• لازم به ذکر هست کلیه مطالب قرار داده شده در تالار ( اخبار و حقوق) و چه در مواردی که در تالار (دانلود نرم افزار های کامپیوتر) از دیگر منابع بوده و کاربران یک رمان جهت راحتی دیگر افراد موجود در انجمن اقدام به قرار دادن اخبار و نرم افزار نموده اند و اگر شما صاحب امتیاز این نرم افزار هستید کافی هست با ما تماس بگیرید

اخبار گیم آپدیت بزرگ کلش رویال که میلیون ها گیمر رو شگفت زده کرد!(به همراه توضیحات خودم و لینک دانلود)

• نویسنده موضوع kianoosh
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 506
  • کاربران تگ شده هیچ

kianoosh

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
5/10/18
ارسالی‌ها
839
پسندها
7,667
امتیازها
26,673
مدال‌ها
17
سطح
16

• نویسنده موضوع
آپدیت بزرگ و پر سروصدای کلش رویال در تاریخ 10 تیر منتشر شد.(نسخه 2.8.0)
از نظر خودم این دومین اپدیت متحول کننده کلش رویاله! اولیش فکر کنم نسخه 1.9 بود که لیگ ها اضافه شدو... و دومیش همینه که درادامه براتون توضیح میدم!

توضیحاتی برای کاربران تازه کار:
اول بگم که این بازی مال بزرگترین شرکت بازیسازی برای موبایله و تابحال درکنار درآمد میلیاردها دلاریش،میلیون ها دلار هم جایزه به کاربرانش داده...!
اگه به بازی های استراتژی با انواع مودهای مختلف و جذابیت های تمام نشدنی علاقه دارید شخصا توصیه میکنم این بازی رو از دست ندید. و این صرفا تبلیغ نیست من از تجربه چند سالم دراین بازی بهتون میگم...و از ده ها میلیون کاربری که این بازی داره کاملا معلومه و اینکه بیش از صد میلیون نصب فقط در گوگل پلی داره که...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : kianoosh
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Elena

kianoosh

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
5/10/18
ارسالی‌ها
839
پسندها
7,667
امتیازها
26,673
مدال‌ها
17
سطح
16

• نویسنده موضوع
Screenshot_۲۰۱۹۰۷۰۳-۰۱۰۵۱۴_Clash Royale.jpgScreenshot_۲۰۱۹۰۷۰۳-۰۲۰۲۵۰_Clash Royale.jpg

kianoosh

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
5/10/18
ارسالی‌ها
839
پسندها
7,667
امتیازها
26,673
مدال‌ها
17
سطح
16

• نویسنده موضوع
Screenshot_۲۰۱۹۰۷۰۵-۲۱۳۵۱۲_Clash Royale.jpgScreenshot_۲۰۱۹۰۷۰۵-۲۱۳۴۴۰_Clash Royale.jpgScreenshot_۲۰۱۹۰۷۰۵-۲۱۳۴۲۰_Clash Royale.jpgScreenshot_۲۰۱۹۰۷۰۵-۲۱۳۵۱۲_Clash Royale.jpgScreenshot_۲۰۱۹۰۷۰۵-۲۱۳۴۴۰_Clash Royale.jpgScreenshot_۲۰۱۹۰۷۰۵-۲۱۳۴۲۰_Clash Royale.jpgScreenshot_۲۰۱۹۰۷۰۵-۲۱۳۵۵۷_Clash Royale.jpg

پیوست‌ها

• Screenshot_۲۰۱۹۰۷۰۵-۲۱۳۲۵۱_Clash Royale.jpg
    Screenshot_۲۰۱۹۰۷۰۵-۲۱۳۲۵۱_Clash Royale.jpg
    686.6 کیلوبایت · بازدیدها 1