عکس های تیزری از هیوندای آزرای فیس لیفت منتشر شد

Last_equestrienne

گوینده برتر انجمن
گوینده انجمن
عضویت
10/29/18
ارسال ها
1,820
امتیاز
63,073
محل سکونت
shz

به تازگی عکس های جدیدی از «هیوندای آزرا» (گرنجور) فیس لیفت در فضای مجازی منتشر شده که تعجب همگان را برانگیخته است. اکنون شرکت «هیوندای» نیز به صورت رسمی، چند عکس تیزری از این خودرو منتشر کرده است. در برهه ای که اکثر خودروها فیس لیفت های جزئی را تجربه می کنند، این طور به نظر می رسد که هیوندای آزرای فیس لیفت طراحی کاملاً جدیدی را تجربه خواهد کرد.

بزرگ ترین تغییر در نمای جلوی خودرو، استفاده از جلوپنجره لوزی شکل است که در خود لامپ های کوچکی را جای داده است. در قسمت عقب خودرو نیز همانند سوناتا، چراغ های جدیدی طراحی شده که در عرض بدنه قرار گرفته اند. در قسمت بالایی این چراغ ها، لایت بار مخصوصی قرار گرفته که به خوبی عرض چراغ ها را نمایش می دهد. در بحث ابعاد، هیوندای آزرا گرنجور فیس لیفت افزایش طول ۶۰ میلی متر را تجربه کرده تا به طول ۴۹۹۰ میلی متر برسد. فاصله طولی بین محورها نیز ۴۰ میلی متر افزایش یافته تا به گفته هیوندای، آزرای جدید یکی از جادارترین کابین های موجود در سگمنت خود را دارا باشد.

کابین خودرو نه تنها بزرگ تر شده، بلکه نسبت به گذشته لوکس تر هم شده است. طبق عکس های منتشرشده، دو نمایشگر ۱۲٫۳ اینچی برای کابین درنظر گرفته شده و همانند لکسوس LS، تریم کرومی در پنل میانی دیده می شود. کنسول میانی خودرو نیز دارای طراحی جدیدی است و با تریم مخصوص و چرم مزین شده است. دسته دنده نیز اکنون جای خود را به کنترلرهای جدید داده است. هیوندای ویژگی های فنی گرنجور فیس لیفت را منتشر نکرده است اما مدل کنونی آزرا با پیشرانه های متعددی عرضه می شود که از جمله آن می توان به پیشرانه ۲٫۴ لیتری ۴ سیلندر با ۱۸۷ اسب بخار قدرت و ۲۴۱ نیوتن متر گشتاور اشاره کرد.

خریداران می توانند دو پیشرانه ۳ لیتری ۶ سیلندر با ۲۶۲ اسب بخار قدرت و ۳٫۳ لیتری ۶ سیلندر با ۲۸۶ اسب بخار قدرت را سفارش دهند.
 
بالا