در ایران مردم خیلی به فوتبال علاقه‌مند هستند. درست است که در جام جهانی فحاشی می‌کنند، اما این فحاشی‌ها هم فقط برای اینستاگرام بود. خیلی...