• با سلام و احترام   لازم به ذکر هست کلیه مطالب قرار داده شده چه در بخش اخبار و حقوق چه در زمینه دانلود نرم افزار های کامپیوتر از دیگر منابع بوده و کاربران یک رمان جهت راحتی دیگر افراد موجود در انجمن اقدام به قرار دادن اخبار و نرم افزار نموده اند.

گام دوم انقلاب اسلامی باید برای نسل جوان تبیین شود

..Šɪრɪɲ..

خبرنگار + مدیر تالار حقوق + کاربر افتخاری
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار حقوق
عضویت
5/19/18
ارسال ها
6,014
امتیاز
61,873
محل سکونت
˙·٠•●♥ ∞ + ∞ ♥●•٠·˙
حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدحسین راجی پیش از ظهر امروز در گردهمایی معاونان فرهنگی واحدهای جهاد دانشگاهی سراسر کشور با اشاره به عظمت انقلاب اسلامی و تبیین گام دوم انقلاب اظهار داشت: بزرگی و عظمت انقلاب اسلامی و کشور ایران باید به مردم نشان داده و بیانیه محکم گام دوم انقلاب اسلامی برای افراد تبیین شود.
مدیر پروژه علمی دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی بیان کرد: کشور ایران قبل از انقلاب اسلامی، در بحث‌های مختلف اعم از امنیت و نظامی هیچ الگویی نداشت اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی توانست الگویی برای کشورهای دیگر شود.
راجی با اشاره به تواضع مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: آیت‌الله خامنه‌ای در بیانیه گام دوم انقلاب هیچ اشاره‌ای به نقش خود در پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم و پایداری آن نداشته و تنها به نقش امام خمینی (ره) پرداخته است.
وی با بیان اینکه تنها انقلابی که توانسته به 40 سالگی برسد، کشور هند بود، ادامه داد: این کشور نیز بعد از 46 سال به پیروزی و پیشرفت دست یافت اما ایران در این 40 سال دستاوردهای بسیار زیادی داشته است.
مدیر پروژه علمی دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب برکات انقلاب اسلامی را در 7 مورد بیان کردند، گفت: یکی از برکات انقلاب اسلامی ثبات، امنیت و حفظ تمامیت ارضی ایران است.
راجی تصریح کرد: بلاهای بسیاری بر سر نقشه ایران در قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در 200 سال اخیر آمد و نقشه ایران از شتر به گربه رسید.
وی افزود: در عهدنامه گلستان، ترکمن‌چای، پاریس، آخال، جنگ جهانی اول، حادثه سال 1320 و اتفاقات بسیار دیگری، قسمت‌های زیادی از جمله بحرین از ایران جدا شد اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی یک وجب از خاک میهن به تصرف دشمن در نیامد.
مدیر پروژه علمی دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با اشاره به پیشرفت کشور در تولید علم اضافه کرد: ایران در تولید علم و رشد صنعت، پیشرفت بسیار زیادی داشته و توانسته بین این دو رابطه صعودی برقرار کند.
راجی بیان کرد: ایران در گذشته در زمینه هوا و فضا رتبه 52 و در زمینه هسته‌ای رتبه 77 را در دنیا داشت اما اکنون در هوا و فضا رتبه 11 و در هسته‌ای رتبه 12 را در دنیا دارا است.
وی خاطرنشان کرد: همچنین ایران در بحث نانو دارای رتبه 58 و در بحث فیزیک و نجوم دارای رتبه 56 دنیا بوده ولی در حال حاضر در نانو رتبه 16 دنیا و در فیزیک و نجوم رتبه 13 دنیا را دارد.
 

..Šɪრɪɲ..

خبرنگار + مدیر تالار حقوق + کاربر افتخاری
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار حقوق
عضویت
5/19/18
ارسال ها
6,014
امتیاز
61,873
محل سکونت
˙·٠•●♥ ∞ + ∞ ♥●•٠·˙
مدیر پروژه علمی دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی ادامه داد: ایران در حوزه کشاورزی نیز در گذشته رتبه 65 و در حوزه ثبت اختراع رتبه 38 در دنیا را داشته اما اکنون موفق به کسب رتبه 14 در کشاورزی و رتبه 7 در ثبت اختراع شده است.
راجی با اشاره به پیروزی کشور ایران در فتنه‌های مختلف تصریح کرد: مردم با بصیرت در تمام فتنه‌ها از جمله فتنه سال 60، 78 و 88 حضور مفید داشته و فتنه‌ها را جمع کردند.
وی افزود: همچنین مردم میهن ایران اسلامی در راهپیمایی‌ها اعم از 22 بهمن، 9 دی و روز قدس حضور پر شکوه داشته و عظمت انقلاب اسلامی را به دشمنان نشان می دهند.
مدیر پروژه علمی دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با اشاره به دومین مورد از برکات انقلاب اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب دومین مورد از برکات انقلاب اسلامی را ارتقاء شگفت آور بینش سیاسی مردم می‌داند.
راجی با بیان اینکه برخی از محققان آمریکایی طبق نظرسنجی و آمارگیری و طرح سوال اینکه چند قوه در کشور وجود دارد؟ بینش سیاسی مردم آمریکا را بررسی کردند، ادامه داد: 36 درصد مردم آمریکا نمی‌دانستند چند قوه در کشورشان وجود دارد و 35 درصد آنها اصلا اسم هیچ کدام از قوه‌ها را نمی‌دانستند.
مدیر پروژه علمی دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با اشاره به افزایش چشمگیر معنویت و اخلاق در فضای عمومی جامعه به عنوان یکی دیگر از موارد برکات انقلاب اسلامی گفت: شاه در دوران پهلوی تمام تلاش خود را برای بی‌دین کردن مردم به کار برد و از هیچ کار و فسادی دریغ نکرد.
راجی تصریح کرد: جمهوری اسلامی از موقع پیروزی، شاعران مذهبی را برجسته کرد و نام تمام کوچه‌ها و خیابان‌ها را تغییر داده و نام مذهبی و دینی بر آنها گذاشته است.
وی ادامه داد: همچنین جمهوری اسلامی در دانشگاه‌ها و مدارس ورود و کتاب‌های ضددینی را برچید و در حوزه صدا و سیما، شبکه های تلویزیونی و رادیویی زیادی در زمینه دین و اسلام راه اندازی کرد.
مدیر پروژه علمی دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با اشاره به افزایش تعداد حافظان و قاریان قرآن در طول انقلاب اسلامی اضافه کرد: تقویت حوزه‌های علمیه، ایجاد شورای تبلیغات اسلامی، کمیته امداد و نهاد رهبری از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
راجی، افزایش تعداد زائران اربعین، مشهد الرضا، حضرت معصومه و شاه چراغ، افزایش مسجد سازی و تقویت روحیه ایثار و گذشت مردم در جنگ و جبهه را جزو دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: با وجود تمام دستاوردهای انقلاب اسلامی و پیشرفت‌های فراوان، تهاجم فرهنگی نیز افزایش زیادی داشته و فرهنگ غرب گرایی همچون رگبار بر سر جوانان کشور می‌بارد.
انتهای پیام/ ع
 

بالا