• لازم به ذکر هست کلیه مطالب قرار داده شده در تالار ( اخبار و حقوق) و چه در مواردی که در تالار (دانلود نرم افزار های کامپیوتر) از دیگر منابع بوده و کاربران یک رمان جهت راحتی دیگر افراد موجود در انجمن اقدام به قرار دادن اخبار و نرم افزار نموده اند و اگر شما صاحب امتیاز این نرم افزار هستید کافی هست با ما تماس بگیرید

مدنی آیا مردان میتوانندهمسرشان را بدون دلیل و در هر زمانی طلاق دهند؟

• نویسنده موضوع nil
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 372
  • کاربران تگ شده هیچ

nil

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
131
پسندها
838
امتیازها
5,133
مدال‌ها
1
سطح
0

• نویسنده موضوع
سوال:سلام بر شما.همسر من بعد از ۱۵ سال زندگی مشترک قصد طلاق دادن مرا دارد.دادگاه هم بر گزار شده و به همین زودی رای طلاق صادر خواهد شد.به هر وکیل و حقوقدانی مراجعه کردم میگند حق طلاق با مرد هست و چاره ایی نیست.اما من دو تا فرزند ۱۲ و ۸ ساله دختر دارم و زندگیم را خیلی دوست دارم.از پارسال که پرونده طلاق شوهرم تشکیل داده دچار افسردگی شدم و دارم داروی ضد افسردگی استفاده میکنم.بچه هام هم دچار ناراحتی روحی روانی شدند و افت تحصیل کمترین ره آورد این تصمیم شوهرمه.تو را خدا چکار کنم.یعنی واقعا راه نداره؟یعنی قانون اینقدر بی رحمه که مرد هر زمانی فیلش هوای هندوستان میکنه زنش را طلاق بده؟رییس دادگاه و مشاور و شورای حل اختلاف و همه بهش توصیه کردند که کوتاه بیاد ولی مرغش یه پا داره و من واقعا درمانده...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : nil
عقب
بالا