فوتبال جهان| ماکسی لوپس: ایکاردی بهتر از همسرش نیست اما لیاقت مدیر برنامه‌ بهتری را دارد!

• نویسنده موضوع _S_N_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 137
  • کاربران تگ شده هیچ

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,561
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
ماکسی لوپس اعتراف کرد که مائورو ایکاردی از جنجال‌هایی که همسرش واندا نارا به عنوان مدیر برنامه‌های این بازیکن آرژانتینی به راه انداخته ضربه می‌خورد هرچند که رویکرد خود او هم اشتباه است.
مهاجم 34 ساله سابق تیم‌های سامپدوریا و تورینو و ایکاردی بر سر برخی مسائل خانوادگی با یکدیگر اختلافاتی قدیمی دارند اما او می‌گوید که این اختلافات دلیل نمی‌شود که خواهان ناکام ماندن تیمی شود که ایکاردی برای آن توپ می‌زند.
لوپس درباره هموطن 26 ساله‌اش به رادیو 990 ایتالیا گفت: امیدوارم آرژانتین همیشه برنده باشد. حتی اگر ایکاردی برای این تیم بازی کند، من باز هم حامی این تیم هستم. برای من مهم نیست که مهاجم این تیم چه کسی است اما واندا برای فوتبال ایتالیا زیادی پرحرف است. مدیران ایتالیایی نسبت به آرژانتینی‌ها...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Matin_A

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,561
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
مهاجم حال حاضر تیم فوتبال واسکوداگاما تأکید کرد: همیشه سعی کردم که به خاطر فرزندانم از جنجال و حاشیه دور باشم. نمی‌خواهم که وقتی آنها بزرگ شدند، دلیل برای انتقاد کردن از من داشته باشند. به همین دلیل هم در این مدت ترجیح داده‌ام سکوت کنم. گاهی اوقات واکنش‌هایی نشان می‌دهم اما هدفم همیشه محافظت از فرزندانم بوده است و فقط زمانی پاسخ می‌دهم که به من حمله کنند. این روزها اما من فرزندانم را نمی‌بینم (سه فرزند لوپس در کنار مادر خود زندگی می‌کنند) و حتی به من اجازه نمی‌دهند که تلفنی با آنها صحبت کنم.
لوپس گفت: آخرین باری که آنها را دیدم در ماه دسامبر بود. در ماه ژانویه هم فقط برای چند ساعت آنها را توانستم ببینم. رابطه من با واندا خوب نبود. زندگی ما آرامش نداشت. ما چند سال فقط از طریق وکلای‌‌مان...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Matin_A