برنامه لیگ قهرمانان اروپا 2019/20؛ ترافیکِ بازی‌های هیجانی در شب نخست

  • شروع کننده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع

YGNeae

مدیر بازنشسته + ناظر رمان
مدیر بازنشسته
عضویت
6/14/18
ارسال ها
7,150
امتیاز
88,273
محل سکونت
Hotel Diablo
وب سایت
lyric-land.mihanblog.com



برنامه کامل لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2019/20 اعلام شد.


طرفداری- قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا، فصل 2019/20 عصر امروز در موناکو انجام شد و تیم های حاضر در این رقابت‌ها، حریفان خود را شناختند. برنامه کامل بازی‌ها به شرح زیر است:
هفته اول
سه شنبه 26 شهریور
زمان
ناپولی - لیورپول
23:30
سالزبورگ - خنک
23:30
اینتر - اسلاویاپراگ
21:25
دورتموند - بارسلونا
23:30
لیون - زنیت
21:25
بنفیکا - لایپزیش
23:30
آژاکس - لیل
23:30
چلسی - والنسیا
23:30
چهارشنبه 27 شهریور
زمان
بروژ - گالاتاسارای
21:25
المپیاکوس - تاتنهام
21:25
بایرن مونیخ - ستاره سرخ
23:30
پاری سن ژرمن - رئال مادرید
23:30
شاختار دونتسک - منچسترسیتی
23:30
دیناموزاگرب - آتالانتا
23:30
اتلتیکو مادرید - یوونتوس
23:30
بایرلورکوزن - لکومتیو مسکو
23:30
هفته دوم
سه شنبه 9 مهر
زمان
رئال مادرید - بروژ
21:25
آتالانتا - شاختار دونتسک
21:25
گالاتاسارای - پاری سن ژرمن
23:30
تاتنهام - بایرن مونیخ
23:30
ستاره سرخ - المپیاکوس
23:30
منچسترسیتی - دیناموزاگرب
23:30
یوونتوس - بایرلورکوزن
23:30
لکومتیو مسکو - اتلتیکو مادرید
23:30
چهارشنبه 10 مهر
زمان
خنک - ناپولی
21:25
اسلاویاپراگ - دورتموند
21:25
لیورپول - سالزبورگ
23:30
بارسلونا - اینتر
23:30
زنیت - بنفیکا
23:30
لایپزیش - لیون
23:30
والنسیا - آژاکس
23:30
لیل - چلسی
23:30
هفته سوم
سه شنبه 30 مهر
زمان
شاختار دونتسک - دیناموزاگرب
21:25
اتلتیکو مادرید - بایرلورکوزن
21:25
بروژ - پاری سن ژرمن
23:30
گالاتاسارای - رئال مادرید
23:30
تاتنهام - ستاره سرخ
23:30
المپیاکوس - بایرن مونیخ
23:30
منچسترسیتی - آتالانتا
23:30
یوونتوس- لکومتیو مسکو
23:30
چهارشنبه 1 مهر
زمان
لایپزیش - زنیت
21:25
آژاکس - چلسی
21:25
سالزبورگ - ناپولی
23:30
خنک - لیورپول
23:30
اینتر - دورتموند
23:30
اسلاویاپراگ - بارسلونا
23:30
بنفیکا - لیون
23:30
لیل - والنسیا
23:30
هفته چهارم
سه شنبه 14 آبان
زمان
بارسلونا - اسلاویا پراگ
21:25
زنیت - لایپزیش
21:25
ناپولی - سالزبورگ
23:30
لیورپول - خنک
23:30
دورتموند - اینتر
23:30
لیون - بنفیکا
23:30
چلسی - آژاکس
23:30
والنسیا - لیل
23:30

چهارشنبه 15 آبان
زمان
لکومتیو مسکو - یوونتوس
21:25
بایرن مونیخ - المپیاکوس
21:25
رئال مادرید - گالاتاسارای
23:30
پاری سن ژرمن - بروژ
23:30
ستاره سرخ - تاتنهام
23:30
دیناموزاگرب - شاختار دونتسک
23:30
آتالانتا - منچسترسیتی
23:30
بایر لورکوزن - اتلتیکو مادرید
23:30
هفته پنجم
سه شنبه 5 آذر
زمان
گالاتاسارای - بروژ
21:25
لکومتیو مسکو - بایرلورکوزن
21:25
یوونتوس - اتلتیکو مادرید
23:30
آتالانتا - دیناموزاگرب
23:30
منچسترسیتی - شاختار دونتسک
23:30
ستاره سرخ - بایرن مونیخ
23:30
تاتنهام - المپیاکوس
23:30
رئال مادرید - پاری سن ژرمن
23:30
چهارشنبه 6 آذر
زمان
زنیت - لیون
21:25
والنسیا - چلسی
21:25
لیورپول - ناپولی
23:30
خنک - سالزبورگ
23:30
بارسلونا - دورتموند
23:30
اسلاویاپراگ - اینتر
23:30
لایپزیش - بنفیکا
23:30
لیل - آژاکس
23:30
هفته ششم
سه شنبه 19 آذر
زمان
ناپولی - خنک
21:25
سالزبورگ - لیورپول
21:25
دورتموند - اسلاویاپراگ
23:30
اینتر -- بارسلونا
23:30
بنفیکا - زنیت
23:30
لیون - لایپزیش
23:30
چلسی - لیل
23:30
آژاکس - والنسیا
23:30
چهارشنبه 20 آذر
زمان
شاختار دونتسک - آتالانتا
21:25
دیناموزاگرب - منچسترسیتی
21:25
بایرلورکوزن - یوونتوس
23:30
اتلتیکو مادرید - لکومتیو مسکو
23:30
المپیاکوس - ستاره سرخ
23:30
بایرن مونیخ - تاتنهام
23:30
پاری سن ژرمن - گالاتاسارای
23:30
بروژ - رئال مادرید
23:30
 

بالا