چگونه گوشی HUAWEI P۳۰ Pro می‌تواند به حفظ سلامتی شما در ماه رمضان کمک کند

¦[☆ Atrin ☆]¦›

سرپرست تالار کامپیوتر
عضو کادر مدیریت
سرپرست تالار
عضویت
11/15/18
ارسال ها
12,514
امتیاز واکنش
10,510
امتیاز
67,173
محل سکونت
تهران
چگونه گوشی HUAWEI P۳۰ Pro می‌تواند به حفظ سلامتی شما در ماه رمضان کمک کند
چگونه گوشی HUAWEI P۳۰ Pro می‌تواند به حفظ سلامتی شما در ماه رمضان کمک کند

حضور گجت‌های مختلف دیجیتال در زندگی باعث شده است تا ما بیش از پیش نسبت به وضعیت سلامتی خود آگاهی پیدا کنیم. از ابزارهای پوشیدنی گرفته تا اپلیکیشن‌های مختلف گوشی، به ما کمک می‌کنند تا به اطلاعاتی از بدن و وضعیت پیشرفت سلامتی خود دست یابیم. بدیهی است که برای قرار گرفتن در اوج سلامتی لازم است تا ابزارهای درستی در اختیار داشته باشیم. در این ماه رمضان، گوشی پرچمدار Huawei P۳۰ Proبه شما کمک می‌کند تا با دو راه‌حل به این هدف دست یابید.
برقراری ارتباط با تردمیل
اگر در ماه رمضان قصد دارید از تردمیل استفاده کنید، راه جدیدی وجود دارد تا اطلاعات مربوط به فعالیت‌های خود بر روی تردمیل (شامل مسافت طی شده، زمان فعالیت، سرعت و کالری مصرف شده) را مشاهده کنید. گوشی Huawei P۳۰ Proهم‌اکنون می‌تواند با تردمیل‌های هوشمند، همگام‌سازی شده و اطلاعات آنی فعالیت‌های شما را بر روی گوشی نمایش دهد (این قابلیت برای هر دو گوشی P۳۰‌و P۳۰ Proدر دسترس است). حتی این امکان نیز وجود دارد تا این اطلاعات را با ابزارهای پوشیدنی و ساعت‌های هوشمند خود به اشتراک بگذارید.
این قابلیت توسط بسیاری از تردمیل‌ها از برندهای مطرح Johnson Health Tech، Precor، Life Fitness، CORE Health & Fitness(شامل Star TracوStairMaster وSchwin) و... پشتیبانی می‌شود.
سلامتی و سبک زندگی دیجیتال
گوشی Huawei P۳۰ Proاین امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید ضربان قلب خود را از طریق اپلیکیشن Huawei Healthپایش کنید. همچنین چنانچه قصد دارید به فعالیت‌های ورزشی مختلف مثل پیاده‌روی، دویدن یا دوچرخه‌سواری بپردازید، این اپلیکیشن تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد. این برنامه تعداد گام‌های شما و کالری سوزانده شده را نیز محاسبه می‌کند. همچنین این امکان فراهم شده است تا بتوانید برای دویدن، پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری تایمر تعیین کنید و از برنامه‌های تمرینی برای فعالیت‌های سنگین‌تر (۵ کیلومتر، ۱۰ کیلومتر یا ماراتن ۲۶ مایلی) بهره ببرید.
Huawei P۳۰ Pro‌

Huawei P۳۰ Pro‌ به شما کمک می‌کند تا سبک زندگی دیجیتال متعادلی را تجربه کنید. این گوشی قابلیت‌هایی دارد که به شما امکان می‌دهد تا زمان استفاده از گوشی را محدود کنید یا حتی در ساعات قبل از خواب، صفحه نمایش را به صورت سیاه‌وسفید درآورید. همچنین می‌توانید با استفاده از این گوشی، ساعات بازی را محدود کرده و به زمان‌های خاصی منتقل کنید.
پرچمدار هواوی از یک باتری پرظرفیت ۴۲۰۰ میلی‌آمپر ساعتی برخوردار است که تمام روز را در کنار شما خواهد بود و حتی می‌تواند تنها در ۳۰ دقیقه تا هفتاد درصد شارژ شود. همچنین شما با استفاده از قابلیت Wireless Reverse Charge(شارژ معکوس وایرلس) می‌توانید دستگاه‌هایی را که از Qi Wireless Chargingپشتیبانی می‌کنند، شارژ کنید.
گوشی Huawei P۳۰ Proفضای ذخیره‌سازی ۲۵۶ یا ۵۱۲ گیگابایتی را در اختیار شما می‌گذارد تا بتوانید بدون هیچ‌گونه نگرانی از کمبود فضا، عکس‌ها، ویدئوها و اطلاعات مربوط به پایش سلامتی خود را ذخیره و نگهداری کنید. وجود ۸ گیگابایت رم نیز این گوشی را به دستگاهی بسیار پرسرعت تبدیل کرده است.
 
بالا