• موارد قبل از ارسال عکس:

1- با توجه به چندین تذکر از کارگروه مصادیق مجرمانه (فیلترینگ) به عکس ها لطفا قبل ازارسال عکس دقت کنید که عکس ارسالی از نظر پوشش، مناسب باشد و برای سایت ایجاد مشکل ننماید. (بازبودن بالا تنه، پایین تنه، سرشانه ها)

2- در صورت مشاهده عکس های مورد دار بلافاصله گزارش را زده تا تیم یک رمان بررسی لازم را انجام دهند.

3- در صورت مشاهده عکس های مورد دار زیاد از یک کاربر، کاربر فوق مسدود و تمام پست های این شخص پاک خواهد شد.

4-دقت فرمایید که تعداد عکس های ارسالی در هر پست باید بین 3 تا 5 عکس باشد و تعداد ارسالی در هر تاپیک کمتر از 4 پست نباشد.

5-از ارسال هر گونه تاپیک تکراری و اسپم خودداری بفرمایید.

آموزشی فیلیپ دانا؛ عکاسِ مارکوپولو، منتخبِ سال ۲۰۱۹

• نویسنده موضوع ¦[☆ Atrin ☆]¦›
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 182
  • کاربران تگ شده هیچ

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
فیلیپ دانا؛ عکاسِ مارکوپولو، منتخبِ سال ۲۰۱۹

فیلیپ دانا در سال ۲۰۱۹ انواعی از رویداد‌های خبری از انتخابات در اسپانیا، جنگ در سوریه، بحران در هنگ‌کنگ، روآندا و گرینلند و داستان‌های خبریِ مربوط به محیط‌زیست را پوشش داده است. «در یکی از آخرین اعتراضات در بارسلونا، پلیس با باتون به صورت من ضربه زد که به خاطرش بینی‌ام چندین بخیه خورد. خوشبختانه زیاد بد نبود، و توانستم به کار برگردم.»

| سرویس عکسِ روزنامه گاردین، عکاسِ آژانسِ خبریِ آسوشیتد‌پرس، فیلیپ دانا، را به عنوانِ عکاسِ خبریِ سال ۲۰۱۹ انتخاب کرده است. در ادامه به عکس‌هایی که او در سال ۲۰۱۹ ثبت کرده، نگاهی دقیق‌تر می‌اندازیم.

فیلیپ دانا در سال ۲۰۱۹ انواعی از رویداد‌های خبری از انتخابات در اسپانیا، جنگ در...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ¦[☆ Atrin ☆]¦›

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
چند روز را در آلبانی گذراندم و به مستندنگاریِ آووس، یکی از آخرین رودخانه‌های آزاد و وحشیِ اروپا پرداختم. دولت آلبانی طرح‌های در دستِ اجرایی برای ساخت سد روی این رودخانه و تولید برق برای یکی از فقیرترین کشور‌های اروپا دارد؛ طرحی که بسیاری از محلی‌ها با آن مبارزه می‌کنند. من در این سفر بسیار شگفت‌زده شدم از اینکه فهمیدم چطور فقط چند رودخانه بزرگِ آزاد در اروپا باقی مانده‌اند و چطور چنین پروژه‌هایی می‌تواند بر اکوسیستم محلی اثر بگذارد.»
عکاسِ مارکوپولو، منتخبِ گاردین در سال ۲۰۱۹

جورجی ایلیا، ۷۱ ساله، بعد از برداشتن آب از یک چشمه کوچک در روستایی در کانیکُل در آلبانی، در کنار رودخانه آووس ایستاده است.
[IMG alt="عکاسِ...

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
به پارک آتشفشان‌ها رفتم، جایی که بزرگترین تحقیقاتِ جهانی درباره گوریل‌ها در حال انجام است. روآندا کشور بسیار زیبایی است. واقعاً خوش‌شانس بودم که توانستم گوریل‌های کوهستان را از نزدیک ببینم. ما با یک ماشینِ مخصوص تا ۴۰۰۰ متر از سطح زمین بالا رفتیم و به بالاترین نقطه کوهستان رسیدیم. برایم خیلی جالب بود که این محققان می‌توانند تمام این گوریل‌ها را از هم تشخیص دهند. اسامی گوریل‌هایی که در زیرنویس عکس‌ها آورده‌ام به مدد حافظه این محققان است.»
عکاسِ مارکوپولو، منتخبِ گاردین در سال ۲۰۱۹

یک گوریل پشت‌نقره‌ای کوهستان به نام سِگاسیرا.
[IMG alt="عکاسِ مارکوپولو، منتخبِ گاردین در سال...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا