متفرقه چالش بهترین دین چیست ؟

• نویسنده موضوع r.p83
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 25
  • بازدیدها 1,110
  • کاربران تگ شده هیچ

r.p83

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
53
پسندها
327
امتیازها
1,903
سطح
0

• نویسنده موضوع
ا
من که نه آشنایی با دین مسحیت دارم نه کتاب انجیل و خوندم، ولی متاسفانه در انجیل دست بردند.
اره خیلی زیاد بطوری که هنگامی که درباره قیامت صحبت می کنن انگار یک داستان تخیلی حرف میزنن و اگرچه قیامت قابل پیش بینی نیست اما ایا زنی با لباس قرمز و بپن اسب خواهد امد ...

r.p83

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
53
پسندها
327
امتیازها
1,903
سطح
0

• نویسنده موضوع
اسلام بیش تر با عقل جور در می یاد

r.p83

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
53
پسندها
327
امتیازها
1,903
سطح
0

• نویسنده موضوع

roro nei30

نویسنده انجمن+ نویسنده ادبیات
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
2,611
پسندها
44,219
امتیازها
69,173
مدال‌ها
33
سطح
38

اسلام
زیرا همه ادیان
مژده اومدن پیامبری به اسم محمد داده بودن که دین رو کامل میکنه و البته این در همه کتب اومده
و تبعیض بین زن و مرد
اگر قران رو ختم کرده باشید و معنیشو بدونید می فهمید که بعضی از انسان ها الکی تبعیض میذارن ولی خدا هم گفته که زنان ارزششون ممکنه از مرد هم بالاتر بره
و خیلی بده که شما بیای با این تایپک کاری کنی که هرکسی بیاد و از دینش بگه به نظرم اینطور ناخواسته هم توهین بشه به هردین دیگه ای (ناخواسته)
در آخر میگم همه ادیان مککمل همن و اشتراکات زیادی دارن
از امدن خاتم پیامبرا و ناجی جهان

امضا : roro nei30

roro nei30

نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
2,611
پسندها
44,219
امتیازها
69,173
مدال‌ها
33
سطح
38

و البته وقتی اسلام رو به عمق میری متوجه میشی که بیشتر با عقل جوره(چون در ادیان دیگه دست بردتد)

r.p83

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
53
پسندها
327
امتیازها
1,903
سطح
0

• نویسنده موضوع
اسلام
زیرا همه ادیان
مژده اومدن پیامبری به اسم محمد داده بودن که دین رو کامل میکنه و البته این در همه کتب اومده
و تبعیض بین زن و مرد
اگر قران رو ختم کرده باشید و معنیشو بدونید می فهمید که بعضی از انسان ها الکی تبعیض میذارن ولی خدا هم گفته که زنان ارزششون ممکنه از مرد هم بالاتر بره
و خیلی بده که شما بیای با این تایپک کاری کنی که هرکسی بیاد و از دینش بگه به نظرم اینطور ناخواسته هم توهین بشه به هردین دیگه ای (ناخواسته)
سلام ببخشید که منظورمو جوری بیان کردم که باعث عصبانیتتون بشه ولی من کل کتاب ها دینی رو مطالعه کردم در انجیل و حتی تورات اسمی به نام...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

r.p83

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
53
پسندها
327
امتیازها
1,903
سطح
0

• نویسنده موضوع
و البته وقتی اسلام رو به عمق میری متوجه میشی که بیشتر با عقل جوره(چون در ادیان دیگه دست بردتد)
و در اسلام تعداد ایه ها کمتراز تعداد اصلیه . ببخشید ولی امیدوارم که لحنم باعث توهین نشه
در کل کتاب های الهی برای جلوگیری از یکتا پرستی عده ای دست بردن و مقدار دست بردن اون هارو ما نمی تونیم تعیین کنیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] M. Sh

r.p83

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
53
پسندها
327
امتیازها
1,903
سطح
0

• نویسنده موضوع
اسلام
زیرا همه ادیان
و تبعیض بین زن و مرد
بله من حرفتون قبول دارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] M. Sh

roro nei30

نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
2,611
پسندها
44,219
امتیازها
69,173
مدال‌ها
33
سطح
38

سلام ببخشید که منظورمو جوری بیان کردم که باعث عصبانیتتون بشه ولی من کل کتاب ها دینی رو مطالعه کردم در انجیل و حتی تورات اسمی به نام محمد و یا احمد نیومده است . اما من نظرات شما رو گوش می دم و نمی خوام که باعث توهین بشه ،
عصبانی نشدم عزیزم
(دست برده شده توش گلم)
وگرنه من دوستان کاتولیک و حتی بودایی دارم و میگن در گذشته ها می گفتن که پیامبری میاد و ویژگی های پیامبر اکرم رو گفته شده
من یه عمر مطالعه کردم تا به این باور برسم که دین من اینقدر ارزش داره(البته من به دین های دیگه هیچ توهینی نمی کنم اونا هم فوقالعاده با ارزشن)

r.p83

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
53
پسندها
327
امتیازها
1,903
سطح
0

• نویسنده موضوع
عصبانی نشدم عزیزم
(دست برده شده توش گلم)
وگرنه من دوستان کاتولیک و حتی بودایی دارم و میگن در گذشته ها می گفتن که پیامبری میاد و ویژگی های پیامبر اکرم رو گفته شده
من یه عمر مطالعه کردم تا به این باور برسم که دین من اینقدر ارزش داره(البته من به دین های دیگه هیچ توهینی نمی کنم اونا هم فوقالعاده با ارزشن)
اره درسته ممنون عزیزم

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا