متفرقه با موسیقی کوچه بازاری چطوری؟

• نویسنده موضوع HOORI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 11
  • بازدیدها 404
  • کاربران تگ شده هیچ

HOORI

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
23/8/18
ارسالی‌ها
3,636
پسندها
47,942
امتیازها
80,673
مدال‌ها
27
سطح
39

• نویسنده موضوع
جواد یساری: می‌گفت آقا داداش!

یك دوستی داشتم به نام داوود بهشتی. این داوود بهشتی یك كمدی‌خوان بود، خدا بیامرزه. همه رو می‌گم خدا بیامرزه فردا ما رو هم بگید خدا بیامرزه. ایشون گفت كه یه آقایی آمده توی كاباره افق‌طلایی می‌خوونه، جواد نمی‌دونی مردم براش چه می‌كنن. خب من اون موقع كه خواننده نبودم. خلاصه من رو برداشت برد افق طلایی كه اول لاله‌زار دست راست سر نبش بود. سر كوچه من دیدم واقعا راست می‌گه. خلاصه پول ریخت واسه آغاسی گل فرستاد برای آغاسی و آغاسی اومد بالا. باهاش خیلی رفیق بود. یعنی دوستش داشت بامزه بود. گفت این داداش من می‌خواد همین روزها خواننده بشه چه كار كنه یادش بده. گفت من بدبخت شدم بسه تو هم می‌خوای بدبخت بشی. صدات چطوره؟

گفت صداش بد نیست هر جا خوونده با شیشه تو كله‌اش زدن...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : HOORI

HOORI

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
23/8/18
ارسالی‌ها
3,636
پسندها
47,942
امتیازها
80,673
مدال‌ها
27
سطح
39

• نویسنده موضوع
سیروان خسروی: خالتور بودن الان بهترین پز است!

ارزش‌ها عوض شده مثلا چهار سال پیش به اصطلاح موسیقی هنری مد بود و امتیاز به حساب می‌آمد. الان پز ضد روشنفكری بهترین پز شده است. خالتور بودن و چیپ بودن الان بهترین پز است. شرایط حال موسیقی این طور است كه یا باید كارهای بسیار مزخرف انجام شود كه استقبال شود یا كارهایی كه خیلی خیلی خوب باشند. اولین نكته‌ای كه در موسیقی این روزها توجه‌ام را جلب می‌كند، تنظیم‌ آن است. از پنج تنظیم‌كننده رو بورس ایران سه نفرشان از هر 10 آهنگی كه تنظیم كنند، 9 نفر نت‌ها را اشتباه می‌گیرند. در حدی كه مغز آدم تیر می‌كشد.

لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : HOORI
عقب
بالا