✔آموزش ساخت رژگونه در خانه✖

melisa.fe

مدیر تالار ویرایش + منتقد انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار ویرایش
عضویت
11/25/18
ارسال ها
1,885
امتیاز واکنش
23,057
امتیاز
44,573
محل سکونت
صندوق بوگاتی
می دانید که لوازم آرایشی شیمیایی برای پوست مضر هستند از طرفی هم نمی توان دور آرایش را برای همیشه خط کشید. باساخت رژگونه خانگی طبیعی تر آرایش کنید. میل به زیبایی در بسیاری از خانم ها وجود دارد و همه آنها بدین منظور از لوازم آرایش استفاده می کنند .ساخت رژگونه طبیعی


استفاده از لوازم آرایش برای پوست مضر است زیرا پوست را در معرض سموم قرار می دهد اما شما می توانید از لوازم آرایش خانگی و طبیعی که هیچگونه ماده شیمیایی ندارند ، بدون آسیب رساندن به پوست استفاده کنید .

این لوازم را می توانید در خانه بدون پرداخت هزینه زیاد ، سریع و آسان با مواد گیاهی آماده نمایید و از آن بدون هیچ نگرانی از آن استفاده نمایید.این بخش به طرز تهیه رژگونه طبیعی اختصاص دارد ، شما می توانید موادی را که در ادامه این بخش آورده ایم تهیه کنید و با روش هایی که به شما می گوییم ، رژ گونه طبیعی بسازید

126855

ساخت رژگونه طبیعی با پودر کاکائو
یک دوم قاشق پودرمارانتا آروندیناسه را با یک دوم قاشق پودر کاکائو طبیعی و یک دوم قاشق پودر هیبیسکوس مخلوط کنید. این رژگونه را روی دستتان امتحان کنید و برای اینکه رنگ دلخواه مورد نظر شما را پیدا کند ، می توانید هر مقدار از این مواد را طوری مخلوط نمایید تا ترکیب رنگ زیبایی به شما دهد .

اکنون که به رنگ موردنظر خود رسیدید ، این پودر را در یک ظرف درب دار بریزید و در یخچال نگهداری کنید تا مدت ماندگاری آن بیشتر شود . مطمئن باشید این رژگونه آسیبی به پوست شما نمی رساند.

126856
 

melisa.fe

مدیر تالار ویرایش + منتقد انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار ویرایش
عضویت
11/25/18
ارسال ها
1,885
امتیاز واکنش
23,057
امتیاز
44,573
محل سکونت
صندوق بوگاتی
طرزتهیه رژگونه خانگی و طبیعی مایع با پودر چغندر
برخی از خانم ها استفاده از رژگونه مایع را بیشتر از رژگونه های پودری می پسندند ، در ادامه به طرز ساخت رژ گونه مایع با استفاده از مواد طبیعی می پردازیم .

برای این کار به موادی مانند پودر چغندر، پودر نشاسته ذرت ، اسطوخودوس(اختیاری) ، کاسه برای مخلوط کردن مواد، قاشق اندازه گیری ، محفظه ای برای نگهداری مواد نیاز دارید.

یک قاشق چایخوری پودر نشاسته را در یک کاسه می ریزیم و نصف قاشق چایخوری پودر چغنر را به آن اضافه می کنیم و با هم خوب مخلوط می کنیم تا یکدست شود ، سپس 2 الی 3 قطره اسطوخودوس را به مواد اضافه می کنیم و هم می زنیم تا چسبناک شود.

برای تست رژگونه تان با استفاده از یک قلم مو مقداری از این مواد را روی پوست دست خود تست کنید ، اگر می خواهید رنگ رژگونه تیره یا روشن شود ، مقدار پودر چغندر و پودر نشاسته را کم یا زیاد کنید تا رنگ دلخواه خود را بیابید.

پس از رضایت از رنگ رژگونه تان ، آن را در ظرفی بریزید و هر زمانی که لازم دارید بدون هیچ نگرانی از آسیب پوستتان از آن استفاده کنید.

126857
 

melisa.fe

مدیر تالار ویرایش + منتقد انجمن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار ویرایش
عضویت
11/25/18
ارسال ها
1,885
امتیاز واکنش
23,057
امتیاز
44,573
محل سکونت
صندوق بوگاتی
ساخت رژگونه های طبیعی کرمی
برای ساخت رژگونه کرمی در منزل به هر نوع از رژگونه های خانگی که تهیه کرده اید مقداری کرم مرطوب کننده متناسب با پوستتان را اضافه کنید و طبق دلخواه تان تیره روشنی رنگ آن را تنظیم نمایید.

طرز ساخت رژگونه طبیعی با استفاده از رنگ غذا
برای درست کردن یک رنگ گونه مقدار کمی آب، رنگ غذا و گلیسیرین را با هم مخلوط کنید تا به رنگ دلخواهتان برسید سپس این مواد را در ظرفی ریخته و از آن استفاده کنید .

شما می توانید به این ترکیب 1 قاشق چایخوری روغن بابونه اضافه کنید تا پوستتان از اثرات بی نظیر روغن بابونه نیز بی بهره نماند.

126858

طرز ساخت رژگونه های رنگی طبیعی دست ساز
طرز تهیه رژگونه طبیعی اکلیلی و براق
اکنون که طرز تهیه رژگونه های طبیعی را آموختید می توانید به هر رژگونه خانگی ( پودری یا کرمی ) پودر اکلیل یا پودر میکا اضافه کنید و از آن استفاده کنید تا گونه هایتان علاوه بر گرفتن رنگ زیبا ، بدرخشد.
 
بالا