حسین مسافرآستانه: من دنبال جایگاهی نیستم و نبودم

• نویسنده موضوع ꜱᴀʜᴇʟ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 12
  • بازدیدها 305
  • کاربران تگ شده هیچ

ꜱᴀʜᴇʟ

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,504
پسندها
32,684
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
36

• نویسنده موضوع
مسافرآستانه: ایده درستی است. اینکه برای همه کارها از سازمان اجازه بگیرند غلط است. سازمان باید کار ستادی بکند. کار اجرایی را باید واسپاری کند.الان فرهنگسراها یک دوره‌ای خیلی موفق بودند نقش آفرینی می‌کردند در همه سنین از کودک و مهدکودک گرفته خب این‌ها اجرایش آمده یعنی مجریش الان کار ستادی و کار اجرایی با هم قاطی شده است.
دوره شهاب مرادی این‌چنین شد.
مسافرآستانه:
به اینجایی رسید که هست. واقعاً نگاه درست بود. قرار بود اتفاقات خوبی بیفتد. مدیران فرهنگسراها از یک تشخص فرهنگی بالایی برخوردار بودند .الان به عنوان کارمند سازمان فرهنگی خیلی فرق می‌کند که مدیر کارمند سازمان فرهنگی باشد یا مدیر متشخص فرهنگی با اختیارات باشی.
من به هر طریقی در پردیس نمی‌خواستنم دکان بزنم. ضمن حفظ...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ꜱᴀʜᴇʟ

ꜱᴀʜᴇʟ

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,504
پسندها
32,684
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
36

• نویسنده موضوع
اراده‌ای برای بهسازی قسمت شمالی نیست؟
مسافرآستانه:
مسائلی وجود دارد که رسیدن بهش زمان می‌برد.
پاتوق فرهنگی شلوغی است سالن سینما در ضلع شمالی ساخته شود مشتریان خودش را دارد.
شهرداری مالکیت مال من را کنار بگذارد
مسافرآستانه: مجموعه‌ای باسرمایه‌گذاری بخش خصوصی و کمک شهرداری باشد. مالکیت مال من را کنار بگذارد. برای شهر و مردم است.
نیروی انتظامی موافق است تحویل بدهد؟
مسافرآستانه:
نمی‌دانم.
همیشه می‌گفتند قسمت نظامی کنسل خواهد شد می‌خواهند بروند.
مسافرآستانه:
بحث بوده من هم شنیدم؛ ولی در جریان نیستم که چه اقدامی برای این شده چه توافقی شده و نشده است. نیروی انتظامی باید به شهرداری جای دیگری بدهد که بگوید اینجا محل استقرار شما باشد.
در ده سال...

ꜱᴀʜᴇʟ

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,504
پسندها
32,684
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
36

• نویسنده موضوع
مسافرآستانه: امیدوارم واقعاً فهم این قضیه به وجود آید که ما به ایرانشهرهای متعدد در تهران به شدت نیازمندیم و این توسط بخش خصوصی با این وضعیتی که هست حاصل نخواهد شد؛ بلکه ضررهای بیشتری را به فرهنگ و تئاتر وارد خواهد کرد باید این حمایت‌ها جزو برنامه قرار بگیرد یعنی واقعاً جزء وظیفه قرار بگیرد. ایرانشهرهای متعدد در تهران واقعاً می‌تواند شهر را از بسیاری از ناهنجاری‌ها و مسائل سو اجتماعی مبرا بکند، یعنی آن چیزی که تحت عنوان جنگ روانی جنگ نرم ازش یاد کنیم چه توسط بیگانگان و چه توسط داخلی‌ها ایجاد می‌شود؛ ما مصونیت فرهنگی را اگر مد نظر قرار بدهیم هر خدمتی به نظرم انجام بدهیم کم است. باید جامعه را به این مصونیت فرهنگی برسانیم. مصونیت فرهنگی سیاسی می‌آورد. برای مردم پشتیبانی همه جانبه...

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا