جهان با این ۹ روش، سفرنویس موفقی شوید

• نویسنده موضوع ♡ATENA
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 7
  • بازدیدها 181
  • کاربران تگ شده هیچ

♡ATENA

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
19/1/18
ارسالی‌ها
5,188
پسندها
10,094
امتیازها
54,673
مدال‌ها
21
سطح
21

• نویسنده موضوع
با این ۹ روش، سفرنویس موفقی شوید
راهکارهایی برای نوشتن سفرنامه و وبلاگ نویسی
وبلاگ سفرنویسی کار پر مشغله‌ای است و با گذشت زمان پرمشغله تر هم می‌شود. با تمام این ها، تفکر “پول بگیریم تا دور دنیا سفر کنیم” برای امتحان کردن چیز جالبی به نظر می‌آید. با هزینه دیگران از جاهای شگفت انگیز دنیا دیدن می‌کنید! یک شغل رویایی است، نه؟ اما در هر صورت برای نوشتن سفرنامه و وبلاگ نویسی باید در این زمینه متخصص شده تا بتوانید آن را به عنوان منبع درآمدی برای خود در نظر بگیرید. با الی گشتهمراه باشید تا روش های فوق العاده ای را از زبان یک وبلاگ نویس حرفه ای در زمینه سفر پیش رویتان بگذاریم.
[IMG alt="نوشتن...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ♡ATENA

♡ATENA

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
19/1/18
ارسالی‌ها
5,188
پسندها
10,094
امتیازها
54,673
مدال‌ها
21
سطح
21

• نویسنده موضوع
خب اول اینکه، اداره یک وبلاگ واقعا مشکل و زمان بر است. قرار نیست با مطلب گذاشتن و به روز کردن آن مثل باران پول بر سرتان بریزد. باید برای آن تلاش کنید، پشتکار می‌خواهد. مگر اینکه لاتاری اینترنتی برنده شده باشید، باید انتظار این را داشته باشید که حداقل یک سال با کمترین بازخورد سخت کار کنید. در مورد وبلاگ نویسی سفر مثل کسب و کار رستوران داری فکر کنید: این که رستوران های زیادی وجود دارند به این معنا نیست که همه آن ها خوب هستند یا شما نباید مال خودتان را باز کنید! در عوض، کسانی که رستوران باز می‌کنند یا دوست دارند سرآشپزی در رده جهانی شوند به دور و بر خود نگاه می‌کنند و می‌گویند: ” من بهتر از این را می توانم انجام دهم.” این طرز فکری است که شما باید در مورد وبلاگ سفر خود داشته باشید.
[IMG...

♡ATENA

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
19/1/18
ارسالی‌ها
5,188
پسندها
10,094
امتیازها
54,673
مدال‌ها
21
سطح
21

• نویسنده موضوع
  • زیاد سفر کنید
در حقیقت تا زمانی که سفر نروید، راه حل ساده ای برای نوشتن سفرنامه پیدا نمی کنید. هنگامی که در جاده هستید، می توانید حس واقعی سفر کردن و زندگی درون جاده را لمس کنید و پس از آن است که می توانید راجع به تجربه خود، صحبت کنید. همچنین هنگامی که به جاده می زنید و سفر را شروع می کنید، خود را برای ناشناخته ها آماده کنید. برای نوشتن سفرنامه به سراغ فرهنگ محلی و جذابییت های آن بروید.
  • زیاد بنویسید
بهترین راه برای دستیابی به انتشار مطالب و نوشته هایتان، نوشتن زیاد است. اگر می خواهید در نوشتن مهارت پیدا کنید، باید اغلب دست به قلم باشید و بنویسید. یادتان باشد حتی اگر نوشته و سفرنامه شما منتشر نشد، باز هم حس رضایتمندی آن را خواهید داشت. همچنین با نوشتن...

♡ATENA

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
19/1/18
ارسالی‌ها
5,188
پسندها
10,094
امتیازها
54,673
مدال‌ها
21
سطح
21

• نویسنده موضوع
۲- مثل اپل باشید – متفاوت فکر کنید
در مورد هر چیزی که می‌خواهید بنویسید، سعی کنید آن موضوع را به طریقی ارائه کنید که قبلا انجام نشده است. اگر همه محتوایی را به اشتراک می‌گذارند که حمایت مالی به همراه دارد، این کار را نکنید. اگر همه متن می‌نویسند، فیلم ویدئویی بسازید. اگر همه جدی هستند، خنده دار بنویسید. اگر همه از طرح های پیچیده استفاده می‌کنند، ساده و عینی بنویسید. اگر همه پست های یک نوبته می گذارند، با یک سری پست های دنباله دار داستان درست کنید تا مردم تشویق شوند دوباره به وبلاگتان سر بزنند.
در مجموع نتیجه این سخن درباره نوشتن سفرنامه و وبلاگ نویسی این است که بازار هدف خود را بشناسید. بدانید که دیگران در چه موردی می نویسند و چه نوشته هایی خواننده های بیشتری دارند...

♡ATENA

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
19/1/18
ارسالی‌ها
5,188
پسندها
10,094
امتیازها
54,673
مدال‌ها
21
سطح
21

• نویسنده موضوع
۳- برای وبلاگتان هزینه کنید
برای اینکه این عنوان را بیشتر به شما توضیح دهیم، یکی از سخنان سفرنامه نویس و وبلاگ نویسی را مطرح می کنیم که درباره سفر و نوشتن سفرنامه در بلاگ خود صحبت کرده است. در هر صورت، هیچ راهنمایی بهتر از راهنماهایی از زبان یک سفرنامه نویس نیست.
«برای مدتی طولانی، از هر گونه هزینه کردن روی این وب سایت اجتناب کردم. من همه چیز را به تنهایی و بدون کمک بیرونی راه اندازی کردم و به هر هزینه ای با دید منفی نگاه کردم. این طراح خیلی خوب است اما من از عهده هزینه آن برنمی آیم. خودم یک طرح بی کیفیت تر درست می‌کنم.
اما خیلی زود فهمیدم هوشمندانه هزینه کردن یک جور سرمایه گذاری است. حالا برای طراحان، ویراستاران SEO، کنفرانس ها، ویراستاران ویدئو و صوت، ویراستاران...

♡ATENA

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
19/1/18
ارسالی‌ها
5,188
پسندها
10,094
امتیازها
54,673
مدال‌ها
21
سطح
21

• نویسنده موضوع
تجربیات نوشتن سفرنامه از یک مسافر

۴- در کار خود خوب باشید و مهارت های خود را به روز کنید
باید مدام به اطلاعات و دانش آموخته های خود شک کنید و درباره اطلاعات به روز سفر و نوشتن سفرنامه و وبلاگ نویسی بخوانید. وجود وبلاگ نویس ها و مجله های اینترنتی بسیار که در این زمینه فعالیت دارند، باعث شده است تا بیشتر در مورد موتور جستجوی گوگل بخوانید. باید بتوانید نوشته خود را به گونه ای بنویسید که هنگامی که مردم موضوعی در رابطه با...

♡ATENA

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
19/1/18
ارسالی‌ها
5,188
پسندها
10,094
امتیازها
54,673
مدال‌ها
21
سطح
21

• نویسنده موضوع
۵- محصول تولید کنید
کسب و کار ها چیزی برای فروش ارائه می کنند و شما هم باید همین طور باشید. این محصول می تواند یک دوره آموزشی باشد یاکتاب تی شرت و یا فقط محصولات دیگران (به روش فروش رابطه ای)، برای مخاطب خود فرصتی فراهم کنید که از وب سایت شما حمایت کند. ارائه محصولات برای فروش به شما اجازه می‌دهد مستقل از حامیان مالی و معامله با نام های تجاری باشید و با وبلاگ نویسان سفری دیگر برای بدست آوردن موقعیت های سفرهای مطبوعاتی (press trips) وارد رقابت نشوید. این به شما اجازه می‌دهد که وبسایت و عملکرد خود را ارزیابی کنید. گاهی برای خوانندگان شما عمیق تر شدن در محصولات و پرداختن به جزئیات آن ها نسبت به یک پست معمول وبلاگی ارزش بیشتری دارد.
۶- زیاد به سفرهای مطبوعاتی...

♡ATENA

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
19/1/18
ارسالی‌ها
5,188
پسندها
10,094
امتیازها
54,673
مدال‌ها
21
سطح
21

• نویسنده موضوع
۷- شبکه ای غیر از سفر
در ارتباط بودن با وبلاگ سفر نویسان دیگر می تواند به شما کمک کند تا در این صنعت بهتر شناخته شوید (که چیز خوبی است)، اما خارج از این صنعت، می توانید همان آدم اهل سفری باشید که هر کسی برای گفته ها، مصاحبه ها و توصیه هایش به او رجوع می کند . این کار سود بیشتری نصیب شما می کند تا اینکه فقط به کنفرانس های سفری بپردازید. بله، رویداد های این صنعت را دنبال کنید. اما نه اینکه فقط رویدادها را دنبال کنید! دنبال این باشید که تخصص شما کجاها با صنایع دیگر اشتراک پیدا می‌کند و با رهبران موفق در آن صنایع ملاقات کنید. سپس می توانید کسانی را پیدا کنید که هیچ چیزی در مورد سفر نمی دانند و کارشناس سفر آن ها در وب سایت هایشان باشید. من به این روش با کارشناسان مالی،...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا