متفرقه فرهنگ خانوادگی چیست؟ چگونه آن را به فرزندانمان آموزش دهیم

• نویسنده موضوع sahel_sorkh
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 199
  • کاربران تگ شده هیچ

sahel_sorkh

کاربر برتر
کاربر برتر
تاریخ ثبت‌نام
16/6/18
ارسالی‌ها
1,163
پسندها
5,669
امتیازها
25,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
ما امسال یک مدیر جدید در مدرسه داریم. تغییر می تواند هم زمان ترسناک و درعین حال سخت باشد، اما تغییر چیزهای بسیار جدیدی را که قبلا حتی به آن فکر نکرده بودید به ارمغان می آورد. چیز جدیدی که ما در سال جاری قصد انجامش را داریم و من دوستش دارم یک خبرنامه هفتگی است که در آن با همراهی مدیرمان اطلاعاتی در مورد نحوه ایجاد خانواده ی مستحکم و کمک به موفقیت بچه ها منتشر می کنیم. برایدن استارتد و مدیرش هم همین کار را انجام می دهند فقط با این تفاوت که به جای هر هفته ماهانه این کار را می کنند، بنابراین من ایده های عالی از این دو منبع دارم.
به عنوان یک شخص علاقه مند به اطلاعات ، من این برنامه ها را دوست دارم! به تازگی در مورد یک موضوعی صحبت شد که واقعا من را جذب کرد. فرهنگ خانواده. خیلی خلاصه در مورد...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] REZA_N

sahel_sorkh

کاربر برتر
کاربر برتر
تاریخ ثبت‌نام
16/6/18
ارسالی‌ها
1,163
پسندها
5,669
امتیازها
25,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
چگونه یک فرهنگ قوی خانواده ایجاد کنیم؟
اگر قصد دارید یک فرهنگ قوی ایجاد کنید، به برخی سنت ها نیاز دارید. من در فرهنگ خانواده ای رشد کردم،که قابل اعتماد بود. ما هر ساله در روز شکرگذاری غذاهای مشابهی داشتیم. تجدید دیدار خانوادگیمان همانند آخر هفته های هر سال به همان شکل سال های قبل بود. من همیشه می دانستم که چه چیزی در انتظار است.
در حال حاضر، ما نمی خواهیم که در گودال گیر بیفتیم و تمایلی به خارج شدن و تغییر نداشته باشیم. با این حال، ما نیز نیازی به گشتن از یک سنت به سنتی دیگر برای یافتن یک سنت عالی که شاید اصلا وجود نداشت باشد نداریم. در دنیای مدرن ما می توانیم سنت ها و سرگرمی هایی هر فردی که می شناسیم یا نمی شناسیم را در رسانه های اجتماعی و اپلیکیشن های موبایلی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] REZA_N