اژه‌ای: اختلاف فاحش بین نظرات کارشناسی‌های دادگستری برای مردم هزینه فراوانی دارد

• نویسنده موضوع _S_N_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 160
  • کاربران تگ شده هیچ

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,560
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
همایش سراسری کارشناسان رسمی قوه قضائیه صبح امروز در مجتمع فرهنگی شهید بهشتی باحضور حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه برگزار شد.
وی طی سخنانی در این همایش خطاب به کارشناسان رسمی قوه قضائیه گفت: شما بخشی از مجریان عدالت و دیددهندگان به قضات و سایر مراجع ذیربط هستید.
معاون اول رئیس قوه قضائیه با اشاره به آنکه جامعه آنچنان که باید و شاید از زحمات کارشناسان و ارزش کار آنها اطلاع ندارد گفت: خیلی از ماهایی که اینجا نشسته‌ایم عمرمان رو به سراشیبی است و باید بیشتر اهتمام کنیم که هم تجربه خودمان را منتقل کنیم و هم اینکه آنچه منتقل می‌شود دارای ارزش الهی باشد.
محسنی اژه‌ای تحقق عدالت را در همه ابعاد آن یکی از اهداف انبیاء الهی و اهداف جمهوری اسلامی دانست و گفت: از...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,560
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
معاون اول رئیس قوه قضائیه با ذکر مثالی در این خصوص گفت: شاید این مثال را زیاد از من شنیده باشید که ساختمانی در غرب تهران گودبرداری شده است که همه چیزش مشخص است و جوازی برای آن گرفته شده اما بین 295 میلیارد تومان تا 8 هزار میلیارد تومان کارشناسی شده است برخی از رقم‌ها با اختلافاتی که با هم دارند در یک هفته کارشناسی شده است، این چه ذهنیتی به وجود می‌آورد؟
محسنی اژه‌ای خطاب به کارشناسان رسمی این قوه با اشاره به اینکه ما یک مجموعه هستیم که برآیند آن می‌خواهد عدالت را محقق کند و حق را به حق‌دار برساند تصریح کرد: من به کارشناسان مرکز و کانون و همچنین به وکلای مرکز و کانون به یک چشم نگاه می‌کنم به چشم وکیل یا کارشناسی که به واسطه ضوابط از هر کجا که فرقی نمی‌کند پروانه گرفته است.
وی در ادامه با...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_