بورگوارد با قهرمان داکار به عربستان می رود

Last_equestrienne

گوینده برتر انجمن
گوینده انجمن
عضویت
10/29/18
ارسال ها
1,820
امتیاز
63,073
محل سکونت
shz
بورگوارد با خودرو تقویت شده BX۷ و رانندگی قهرمان ۲ دوره رالی داکار، از ۵ژانویه ۲۰۲۰ در رقابت های معتبر رالی داکار که در شهر جده عربستان برگزار می شود شرکت خواهد کرد.

11 سال از احیا مجدد برند بورگوارد آلمان می گذرد. این خودرو ساز 114 ساله طی 11 سال گذشته تلاش های بسیاری برای گسترش بازار ها و شناخته شدن در جهان داشته و موفقیت های زیادی در این زمینه در آسیا و کشور مبدا یعنی آلمان کسب کرده است. بورگوارد مدتی است برای اثبات توانایی هایش در زمینه ساخت خودروهای SUV و آفرود، مهم ترین و معتبرترین رقابت خودروهای آفرود یعنی رالی داکار را انتخاب کرده است. بورگوارد با مدل تقویت شده BX7 از سال 2018 حضور مجددش در رقابت های موتوراسپرت را آغاز کرد و هر چند تا کنون موفق به کسب عنوانی نشده اما حضور در بین بزرگترین برند ها در این رقابت معتبر خود نشان دهنده اعتبار و اعتماد بورگوارد به بزرگ ترین شاسی بلند و برندش است.
بورگوارد برنامه های ویژه ای برای رالی 2020 داکار در شهر جده عربستان دارد. نانی روما؛ قهرمان دو دوره رالی داکار، هدایت BX7 در رقابت رالی داکار در جده عربستان را بر عهده خواهد داشت. روما چندی پیش تمرینات ویژه ای با بورگوارد BX7را برای نمایش قدرتمند در داکار 2020 پشت سر گذاشت و بورگوارد امیدوار است با این قهرمان رقابت های داکار، عملکرد قدرتمندی را در رقابت های داکار 2020 به نمایش بگذارد.
 
بالا