تیم ملی والیبال بانوان به دنبال حریف تدارکاتی در شرق اروپا

  • شروع کننده موضوع Yegane
  • تاریخ شروع

Yegane

مدیر تالار ورزش + ناظر رمان
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار ورزشی
عضویت
6/14/18
ارسال ها
5,014
امتیاز
73,173
محل سکونت
مـ ـونـیـ ـخ
وب سایت
englishlyricss.mihanblog.com
تیم ملی والیبال بانوان به دنبال حریف تدارکاتی در شرق اروپاتیم ملی والیبال بانوان در حالی آماده حضور در مسابقات قهرمانی آسیا می‌شود که با مشکل نبود بازی تدارکاتی مواجه است. نه چینی‌ها و نه ژاپنی‌ها حاضر به انجام مسابقه با ایران نشده‌اند و ایران هم قصد ندارد با تیم‌های ضعیف بازی کند.

مسابقات والیبال قهرمانی آسیا تابستان امسال در کره جنوبی برگزار می‌شود و تیم جواد مهرگان مدت‌ها است که تمرینات خود را دنبال می‌کند. پس از برگزاری چند مرحله از اردوی ملی، اکنون مشکل تیم ملی، بازی تدارکاتی است.


پروژه برپایی اردوی تیم ملی در ژاپن با شکست مواجه شده است زیرا ژاپنی‌ها علاقه‌ای به حضور تیم ملی در ژاپن و بازی دوستانه با ایرانی‌ها ندارند. این در حالی است که پیش از این، مشکل تامین مالی حضور در اردوی ژاپن معضل تیم ملی بود اما اکنون کسی در سرزمین آفتاب تابان از دختران ایران پذیرایی نمی‌کند.

چین نیز گزینه دیگری برای بازی تدارکاتی با ایران بوده است که البته این گزینه نیز منتفی است زیرا چینی‌ها گفته‌اند همه برنامه‌های تیم ملی این کشور پر و اشغال است و امکان بازی با ایران را ندارند. همین موضوع سبب شده برنامه‌های تیم ملی دچار چالش شود.

اکنون فدراسیون والیبال به این فکر افتاده که در اروپا به دنبال حریف تدارکاتی برای تیم ملی والیبال زنان بگردد اما بازی با اروپایی‌ها هم دردسرهای خود را دارد. تامین هزینه‌های اردو در اروپا برای تیمی با حدود ۲۰ نفر بازیکن و کادر کاری است که فدراسیون والیبال به عنوان تنها گزینه و البته یک گزینه گران در پیش رو می بیند.

از سوی دیگر، ایران امکان بازی با هر تیمی را ندارد و مسائل سیاسی بدون تردید در پاسخگویی به ایران برای برگزاری بازی‌های تدارکاتی همانند رشته‌های دیگر اثرگذار خواهد بود. با این شرایط، فدراسیون والیبال تلاش می‌کند در شرق اروپا که در آنها هزینه‌ها کمتر و سایه سیاست کمرنگ‌تر است به دنبال حریف باشد. این در حالی است که تیم ملی هر روز زمان را برای قرار گرفتن در یک محک جدی از دست می‌دهد.
 

موضوعات مشابه


بالا