گلایه یک سردفتر از تبعیض و انحصار در درآمدزایی دفاتر اسناد رسمی

• نویسنده موضوع _S_N_
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 157
  • کاربران تگ شده هیچ

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,560
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
یکی از اعتراض‌ها به مدیریت کانون سردفتران را شکاف درآمدی دفاتر اسناد رسمی عنوان کرد و گفت: با اینکه رفع این مشکل از وظایف هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران است، فکری به حال آن نمی‌شود؛ نه تنها فکری نمی‌شود بلکه تلاش‌هایی که در این ارتباط از سوی افراد مختلف صورت گرفته نیز وتو می‌شود و مانع تراشی می‌کنند.
این سردفتر اسناد رسمی، پنهان کاری در منابع مالی و نحوه هزینه‌کرد وجوه را از دیگر ایرادات و انتقادات به مدیریت کانون سردفتران خواند و افزود: به رغم اینکه طی چندین سال گذشته بارها به صورت کتبی و شفاهی در جلسات عمومی و خصوصی تقاضا کردم مصوبات هیئت مدیره کانون برای همکاران منتشر شود اما وقعی ننهاده و اعتنایی نکردند تا جایی که مجبور به شکایت در این ارتباط شدم.
جوادی گفت: به طور کلی در...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_

_S_N_

مدیر بازنشسته تالار حقوق
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
19/5/18
ارسالی‌ها
7,560
پسندها
32,721
امتیازها
96,874
مدال‌ها
37
سطح
34

• نویسنده موضوع
وی در پاسخ به این سوال که عظیمیان یکی از اعضای هیئت مدیره کانون سردفتران در یک برنامه تلویزیونی اخیراً گفته اوایل طرح موضوع تصدی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، سردفتران مایل به پذیرش این دفاتر نبودند و سردفترانی که تصدی این دفاتر را قبول کردند، از خود گذشتگی کرده‌اند گفت: همان زمان به خود بنده پیشنهاد دادند تصدی این دفاتر را بگیرم اما گفتم به دو دلیل قبول نمی‌کنم؛ نخست اینکه عمومیت ندارد و تبعیض آمیز است و دلیل دوم هم این است که اصلاً انجام این عمل با فلسفه وجودی دفتر اسناد رسمی در تعارض است.
جوادی بیان کرد: فلسفه وجودی دفتر اسناد رسمی، تنظیم اسناد رسمی برای جلوگیری از ترافع و دعوا بین مردم است. یعنی شخصیت دفتر اسناد رسمی این است که در جهت بهداشت قضایی و کاهش پرونده‌ها فعالیت کند بنابراین...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : _S_N_

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا