کولاکوویچ: آن‌ها باید یک روز ساکت می‌شدند!

• نویسنده موضوع Shadi.Roohbakhsh
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 124
  • کاربران تگ شده هیچ

Shadi.Roohbakhsh

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/3/19
ارسالی‌ها
1,876
پسندها
11,371
امتیازها
33,373
مدال‌ها
43
سطح
20

• نویسنده موضوع
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در صفحه شخصی‌ام به کسانی که نمی‌دانم عنوان کارشناس را از کجا آورده‌اند گفتم که اجازه بدهند تنها برای یک روز شاد باشیم.
به گزارش عصر شهروند، تیم ملی والیبال ایران با وجود نگرانی‌هایی که وجود داشت برای دومین سال متوالی جواز حضور در المپیک را کسب کرد تا کاروان ایران برای دومین بار در تاریخ با دو رشته تیمی در المپیک ۲۰۲۰ حاضر شود. این افتخار به نام ایگور کولاکوویچ، سرمربی اهل مونته نگرو تیم ملی ایران ثبت شد که البته از المپیک هم زیاد خوشش نمی‌آید.
مسابقات انتخابی المپیک را چطور ارزیابی می‌کنید؟ چند مسابقه آسان و یک بازی سخت با کره داشتید؟
کسب سهمیه المپیک کار آسانی نیست چون همه تیم‌ها با تمام قوا وارد مسابقات می‌شوند. تیم‌های...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Shadi.Roohbakhsh

Shadi.Roohbakhsh

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/3/19
ارسالی‌ها
1,876
پسندها
11,371
امتیازها
33,373
مدال‌ها
43
سطح
20

• نویسنده موضوع
تیم ملی ایران، کار خود را به خوبی انجام داد و نشان داد که آینده‌دار است. شما در نظر بگیرید تیمی مثل صربستان که عنوان قهرمانی اروپا را به دست آورده از راهیابی به المپیک باز ماند البته مسابقات انتخابی المپیک در اروپا بسیار دشوارتر است ولی برای تیم ملی صربستان اصلاً خوب نبود که سهمیه المپیک را به دست نیاورد.

چرا تیم ملی صربستان به المپیک نرسید؟
چیزی که من شنیده‌ام این است که تیم ملی صربستان چند مصدوم داشت که کواچویچ و آتاناسیویچ از جمله آنها بودند. تیم ملی صربستان همواره با حضور این دو بازیکن به میدان رفته و نبودن آنها یک اتفاق ناخوشایند و غیرمعمول برای این تیم به حساب می‌‌آید‎. تیم صربستان شانس حضور در المپیک را از هر دو تورنمنت ایتالیا و فرانسه از دست داد.‎...

Shadi.Roohbakhsh

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/3/19
ارسالی‌ها
1,876
پسندها
11,371
امتیازها
33,373
مدال‌ها
43
سطح
20

• نویسنده موضوع
چرا تیم ملی ایران در مقابل تیمی مثل فرانسه همیشه به مشکل بر می‌خورد و معمولاً می بازد؟
تیم‌هایی هستند که هیچ کس دوست ندارد با آنها بازی کند. فرانسه جزو تیم‌هایی است که هیچ تیمی علاقه‌ای برای روبرو شدن با آن ندارد‎. تیم ملی فرانسه در ظاهر تیمی پرستاره نیست ولی در واقع تمام بازیکنان این تیم از نظر فنی در سطح بسیار بالایی قرار داردند. سیستم بازی آنها کم نقص است و از ابتدا تا انتهای بازی بسیار کم اشتباه ظاهر می‌شوند. من پیش از این هم گفته بودم که علاقه‌ای برای بازی با تیم‌های آسیایی هم ندارم چون سیستم بازی تیم‌های آسیایی نیز بسیار خاص است‎.

تیم ملی ایران شبیه فرانسه است و هیچ تیمی در جهان دوست ندارد با تیم ملی ایران بازی کند. بازیکنان ایران همان طور که بعضی اوقات خیلی...

Shadi.Roohbakhsh

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/3/19
ارسالی‌ها
1,876
پسندها
11,371
امتیازها
33,373
مدال‌ها
43
سطح
20

• نویسنده موضوع
علامت سکوت شما به برخی کارشناسان والیبال ایران، سر و صدای زیادی به پا کرد.
حرکتی که انجام ندادم شایسته و درخور افتخار نیست ولی در این سال‌ها همیشه تلاش کردم که مودب و آرام باشم و حرکاتی مثل این انجام ندهم‎. من در طول سه سال گذشته انتقادات زیادی در مورد نتایج تیم ملی و عملکردم شنیدم ولی مشکل من به هیچ عنوان انتقادهای واقعی نیست بلکه برخی افراد نظرات خود را به شیوه‌ای نه چندان خوب بیان می‌‌کنند. آنها شرایط تیم ملی را نمی‌دانند و حتی یک جلسه هم برای دیدن تمرینات به سالن نیامدند‎. آنها حتی یک بار هم به صورت مستقیم با من صحبت نکردند و تنها بازیکنان را نکوهش می‌کردند‎. من هیچ اعتراضی در مورد خودم ندارم چون یک خارجی هستم و می‌دانم که خیلی‌ها دوست دارند به جای من، سرمربی...

Shadi.Roohbakhsh

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/3/19
ارسالی‌ها
1,876
پسندها
11,371
امتیازها
33,373
مدال‌ها
43
سطح
20

• نویسنده موضوع
شما قطعا بعد از المپیک، تیم ملی ایران را ترک می‌کنید و به فعالیت باشگاهی ادامه می‌دهید؟
طبیعی است که بعد از المپیک، یک دوره کاری تمام شده است و تیم ملی ایران و من باید به دنبال آینده خود باشیم. من خاطرات بسیار خوبی از ایران دارم ولی نمی‌توانم بعد از المپیک، زمان را از دست بدهم و باید به دنبال آینده و شغل جدیدی باشم. شاید در آینده باز هم به هم رسیدیم ولی پس از المپیک، ماموریت من تمام خواهد شد.

میراث شما برای والیبال ایران چه خواهد بود؟
من از آنچه برای بازیکنان جوان انجام دادم، بسیار راضی و مفتخر هستم. من بعد از المپیک وارد ایران شدم و باید در همان سال نخست، تصمیمات مهمی می‌گرفتم. من توخته، شریفی، حضرت‌پور و کاظمی را به مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۸...

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا