کاربرد هشتگ آقای_فاضل

1. میم پناه

رتبه سوم BNY رمان روی موج اورارتو | مهساپناهی نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

یاخیرالحافظین موج عشق تو اگر شعله به دل‌ها بکشد رود را از جگر کوه به دریا بکشد #آقای_فاضل سلام دوباره به روی ماهتون... می‌دونید چقدر دوستتون دارم؟ عیدتون پیشاپیش مبارک... حال دلتون خوبه خوبه خوب... این مدت که نبودم خیلی به‌هم‌ریخته بودم... حتی نمی‌دونم میزان بی‌حوصلگی و خمودیم رو با چه...
  2. میم پناه

یاخیرالحافظین ما را کبوترانه وفادار کرده است آزاد کرده است و گرفتار کرده است #آقای_فاضل #آقای_امام_رضا سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ پنج دقیقه دیگه نه سال ۱۴۰۲ئه، نه ۱۴۰۳، چند ساعت بعدی معلقه انگار... خونه‌تکونی‌هاتون رو کردید؟ دلتون رو تکوندید؟ امسال چی‌ها و کی‌ها رو از دلتون...
  3. میم پناه

یاخیرالحافظین با هرکه توانسته کنار آمده دنیا با اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه! #آقای_فاضل سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ میگم #دودو_اسکاچی رو می‌خونید؟ حال دلتون خوب پست ۳ از ۳ __________________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید...
  4. میم پناه

یاخیرالحافظین من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنه تیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه #آقای_فاضل سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ میگم تو مسابقه BNY شرکت کردم‌ها:xt3: ژانر عاشقانه ممنون حضور و همراهی تک‌تک شما مهربونام... دوستتون دارم... حال دلتون خوب پست ۲ از ۳ سه‌تا پست می‌تونم...
  5. میم پناه

یاخیرالحافظین یا چشم بپوش از من و از خویش برانم یا تَنگ در آغوش بگیرم که بمیرم #آقای_فاضل سلام به روی ماهتون... حالتون چطوره؟ هوم؟ ففشیدم که دیر اومدم و فقط سه‌تا پارت نوشتم، ذهنم یکم قاطی‌پاطی بود... نظم نمی‌گرفت. دیدید کلافه‌اید، مثلا یه‌جا می‌شینید، فکر می‌کنید جای خودتون نیست، یا یه مدلی...
  6. میم پناه

...باز با گریه به آغوش تو بر می‌گردم چون غریبی که خودش را برساند به وطن تو اگر یوسف خود را نشناسی عجب است ای که بینا شده چشم تو ز یک پیراهن #آقای_فاضل سلام به روی ماهتون... حالتون چطوره؟ میگم می‌دونید که چقدر دوستتون دارم؟ ممنونم که برام پیام نوشتید... نظر گذاشتید یا سراغ قصه‌ها رو گرفتید حال...
  7. میم پناه

یاخیرالحافظین من دهان باز نکردم که نرنجی از من مثل زخمى که لبش باز به لبخند، نشد #آقای_فاضل سلاااااااااام به روی ماهتون که... اوایل که تو سایت پست می‌ذاشتم "نمی‌خواستم یک مقتول باشم" اومدم سایت دیدم پست‌هام رو ویرایش کردن، بعد هم بهم تذکر داده بودن تو پیش‌پست‌هام هم نباید تکرار حروف داشته...
  8. میم پناه

یاخیرالحافظین یک بار دگر کاش به ساحل برسانی صندوقچه‌ای را که رها گشته در امواج #آقای_فاضل هالو (همون هِلوی فرنگی‌هاس، مهسانیزه شده:xt3:) من چرا انقدر نمک شدم؟ به خاطر فشار امتحانات مغزم از هم گسسته... بهله هنوزم یه پروژه و سمینار اصلی‌م مونده، داور سمینارم هم استاد استادمه که روز مصاحبه‌م هم...
  9. میم پناه

یاخیرالحافظین من محال است به دیدار تو قانع باشم کی پلنگی شده راضی به تماشا از ماه #آقای_فاضل سلام به روی ماهتون که میگم همیشه میگم دخترهای قصه اصطلاحا خیلی "سفت"ن، حوا شبیه قبلی‌ها نیست، هست؟ حال دلتون خوب دوستتون دارم پست ۶ از ۸ _______________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن...
  10. میم پناه

یاخیرالحافظین ای عشق، چه در شرح تو جز «عشق» بگوییم! در ساده‌ترین شکلی و پیچیده‌ترینی...! #آقای_فاضل سلام به روی ماهتون موچ به کله‌ها دوستتون دارم حال دلتون خوب پست ۵ از ۸ ______________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید اللهم عجل لولیک الفرج...
  11. میم پناه

یاخیرالحافظین مهتاب به خورشید نظر کرد و درخشید...هر وقت شدی آینه ، کافیست ببینی #آقای_فاضل سلام به روی ماهتون دوستتون دارم حال دلتون خوب پست ۴ از ۸ _______________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید اللهم عجل لولیک الفرج :458209-f12060c2c913aba8ccc50517d4698098:
  12. میم پناه

یاخیرالحافظین سرزمین مادری، رویای اجدادی کجاست؟ مردم این شهر می‌پرسند آبادی کجاست؟ #آقای_فاضل سلام به روی ماهتون حال دلتون خوب پست ۳ از ۸ _______________________ جهت مشاهده متن کامل باید عضو انجمن شوید اللهم عجل لولیک الفرج :458209-f12060c2c913aba8ccc50517d4698098:
  13. میم پناه

یاخیرالحافظین گفته بودم پیش از این، گلخانه ی رنگ من است حال می گویم جهان، پیراهن تنگ من است #آقای_فاضل این بیت می‌تونه از زبون "اورارتو" باشه؟ سلام به روی ماه دوست‌داشتنیتون نگاه و همراهیتون... پیام‌های قشنگتون واقعا به ادامه دادن قصه تشویقم می‌کنه... ممنونتونم و الهی قصه لایق نگاهتون...
  14. میم پناه

یاخیرالحافظین هم دعا کن گره از کار تو بگشايد عشق هم دعا کن گره تازه نيفزايد عشق #آقای_فاضل سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ هوم؟ ففشیدم که دیر اومدم... داشتم پچمک‌بازی در می‌آوردم و خیلی قصه ننوشتم... چون هر وقت زمان داشتم هم رفتم سریال تکراری نگاه کردم... ممنون پیام‌های قشنگ و قلب...
  15. میم پناه

یاخیرالحافظین خواستم نوح شوم، موج غمت غرقم کرد کشتی‌ام را شب طوفانی گرداب گرفت #آقای_فاضل سلام به روی ماهتون که... حالتون چطوره؟ من تمام حدسیات شما راجع به قصه رو دوست دارم... چون دقیقا حکایت "هر کسی از ظن خود شد یار من"ه و دقیقا همین رو می‌خوام... حال دلتون خوب پست ۲ از ۱۰...
عقب
بالا