مشاوره به این ۱۰ دلیل سفر کنید، حتی اگر پول کافی ندارید!

• نویسنده موضوع HOORI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 11
  • بازدیدها 313
  • کاربران تگ شده هیچ

HOORI

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
23/8/18
ارسالی‌ها
3,636
پسندها
47,942
امتیازها
80,673
مدال‌ها
27
سطح
39

• نویسنده موضوع
۹. سفر کردن تقویت کننده سلامتی است

من برای سال‌ها وضعیت مزاجی خوبی نداشتم و هرگز فرصتی نداشتم تا آرامش داشته باشم. همین من را متقاعد کرد که سفر کردن را انتخاب کنم تا بتوانم برای خودم زمان داشته باشم. آغاز سفر برای من بسیار سخت بود، چون در ماه اول حتی وضعیت من از قبل هم بدتر شد. اگرچه به خاطر این که ایمان داشتم که بهبود پیدا خواهم کرد و خودم برای آرامش پیدا کردن این کار را انجام داده ام، باعث شد برای اولین بار پس از مدت‌ها احساس سلامتی بکنم. تمدد اعصاب و استرس نداشتن برای همه مناسب است. این کار منافع بسیاری به روح، ذهن و بدن می‌رساند.

این نشانه‌ای است از این که ایمان داشتن، تمدد اعصاب و زمان گذاشتن برای کاری که دوستش دارید چگونه می‌تواند به نفع سلامتی شما باشد. حتی اگر پول چندانی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : HOORI

HOORI

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
23/8/18
ارسالی‌ها
3,636
پسندها
47,942
امتیازها
80,673
مدال‌ها
27
سطح
39

• نویسنده موضوع
۱۰. سفر کردن برای چشیدن مزه آزادی

وقتی به اولین سفر خود با مقدار پولی که فقط شما را زنده نگه می‌دارد، پای می‌گذارید، ممکن است متوجه شوید چگونه ممکن است بدون داشتن پول زیاد به جا‌های مختلف رفت. احتمال دارد بعد از آن به شهر و دیار خود برگردید و خیلی از وجوه زندگی خود را تغییر دهید که شما را به سمت آزادی و رشد بیشتر هدایت کند. چنان حس آزادی در درون‌تان احساس می‌کنید از این که متوجه می‌شوید خود شما تنها کسی بودید که آن دیوار‌های بلند را به دور ذهن خود کشیده اید، تا جلوی انجام کار‌هایی که دوستشان دارید را بگیرند. اگر سفر کردن یکی از آن کار‌ها باشد، اما نداشتن پول دلیل انجام ندادنش باشد، دوباره درباره اش فکر کنید.

شما نیاز ندارید در مکان‌های گران‌قیمت اقامت کنید و هر کاری که توریست‌ها...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : HOORI
عقب
بالا