کاربرد هشتگ آقای_بهمنی_محمدعلی

1. میم پناه

رتبه سوم BNY رمان روی موج اورارتو | مهساپناهی نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

یاخیرالحافظین وقتی همه‌جا از غزل من سخنی هست یعنی همه‌جا تو، همه‌جا تو، همه‌جا تو #آقای_بهمنی_محمدعلی سلام به روی ماهتون... حالتون چطوره؟ بیاید برای همدیگه دعا کنیم... حال دلتون خوب پست ۳ از ۳ ________^_^___________^_^_________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید...
  2. میم پناه

یاخیرالحافظین چگونه شرح دهم عمق خستگی‌ها را اشاره‌ای کنم: انگار کوه‌کن بودم #آقای_بهمنی_محمدعلی پست ۲ از ۳ سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ وقتی تصمیم گرفتم اورارتو رو بنویسم، دوست داشتم یه کار تخیلی متفاوت باشه، نمی‌دونم به نظر شما چقدر با کارهای تخیلی دیگه فرق داره ولی امیدوارم به...
  3. میم پناه

یاخیرالحافظین دلم برای خودم تنگ می‌شود، آری همیشه بی‌خبر از حال خویشتن بودم #آقای_بهمنی_محمدعلی سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ میگم می‌دونید که خیلی خیلی خیلی ممنون همراهیتون هستم؟ دوستتون دارم... حال دلتون خوب... پست ۱ از ۳ ___________________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو...
  4. میم پناه

یاخیرالحافظین شب که آرام‌تر از پلک تو را می‌بندم در دلم طاقت دیدار تو تا فردا نیست #آقای_بهمنی_محمدعلی سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ ممنوووووونم که برام دعا کردید و بیشتر محتاج دعاهاتون هستم... دوستتون دارم و حال دلتون خوب پست ۱ از ۳ _____________________ جهت مشاهده متن کامل باید...
  5. میم پناه

یاخیرالحافظین تو در منی و شعرم اگر «حافظانه» نیست «عشقت نه سرسری ست که از سر به در شود» #آقای_بهمنی_محمدعلی سلام به روی ماهتون... حالتون چطوره؟ اوم... با اینکه نمی‌نویسید ولی بازم میگم اگر میشه نظرتون رو راجع به قصه برام بنویسید... این یه کار عاشقانه‌س پست ۴ از ۴ __________________________...
  6. میم پناه

یاخیرالحافظین شب که آرام‌تر از پلک تو را می‌بندم در دلم طاقت دیدار تو تا فردا نیست #آقای_بهمنی_محمدعلی سلام به روی ماهتون... حالتون چطوره؟ واقعنی؟ این قصه رو دوست داشتید؟ دارید؟ حال دلتون خوب پست ۳ از ۴ ___________________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید...
  7. میم پناه

یاخیرالحافظین اکسیر من نه این که مرا شعر تازه نیست من از تو می نویسم و این کیمیا کم است #آقای_بهمنی_محمدعلی سلام دوباره به روی ماهتون دوستتون دارم و حال دلتون خوب پست ۲ از ۴ ___________________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید :458209-f12060c2c913aba8ccc50517d4698098...
  8. میم پناه

یاخیرالحافظین یک بار هم ای عشق من از عقل میندیش بگذار که دل حل بکند مسئله ها را #آقای_بهمنی_محمدعلی سلام به روی ماهتون... حال دل‌های مهربونتون چطوره؟ تو این شب‌ها خیلی برای همدیگه و دل‌های همدیگه دعا کنیم. حال دلتون خوب پست ۱ از ۴ _______________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن...
عقب
بالا