زیباحالت‌منفرد: زنجانی گفت ۴ وزیر و چند نماینده مجلس پشت من هستند

• نویسنده موضوع _S_N_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 170
  • کاربران تگ شده هیچ

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,561
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
زیباحالت منفرد در پنجمین جلسه محاکمه خود در پاسخ به اظهارات رسول کوهپایه‌زاده وکیل بابک زنجانی گفت: شرکت ایزو در بدو تأسیس با هدف ارسال حواله‌جات توسط اینجانب و حسابدارم معاذحسن تأسیس شد که هزینه آن را نیز خودم پرداخت کردم.
وی با اشاره به سفر نماینده وزارت اطلاعات و نماینده حقوقی شرکت نفت به مالزی برای گرفتن اسناد این شرکت، افزود: اینها تأیید می‌کنند که این شرکت از ابتدای ثبت تاکنون به نام من و معاذ حسن بوده و اصلا بابک زنجانی از ابتدا در آن دخیل نبوده است.
زیباحالتمنفرد با بیان اینکه بابک زنجانی مدتی بعد وارد مذاکره با شرکت نفت شد و با من تماس گرفت، افزود: او خواهان انتقال سهام شرکت ایزو به نام خودش بود تا بتواند مالکیتش براین شرکت را ثابت کند و ما هم طی مراجعه به ثبت اسناد رسمی مالزی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,561
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
وی در خصوص سفرش به سوئیس نیز مدعی شد که جشن‌ساز مدیرعامل شرکت نیکو طی تماسی از او خواسته برای ارائه پاره‌ای از توضیحات به سوئیس برود.
این متهم افزود: با زنجانی تماس گرفتم و گفتم چنین درخواستی از من شده است و او هم گفت اتفاقا خوب است. برو ببین چه می‌گوید و من وقتی به سوئیس رفتم دو نفر که خود را دانشفرد و صفاتی معرفی کردند از طرف آقای جشن ساز با من ملاقات کردند و در آن جلسه ال سی 330 میلیون یورویی به من نشان دادند که من همان جا گفتم بعید می‌دانم این نقد شود چرا که بانک اسلام مالزی هیچ وقت برای بانک کوچکی که تحریم شده است ال سی صادر نمی کند.
منفرد سپس مدعی شد که از همان جلسه عدم تأیید ال سی توسط مرا به زنجانی اطلاع داده بودند و وقتی در مسیر ژنو بودم زنجانی تماس گرفت و گفت منفرد فکر نکن با...

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,561
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
در این هنگام قاضی صلواتی اجازه ادامه اظهارات در این خصوص را به وکیل بابک زنجانی نداد.
منفرد در ادامه دفاعیات خود با اشاره به اینکه در جعل بارنامه‌ها هیچ نقشی نداشته گفت: شرکتی به نام گلان مالین قبول کرده بود که محموله‌های زنجانی را تحویل آن دهند تا در کشتی‌ها بریزد. نماینده اس جی اس و آقای بجنوردی گفته‌اند که در یکی از مخازن 0.9 و در دیگری 32 درصد آب بوده است. من که توانایی رفتن به روی کشتی‌ها بدون مجوز را ندارم و اگر آبی در مخازن بوده فقط توسط مالک اجاره کننده و یا فرمانده کشتی می‌توانسته ریخته شود.
وی در ادامه به ماجرای آزاد کردن کشتی دیمیتریس با استفاده از نفوذش در مالزی اشاره کرد و گفت: دوستی در وزارت خارجه داشتم که مشاور بود و الان در سفارت ایران در توکیو است. با من تماس گرفت و گفت...