یک نظرسنجی از طرفداران ژانر وحشت: چه چیزی توی ژانر ترسناک برای شما جذابه؟

• نویسنده موضوع فاطمه شکیبا
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 536
  • کاربران تگ شده هیچ

فاطمه شکیبا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
2,022
پسندها
12,339
امتیازها
38,673
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
بسم الله.
سلام.
ان شالله تصمیم دارم با اجازه مدیران محترم، روی یه موضوعی که به نظر خودم خیلی مهمه تحقیق کنم و برای همین به نظرات شما عزیزان نیاز دارم. خوشحال میشم با نظراتتون، بهم کمک کنین.
لطفا اگر جزء طرفداران ژانر وحشت هستید، به این سوال ها پاسخ بدین(کپی کنین و جوابشو بنویسین جلوش):
1.چند سالتون هست و از چه سنی به این سبک علاقه مند شدید؟
2.داستان ترسناک بیشتر دوست دارید یا فیلم یا بازی رایانه ای؟
3.توی کتاب های ترسناکی که خوندید، کدوم نویسنده بهتر ترسناک می نویسه به نظرتون؟ اسم خودش و کتابش؟
4.کدوم فیلم ترسناک رو بیشتر دوست دارید؟
5.چه رده ای از فیلم ها و رمان های ترسناک رو دوست دارید؟(مثلا روان شناختی، ارواح و اجنه، فراطبیعی، اسلشر(خشونت بسیار بالا و صحنه های...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : فاطمه شکیبا

Ailar_D

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
18/3/19
ارسالی‌ها
496
پسندها
12,275
امتیازها
31,474
مدال‌ها
19
سطح
19

بسم الله.
سلام.
ان شالله تصمیم دارم با اجازه مدیران محترم، روی یه موضوعی که به نظر خودم خیلی مهمه تحقیق کنم و برای همین به نظرات شما عزیزان نیاز دارم. خوشحال میشم با نظراتتون، بهم کمک کنین.
لطفا اگر جزء طرفداران ژانر وحشت هستید، به این سوال ها پاسخ بدین(کپی کنین و جوابشو بنویسین جلوش):
سلام:)
1.چند سالتون هست و از چه سنی به این سبک علاقه مند شدید؟14 و از 9 سالگی عاشق این ژانر بودم
2.داستان ترسناک بیشتر دوست دارید یا فیلم یا بازی رایانه ای؟ بیشتر داستان
3.توی کتاب های ترسناکی که خوندید، کدوم نویسنده بهتر ترسناک می نویسه به نظرتون؟ اسم خودش و کتابش؟آر ال استاین خیلی خوبه همه ی کتاب هاش رو خوندم و عالین
4.کدوم فیلم...

امضا : Ailar_D

Afsaneh.Norouzy

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
4/6/19
ارسالی‌ها
4,270
پسندها
100,299
امتیازها
74,373
مدال‌ها
52
سطح
43

1.چند سالتون هست و از چه سنی به این سبک علاقه مند شدید؟ 22 سال، یادم نیست دقیق
2.داستان ترسناک بیشتر دوست دارید یا فیلم یا بازی رایانه ای؟ فقط فیلم
3.توی کتاب های ترسناکی که خوندید، کدوم نویسنده بهتر ترسناک می نویسه به نظرتون؟ اسم خودش و کتابش؟
کتاب ترسناک نخوندم ولی نویسنده اگر بخوام بگم، نویسنده‌های سریال ارّه
4.کدوم فیلم ترسناک رو بیشتر دوست دارید؟ ارّه
5.چه رده ای از فیلم ها و رمان های ترسناک رو دوست دارید؟(مثلا روان شناختی، ارواح و اجنه، فراطبیعی، اسلشر(خشونت بسیار بالا و صحنه های چندش آور دارن) یا...)و چرا؟ فرا...

امضا : Afsaneh.Norouzy

Dylan...Zayn

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
10/1/19
ارسالی‌ها
67
پسندها
1,260
امتیازها
7,953
مدال‌ها
8
سطح
8

1.چند سالتون هست و از چه سنی به این سبک علاقه مند شدید؟17سالمه و از بچگی کم کم جذب شدم

2.داستان ترسناک بیشتر دوست دارید یا فیلم یا بازی رایانه ای؟ فقط فیلم بعضی وقتا داستان

3.توی کتاب های ترسناکی که خوندید، کدوم نویسنده بهتر ترسناک می نویسه به نظرتون؟ اسم خودش و کتابش؟ نویسنده رمان هیچکسان و پسران بد

4.کدوم فیلم ترسناک رو بیشتر دوست دارید؟ فیلمه :ان،و سریال ماوراالطبیعه(supernatural)
5.چه رده ای از فیلم ها و رمان های ترسناک رو دوست دارید؟(مثلا روان شناختی، ارواح و اجنه، فراطبیعی، اسلشر(خشونت بسیار بالا و صحنه های چندش آور دارن) یا...)و چرا؟فراطبیعی چون جذاب ترن زیاد حال بهم زن نیستن

6.کدوم شخصیت ترسناک توی فیلم یا کتاب های ترسناک شما رو جذب کرده؟بیشتر نقش اول
7.با کدوم نمادهای...

امضا : Dylan...Zayn

فاطمه شکیبا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
2,022
پسندها
12,339
امتیازها
38,673
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
ممنون از دوستانی که جواب دادن
و از دوستانی که هنوز جواب ندادن و تاپیک رو ندیدن خواهش میکنم زودتر تشریف بیارن جواب بدن
راستی دوستان بنده داده های شما رو برای گرفتن آمار به صورت منظم ذخیره میکنم.
منتظر نظراتتون هستم

امضا : فاطمه شکیبا
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ailar_D

GHAZAL NAROEE

مدیر بازنشسته + نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
8/7/18
ارسالی‌ها
3,048
پسندها
55,591
امتیازها
69,173
مدال‌ها
41
سطح
38

1.چند سالتون هست و از چه سنی به این سبک علاقه مند شدید؟ دوساله علاقه دارم. چون هیچ رمان یافیلمی برام اصلا ترسناک نیست و هیجان رو خیلی دوست دارم.
2.داستان ترسناک بیشتر دوست دارید یا فیلم یا بازی رایانه ای؟اول فیلم، بعد داستان، بازی رایانه ای دوست ندارم.
3.توی کتاب های ترسناکی که خوندید، کدوم نویسنده بهتر ترسناک می نویسه به نظرتون؟ اسم خودش و کتابش؟جسی :coolym: @Twilightو کتابه... ام... واقعا فراموش کردم.
4.کدوم فیلم ترسناک رو بیشتر دوست دارید؟والا اسمشو...

امضا : GHAZAL NAROEE

نرگس.م.نورا

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/12/18
ارسالی‌ها
11
پسندها
212
امتیازها
2,678
مدال‌ها
2
سطح
2

1.چند سالتون هست و از چه سنی به این سبک علاقه مند شدید؟از بچگی.مثلا کارتون چوبین رو خیلی دوست داشتم.
2.داستان ترسناک بیشتر دوست دارید یا فیلم یا بازی رایانه ای؟ داستان و گاهی فیلم
3.توی کتاب های ترسناکی که خوندید، کدوم نویسنده بهتر ترسناک می نویسه به نظرتون؟ اسم خودش و کتابش؟ ار ال استاین، هزار تا کتاب داره :biggrinsmiley:
4.کدوم فیلم ترسناک رو بیشتر دوست دارید؟کابوس خیابان الم
5.چه رده ای از فیلم ها و رمان های ترسناک رو دوست دارید؟(مثلا روان شناختی، ارواح و اجنه، فراطبیعی، اسلشر(خشونت بسیار بالا و صحنه های چندش آور دارن) یا...)و...

آخرین ویرایش

Mélomanie

مدیر آزمایشی ویرایش + منتقد انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
6,838
پسندها
44,381
امتیازها
92,373
مدال‌ها
39
سطح
39

• مدیر
1.چند سالتون هست و از چه سنی به این سبک علاقه مند شدید؟ ۱۵، از همون ده سالگی*-*
2.داستان ترسناک بیشتر دوست دارید یا فیلم یا بازی رایانه ای؟ اگه فیلم ترسناک باشه قطعا از داستان ترسناک بیشتر دوسش دارم اما بازی رایانه‌ای نه
3.توی کتاب های ترسناکی که خوندید، کدوم نویسنده بهتر ترسناک می نویسه به نظرتون؟ اسم خودش و کتابش؟ سخته... =]
4.کدوم فیلم ترسناک رو بیشتر دوست دارید؟ نمیدونم اسمشو:/ یعنی الان یادم نیست-_ فکر کنم پیج اشتباه بود، البته فک کنم:/
5.چه رده ای از فیلم ها و رمان های ترسناک رو دوست دارید؟(مثلا روان شناختی، ارواح و اجنه، فراطبیعی، اسلشر(خشونت بسیار بالا و صحنه های چندش آور دارن) یا...)و چرا؟ ارواح و اجنه و همین اسلشر که تازه اسمشو شنیدم:/ اما فیلم به...

نسترن بازکار

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
10/7/19
ارسالی‌ها
21
پسندها
71
امتیازها
90
سطح
0

14 سال و از 7 یا 8 سالگی شروع کردم به دیدن فیلم ترسناک.
فیلم.
کتاب نخوندم.
مجموعه فیلم های آنابل، احضار، راهبه.
5.چه رده ای از فیلم ها و رمان های ترسناک رو دوست دارید؟(مثلا روان شناختی، ارواح و اجنه، فراطبیعی، اسلشر(خشونت بسیار بالا و صحنه های چندش آور دارن) یا...)و چرا؟
فرا طبیعی، چون هیجانی که من دنبالشم توی این فیلم هااست
6.کدوم شخصیت ترسناک توی فیلم یا کتاب های ترسناک شما رو جذب کرده؟
لرن و ادوارت
7.با کدوم نمادهای ژانر وحشت بیشتر...

ستاره حقیقت جو

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
2,089
پسندها
31,350
امتیازها
66,873
مدال‌ها
30
سطح
33

۱۷.. تقریبا ۹
فیلم
کتاب ترسناک نمیخونم. راستش وقتی فیلم میبینم خوب فیلمه یه صحنه داره و تمام ولی وقتی کتاب میخونم هزاران مدل تصویر سازی میکنم برا خودم و از این خوشم نمیاد.
این جدید هایی که دیدم راحبه خوب بود.
5.چه رده ای از فیلم ها و رمان های ترسناک رو دوست دارید؟(مثلا روان شناختی، ارواح و اجنه،...

عقب
بالا