رونمایی از لیست تیم ملی والیبال ایران برای مسابقات قهرمانی مردان آسیا؛ امیرحسین اسفندیار سرانجام نظر کولاکوویچ را جلب کرد

|`Yegãne`|

مدیر تالار ورزش + ناظر رمان
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار ورزشی
عضویت
6/14/18
ارسال ها
7,140
امتیاز
88,273
محل سکونت
Hotel Diablo
وب سایت
lyric-land.mihanblog.com
والیبال-ایران-فدراسیون والیبال-volleyball


14 بازیکن ایران برای مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شدند.

بیستمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی آسیا از روز جمعه 22 شهریور ماه با حضور 16 تیم به میزبانی تهران برگزار خواهد شد. تیم ایران در گروه اول این مسابقات با تیم‌های استرالیا، قطر و سریلانکا همگروه است.

ایگور کولاکوویچ برای این دوره از مسابقات از 15 بازیکن دعوت کرده بود تا در تمرینات حضور پیدا کنند و حالا باید نام یک بازیکن را خط بزند تا با 14 بازیکن راهی مسابقات شود.

به نقل از فارس، به این ترتیب ایگور کولاکوویچ روی نام محمدجواد معنوی‌نژاد خط قرمز کشید و امیرحسین اسفندیار را جایگزین وی کرد. به این ترتیب دریافت کننده تیم ملی والیبال جوانان که عنوان ارزشمندترین بازیکن مسابقات جوانان جهان را هم کسب کرده می‌تواند در ترکیب تیم ملی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا به میدان برود.

سعید معروف، سیدمحمد موسوی، امیر غفور، میلاد عبادی‌پور، پوریا فیاضی، فرهاد قائمی، علی شفیعی، علی‌اصغر مجرد، مسعود غلامی، جواد کریمی، امیرحسین اسفندیار، پوریا یلی، محمدرضا حضرت‌پور و محمدرضا مؤذن نفراتی هستند که در ترکیب تیم ایران قرار خواهند گرفت.

* برنامه بازی‌های ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا به شرح زیر است:

ایران - سریلانکا، جمعه 22 شهریور، ساعت 18:30

ایران - قطر، شنبه 23 شهریور، ساعت 18:30

ایران - استرالیا، یکشنبه 24 شهریور، ساعت 18:30

 

بالا