واکنش ها و مصاحبه های بازیکنان لیور و تات پس از فینال و قهرمانی لیور

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 8
  • بازدیدها 255
  • کاربران تگ شده هیچ

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
img_20190602_003953.jpg

پرونده این فصل لیگ قهرمانان با قهرمانی لیورپول بعد از سال 2005! بسته شد!

این مسابقه، که اولین فینال بعد از سال 2013 بدون حضور یه تیم اسپانیایی بود، با واکنش های بازیکنان و دیگر چهره های سرشناس همراه بود

در ادامه می خونیم

امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
هندرسون، کاپیتان لیورپول: قهرمانی لیورپول در اروپا بدون کلوپ غیر ممکن بود؛ این بهترین لحظه زندگی من است

به گزارش BT Sport، پس از برد ۲-۰ لیورپول مقابل تاتنهام، هندرسون گفت:

بدون این سرمربی، دستیابی به این عنوان غیر ممکن بود. در طول فصل لحظات سختی را سپری می‌کنید ولی کاری که او از زمان ورودش انجام داده است، باورکردنی نیست. اتحاد ویژه‌ای در تیم برقرار است و او رختکن خاصی را تشکیل داده است. تمامی ستایش‌ها به سرمربی تعلق دارد.
به عضویت در این باشگاه فوتبال بسیار...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
واکنش لبران جیمز ستاره بسکتبال به قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان: هرگز تنها قدم بر نخواهی داشت

دیدار دو تیم لیورپول و تاتنهام در فینال لیگ قهرمانان اروپا، با پیروزی 2-0 قرمزها به پایان رسید. محمد صلاح و اوریگی، گل های تیم کلوپ را به ثمر رساندند. لبران جیمز، اسطوره بسکتبال NBA و ستاره لوس آنجلس لیکرز در توئیتر با شور و اشتیاق خاصی این بازی را دنبال می کرد. زمانی که بازی هنوز 1-0 بود، جیمز نوشت:

من یک گل دیگر می خواهم تا آرام باشم. تاتنهام نزدیک و نزدیک تر می شود. مقاومت کنید قرمزها.
در پایان بازی نیز جیمز نوشت:
هرگز تنها قدم برنخواهی داشت. ما لیورپول هستیم. تبریک به همه کسانی که به این باشگاه...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
ونگر: لیورپول شهر موسیقی، طبقه کارگر و فوتبال است؛ آن‌ها به این دلایل همیشه می‌توانند دست به معجزه بزنند

{گروه بیتلز از همین شهره ♥}

به نقل از لیورپول اکو، گل‌های محمد صلاح و دیووک اوریگی، برتری ۲-۰ لیورپول مقابل تاتنهام را رقم زدند. سرمربی سابق آرسنال که به عنوان کارشناس تلویزیونی در کنار ژوزه مورینیو در بین اسپورت حاضر شده بود، پس از بازی گفت:

لیورپول شهر موسیقی، طبقه کارگر و فوتبال است. هر کسی که گذرش به انگلستان افتاده باشد، می‌داند آنجا مکان خاصی برای فوتبال است. به همین خاطر آن‌ها همیشه می‌توانند دست به خلق معجزه بزنند.
...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
الکساندر آرنولد فول بک لیور: لیورپول در فصل جاری شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی در اروپا بود

به نقل از BT Sports، ترنت الکساندر آرنولد، مدافع جوان لیورپول پس از این قهرمانی گفت:

اکنون واقعا سخت است بخواهم کلمات را بر زبان بیاورم و فقط می خواهم جشن بگیرم. فکر می کنم با توجه به فصلی که سپری کردیم، شایسته ترین تیم برای قهرمانی در اروپا بودیم. شما به مسیر ما و پیروزی هایی که داشتیم نگاه کنید. امشب نیز یک برد ویژه به دست آوردیم.
وی ادامه داد:
گل دقیقه های پایانی اوریگی تاتنهام را کاملا ناامید کرد. به جز برخی لحظات بازی، ما بر بازی مسلط بودیم و در کل ما تیمی در کلاس جهانی هستیم و نشان دادیم که می توانیم...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
فن دایک: مسی بهترین بازیکن جهان است و باید برنده توپ طلا شود؛ لیورپول باید در فصل آینده دوباره منچسترسیتی را به چالش بکشد

به گزارش سایت گل، این مدافع هلندی از زمان پیوستن به لیورپول در ژانویه ۲۰۱۸، همچون یک صخره در قلب خط دفاع تیمش حضور داشته است. در واقع او پس از انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر، این شانس را دارد تا همچون فابیو کاناواروی سال ۲۰۰۶، به توپ طلا دست پیدا کند. اما به عقیده او، یار شماره ۱۰ بارسلونا استحقاق بیشتری برای کسب این جایزه دارد.

به نظرم مسی بهترین بازیکن دنیا است. او باید فاتح توپ طلا شود. پس من به فکر آن جایزه نیستم ولی اگر برنده آن شوم، آن را دریافت خواهم کرد. با این حال توپ طلا...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
مورینیو در مورد فینال لیگ قهرمانان: مسابقه کیفیت خوبی نداشت؛ لیورپول در فاز تدافعی سدی هفت نفره تشکیل داده بود

به گزارش اسکای، پنالتی مو صلاح و گل لحظات پایانی دیووک اوریگی، لیورپول را به ششمین قهرمانی‌اش در رقابت‌های لیگ قهرمانان رساند.

اگر به جایگیری سه هافبک لیورپول نگاهی بیاندازید، آن‌ها خط صافی را جلوی خط دفاع چهار نفره تیم‌شان تشکیل دادند. به یاد ندارید هندرسون، وینالدوم، فابینیو یا میلنر به سه بازیکن هجومی تیم نزدیک بوده باشند و یا وارد محوطه جریمه حریف شوند. اصلا چنین موردی پیش نیامد. آن‌ها سدی هفت نفره تشکیل دادند، بسیار واقع بین بودند و از نظر دفاعی استحکام بالایی داشتند.
او اضافه کرد...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
مانه: جام‌های بیشتری برای لیورپول در راه است؛ از دید من، آلیسون بهترین دروازه‌بان دنیا است

به گزارش سایت گل، پیروزی ۲-۰ لیورپول مقابل تاتنهام، این تیم را به ششمین قهرمانی در اروپا رساند. مهاجم سنگالی قرمزها پس از بازی گفت:

چیزهای بیشتری در راه است. تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا جام‌های (بیشتری) همراه با این ترکیب کسب کنیم. از کسب این جام بسیار خوشحال و مفتخر هستیم. رویا محقق شد. نمی‌توانستم به چیز بهتری دست پیدا کنم.
لیورپول برای برنده شدن در مسابقه شب گذشته، به مهارهای آلیسون بکر هم نیاز داشت.
نمی‌توانم میزان خوب بودن آلیسون را توصیف کنم. دیدم که مهارهای حیرت انگیزی برای ما انجام داد. از...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
لوریس دروازه بان تات: باید از شکست مقابل لیورپول درس بگیریم و پیشرفت کنیم؛ فکر نمی‌کنم تاتنهام بتواند هر ساله برای قهرمانی در اروپا رقابت کند

به نقل از Goal، هوگو لوریس، دروازه بان تاتنهام پس از این مسابقه گفت:

صادقانه بگویم فکر نمی کنم تاتنهام تیمی باشد که هر فصل برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رقابت کند ولی از یک چیز مطمئنم و آن، جاه طلب بودن تیم است. در واقع ما سعی خواهیم کرد فاصله مان را با بهترین تیم های اروپا قدم به قدم کاهش دهیم.
وی تصریح کرد:
فکر می کنم در سه سال اخیر، ما پیشرفت را به همه نشان داده ایم. البته این پیشرفت در جهت صحیح بوده است. شاید این را بتوان در استادیوم جدید، اعتماد...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا