نقد و بررسی نقد رمان تالار سیاه(جلد اول) | zahra bagheri کاربر انجمن یک رمان

Zahra bagheri

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
نام رمان: تالار سیاه (جلد اول)
نام نویسنده: zahra bagheri
ژانر: تخیلی،فانتزی
خلاصه ی داستان: جنیس، دختری مغرور و خودساخته که سرنوشت تلخش او را در برابر مشکلات زندگی استوار کرده است. اما سرانجام روزی می رسد که مقاومتش در برابر یک آزمایش قرار گرفته و او طی حادثه ای با موجوداتی پلید مواجه شده و پس از رد پیشنهاد همراهی آن ها، به دردسری بزرگ می افتد.
اما رد پیشنهاد آن ها تنها به یک دردسر ساده ختم نمی شود، بلکه در انتها موجب می شود اتفاقات وحشتناک تری را تجربه کرده و...

لينك رمان:

آخرین ویرایش توسط مدیر

F.Śin

مدیر تالار نقد
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار نقد
با عرض سلام خدمت نویسنده ی عزیز ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم .
لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

*قوانین نقد*

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به
کادر مدیریت بخش نقد ، گزارش دهید :
-عزیزم ادامه بده
-خیلی رمانت قشنگه من عاشقش شدم
-تند تند پست بزار
-تو رو خدا مهناز و فرهود بهم نرسن
و...

برای آموزش " نقد " می توانید از تاپیک زیر بهره ببرید :

چند دقیقه حرف اصولی

موفق باشید .
مدیریت بخش نقد

Baaaaran

کاربر فعال
کاربر فعال
سلام دوست عزیز رمان تالار سیاه رو دوستانه نقد می‌کنم:
اول از اسم رمان شروع می‌کنم، خوبه و جذب کننده هست و دوم اینکه خلاصه‌ی رمان هم بدک نیست، نکته‌ی مهمی که وجود داره اینه، ژانر تخیلی در رمان مشهوده اما به نظر من ژانر عاشقانه به جای فانتزی بیشتر به رمانتون می‌خوره، چون این رمان از شروع عاشقانه بود تا الانی که من خوندم، پس بهتره ژانر عاشقانه رو هم بهش اضافه کنید. توصیفات احساسات و رفتار شخصیت ها بسیار خوبه یکی هم اینکه نیم فاصله رو رعایت نمی‌کنید، گفتم که بعدا تو ویرایش دردسر نشه براتون، به هر حال رمانتون رو دوست دارم، موفق باشی:angelym:

Zahra bagheri

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
سلام دوست عزیز رمان تالار سیاه رو دوستانه نقد می‌کنم:
اول از اسم رمان شروع می‌کنم، خوبه و جذب کننده هست و دوم اینکه خلاصه‌ی رمان هم بدک نیست، نکته‌ی مهمی که وجود داره اینه، ژانر تخیلی در رمان مشهوده اما به نظر من ژانر عاشقانه به جای فانتزی بیشتر به رمانتون می‌خوره، چون این رمان از شروع عاشقانه بود تا الانی که من خوندم، پس بهتره ژانر عاشقانه رو هم بهش اضافه کنید. توصیفات احساسات و رفتار شخصیت ها بسیار خوبه یکی هم اینکه نیم فاصله رو رعایت نمی‌کنید، گفتم که بعدا تو ویرایش دردسر نشه براتون، به هر حال رمانتون رو دوست دارم، موفق باشی:angelym:
ممنون از نقدتون. نیم فاصله یعنی چی؟

Baaaaran

کاربر فعال
کاربر فعال
تعجب می‌کنم که نمیدونی:i_dont_know:
اگه با گوشی می‌نویسید کنار enter گوشی یه خط با دوتا مثلث کنارش، اگه با سیستم مینویسید shift+ ctrl+2
توی فعلایی که می‎‌نویسید مثل می‌رفتم، می‌خواستم و...
می خواستم : نادرست
می‌خواستم : درست
ستاره ی: نادرست
ستاره‌ی: درست

Zahra bagheri

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
تعجب می‌کنم که نمیدونی:i_dont_know:
اگه با گوشی می‌نویسید کنار enter گوشی یه خط با دوتا مثلث کنارش، اگه با سیستم مینویسید shift+ ctrl+2
توی فعلایی که می‎‌نویسید مثل می‌رفتم، می‌خواستم و...
می خواستم : نادرست
می‌خواستم : درست
ستاره ی: نادرست
ستاره‌ی: درست
آها متوجه شدم

بالا