• موارد قبل از ارسال عکس:

1- با توجه به چندین تذکر از کارگروه مصادیق مجرمانه (فیلترینگ) به عکس ها لطفا قبل ازارسال عکس دقت کنید که عکس ارسالی از نظر پوشش، مناسب باشد و برای سایت ایجاد مشکل ننماید. (بازبودن بالا تنه، پایین تنه، سرشانه ها)

2- در صورت مشاهده عکس های مورد دار بلافاصله گزارش را زده تا تیم یک رمان بررسی لازم را انجام دهند.

3- در صورت مشاهده عکس های مورد دار زیاد از یک کاربر، کاربر فوق مسدود و تمام پست های این شخص پاک خواهد شد.

4-دقت فرمایید که تعداد عکس های ارسالی در هر پست باید بین 3 تا 5 عکس باشد و تعداد ارسالی در هر تاپیک کمتر از 4 پست نباشد.

5-از ارسال هر گونه تاپیک تکراری و اسپم خودداری بفرمایید.

آموزشی ۳ نکته سریع: آموزش عکاسی پرتره احساسی کم نور با نور طبیعی

• نویسنده موضوع ¦[☆ Atrin ☆]¦›
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 206
  • کاربران تگ شده هیچ

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
۳ نکته سریع: آموزش عکاسی پرتره احساسی کم نور با نور طبیعی

moody-portrait-photography-example-4.jpg

اگر شما هم مثل من به پرتره های احساسی یا مودی (moody portraits) علاقه مند هستید و می خواهید بدانید که چطور باید آنها را ایجاد کنید، این آموزش عکاسی پرتره برای شماست. به دست آوردن پرتره های احساسی – عکس های پرتره ای که نور، ترکیب بندی و حالت یا مود سوژه در آن ها ادغام می شوند تا احساسی را در بیننده تصویر ایجاد کنند – با نور طبیعی پنجره می تواند کاملا ساده باشد. عکاسی پرتره احساسی معمولا با تم یا ظاهر تاریک انجام می شود و این عکس ها اغلب به صورت کم نور (low-key) گرفته می شوند. در ادامه این مطلب لنزک، ۳ نکته برای ایجاد...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ¦[☆ Atrin ☆]¦›

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
۲
اهمیت نورپردازی – چیدمان نورپردازی رامبراند با نور پنجره
در بسیاری از فضاها، به خصوص در خانه ها، نور طبیعی با یک زاویه ۴۵ درجه از یک پنجره می تابد، مگر این که شما سقف شیشه ای داشته باشید که در این صورت نور از بالا می آید. شما باید آن نور سقف را بپوشانید و خودتان را به یک منبع نور که ترجیحا از زاویه ۴۵ درجه از کنار می تابد، محدود کنید. شما باید سوژه خود را در جایی قرار دهید که نور با این زاویه به او برخورد کند. سوژه را خیلی نزدیک به پنجره قرار ندهید، چون این کار صورت سوژه را بیش از حد روشن می کند.
برای رسیدن به آن محیط و حالتی که به دنبالش هستید، تنها کافی است مقدار کمی نور به سوژه برسد. قبل از این که عکس بگیرید، به سایه های روی صورت و به خصوص زیر بینی نگاه کنید...

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
۳
اهمیت پخش نور – با یک دیفیوزر یا پارچه نازک نور را پخش کنید
پخش کننده نور (دیفیوزر)، نور را از میان یک ماده شفاف عبور می دهد تا نور به جای این که از یک منبع متمرکز بیاید، پخش شود. نور بعد از پخش شدن به طور نرم تر به سوژه می رسد، در نتیجه دیفیوزر، سختی نور پخش نشده را از بین می برد.

می توان استدلال کرد که در یک روز ابری، نور طبیعی که از یک پنجره می تابد، توسط ابرهای بزرگ در آسمان دیفیوز یا پخش شده است. من این را قبول دارم. اما، اگر امکان پخش نور را دارید، من هنوز هم توصیه می کنم که این کار را انجام دهید. در یک روز آفتابی که در آن نور قوی است، دیفیوز کردن یا پخش کردن نور کاملا ضروری است.

در عکس بالا، نور پنجره در پایین پوشیده شده و در بالا با یک پارچه نازک پوشانده...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا