عمار تفتی | بازیگر

Zahra_m

مدیر تالار بیوگرافی + ناظر آزمایشی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار بیوگرافی
بیوگرافی عمار تفتی

عمار تفتی متولد 3 دی 1360 در تهران، بازیگر است

فارغ التحصیل لیسانس رشته سینما با گرایش تدوین از دانشگاه هنر تهران می باشد، از تئاتر شروع کرد و با تلویزیون به شهرت رسید و حالا مدرس نیز می باشد

دوره های بازیگری

فعالیت هنری خود را با حضور در کلاس های بازیگری مدرسه هنر و ادبیات کودکان و نوجوانان از سال 1370 وقتی 10 ساله بود شروع کرد و تا سال 1375 ادامه داد

سپس در هنرستان صدا و سیما دیپلم هنرهای نمایشی گرفت

Ammar Tafti بازیگر کیست

شروع حرفه ای

بصورت حرفه ای کنار فعالیت تئاتری اولین بار سال 1371 وقتی تنها 11 سال داشت با حضور در فیلم سینمایی ایلیا به کارگردانی ابوالحسن داوودی جلوی دوربین رفت

تلویزیون و شهرت

در سال 1381 که 21 ساله بود با سریال زنبق های وحشی به کارگردانی بهرام کاظمی وارد تلویزیون شد و در سال 1386 با سریال میوه ممنوعه دیده شد

او سپس در سریال گلهای گرمسیری بازی موفقی داشت و با سریال ساختمان 85 به کارگردانی مهدی فخیم زاده در سال 1389 به شهرت رسید

بیوگرافی عمار تفتی با عکس های شخصی

ازدواج

عمار تفتی سالهاست ازدواج کرده و متاهل می باشد اما تمایلی به انتشار جزئیات زندگی اش ندارد و تصاویر درج شده در برخی سایت ها نیز صحت ندارد

گزیده کاری

می گوید گزیده کاری را به پرکاری و بازی در هر نقش و کار با هر کارگردانی ترجیح می دهد

برای همین گاهی خلوتی را انتخاب می کند تا بتواند با مطالعه و دید درست اطراف نیروی بازیگری خود را برای حضور در نقش های متفاوت تقویت کند

عکس های عمار تفتی بازیگر و مادرش
عکس های عمار تفتی بازیگر و مادرش + بیوگرافی

تماشگر من باسواد است

پیوسته در تلاشم تا فراموش نکنم که تماشگر من باسواد، باهوش، خوش ذوق و لایق ترین فردی است که انتخاب کرده تا قسمتی از وقتش را با من تقسیم کند

هر دو باید از این مصاحبت لذت ببریم

علاقه به کارگردانی

کارگردانی کردن برایم یک عشق به حساب می آید و از کودکی عاشق این حرفه بودم

خیلی خوشحالم بازیگرم و فکر می کنم شغلم عامل رستگاری ام از گذشته تا به حال بوده است، بازیگری حرفه من است و از این راه زندگی ام را می گذرانم

اما کارگردانی برایم نوعی عشق است که اگر یکبار انجام دهم برایم کفایت می کند

Ammar Tafti

اطلاعات تکمیلی

● عمار تفتی نسبت فامیلی با همکار خود کامران تفتی ندارد

● آدم چاپلوس و زبان بازی بر خلاف برخی نقش هایی که بازی کردم نیستم

● حضورم در سریال پرواز در ارتفاع صفر، برای امرار معاش بود و بازی در آن هیچ جذابیتی برایم نداشت

● بازی در نقش های چند شخصیتی برایم جذابیت دارد

● سابقه تدریس بازیگری در مدرسه هنر و ادبیات کودکان و نوجوانان را دارد