نماینده دادستان: مدیران بانک سرمایه به خاطر نفوذ ریخته‌گران قادر به تصمیم‌گیری مستقل نبودند

• نویسنده موضوع _S_N_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 154
  • کاربران تگ شده هیچ

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,560
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
رسول قهرمانی در ادامه جلسه محاکمه مدیران بانک سرمایه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلاگران اقتصادی با اشاره به حضور بهروز ریخته گران در جلسات هیئت مدیره بانک سرمایه اظهار کرد: هم‌اکنون در مرحله ردیابی حساب‌های ریخته‌گران هستیم و قرار بوده تسهیلاتی را برای استفاده در چرخه تولید کشور بگیرد ولی ریخته‌گران تسهیلات را در این مسیر استفاده نکرده است.
در این هنگام زارعی معاون مالی وقت بانک سرمایه درباره نحوه برخورد ریخته‌گران با برخی از اعضای جلسه هیئت مدیره گفت: در یکی از جلسات حاضر نشدم صورت‌جلسه را امضا کنم و ریخته‌گران خطاب به خانی مدیر عامل وقت بانک گفت چه معنایی دارد معاون مالی در این جلسه شرکت کند. خانی به من گفت که یک چک صادر کنم تا فقط به آنها نشان بدهم و من چک را تنظیم کردم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,560
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
در ادامه دادگاه، بهمن خادم دیگر متهم این پرونده که به اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق مشارکت در 11 فقره خ**یا*نت در امانت به مبلغ 13 هزار و 328 میلیارد و 868 میلیون ریال متهم است، در جایگاه قرار گرفت و در دفاع از خود درباره نحوه نظارت در ارائه تسهیلات در بانک اظهار کرد: هیچ مصوبه‌ای در خصوص تهاتر امضا نکرده‌ام و با هیچ کسی هم تاکنون تبانی نداشته‌ام.
وی همچنین با اشاره به اعتبارسنجی و نحوه ارائه گزارش از سوی ارکان اعتباری بانک گفت: بعد از تصویب مصوبات بانک، مجریان باید شرایط را رعایت کنند و سپس آن را اجرا کنند. مجری مصوبات یعنی شعب باید نظر هیئت مدیره را جویا شود و در مصوبات مشروط نیز اگر مجریان شروط را رعایت نکنند ‌در واقع تخلف کرده‌اند و بازرس باید اصل مصوبه را با اجرای آن مطابقت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_