کاربرد هشتگ XNFJ

1. امین؛

ENFJ قهرمان | ENFJ

៕ #Dialog ―――——— انیمیشن Olaf's Frozen Adventure یه دیالوگ داره که میگه: «التیام پیدا کردن خیلی عجیبه، بعضی روزها حالت خوبه و تو هم داری خوب پیش میری و بعضی روزها هنوز درد داری و انگار زخمت تازست. این فرایند هیچ بازه زمانی قطعی نداره، تو فقط باید ادامه بدی.» ―――———―――———―― . #XNFJ
  2. امین؛

INFJ حامی | INFJ

៕ #Text ―――—— Wish it would be like previous days كاش ميشد بازم مثل سابق شد. ―――———―――———―― #XNFJ
  3. Mons

INFJ حامی | INFJ

៕ #Text ―――— Never let your pride get in the way of apologizing to someone when you’re wrong. When you’re wrong, own it. هرگز اجازه نده غرورت مانع از عذرخواهی کردنت از دیگران بشه، در صورتی که اشتباه از سمت تو بوده و وقتی اشتباه می کنی، گردن بگیر. ―――———―――——――— #XNFJ
  4. Mons

INFJ حامی | INFJ

៕ #Text ―――— But some eyes touch so much that even the hands can not! ‏ولی بعضی چشم ها یه جوری لمست میکنن که حتی دست ها هم نمیتونن! ―――———―――——――— #XNFJ
  5. Mons

INFJ حامی | INFJ

...do not distance yourself from others, this not only does not reduce your pain, but also. It creates a deeper wound ... روانشناسی وقتی از چیزی ناراحتی میگه: ساکت نباش، پوزخند نزن، از بقیه فاصله نگیر، این کار نه تنها دردت‌ رو کم نمیکنه بلکه زخم عمیق تری رو به وجود میاره. ―――———―――——――— #XNFJ
  6. امین؛

ENFJ قهرمان | ENFJ

៕ #Text ―――— Be kind, be loving, be caring, be understanding, but never lose yourself in the process. مهربون باش، عاشق باش، مراقب باش، درک کن، اما هرگز خودتو تو این راه از دست نده. ―――———―――——――— #XNFJ
  7. امین؛

INFJ حامی | INFJ

៕ #Text ―――— Be kind, be loving, be caring, be understanding, but never lose yourself in the process. مهربون باش، عاشق باش، مراقب باش، درک کن، اما هرگز خودتو تو این راه از دست نده. ―――———―――——――— #XNFJ
  8. امین؛

ENFJ قهرمان | ENFJ

៕ #Dialog ―――——— تو رویاهام تو مال منی ولی تو زندگیم تو فقط یه رویایی... Orange ―――———―――——――— #XNFJ
  9. Mons

INFJ حامی | INFJ

៕ #Dialog ―――——— تو رویاهام تو مال منی ولی تو زندگیم تو فقط یه رویایی... Orange ―――———―――——――— #XNFJ
  10. آبی پَرَست؛

INFJ حامی | INFJ

៕ #Dialog ―――—―― بزرگترين اشتباه من عاشق تو شدن نبود. اين بود كه فكر ميكردم تو هم عاشق منی. chuunibyou demo koi ga shita ―――—――———――——― #XNFJ
  11. آبی پَرَست؛

INFJ حامی | INFJ

៕ #Text ―――—— Do you know why I was never able to forgive you? Because you were not really sorry. میدونی چرا هیچ‌وقت قادر نبودم ببخشمت؟ چون تو واقعاً متأسف نبودی. ―――———―――———―― ᚚ #XNFJ
  12. آبی پَرَست؛

INFJ حامی | INFJ

៕ #Dialog ―――—―― كاشكی يه دكمه‌ی ديليت تو قلبم داشتم تا یه نفر، يه خاطراتی و يه احساساتی رو پاك ميكردم. chuunibyou demo koi ga shita ―――—――———――——― #XNFJ
  13. امین؛

ENFJ قهرمان | ENFJ

...love to find me, learn me, want me, need me, and love me in slow motion. رابطه بعدیم آخرین رابطم خواهد بود، بنابراین دنبالش نمیرم، نه نگران هستم، نه عجله دارم. می خوام اون عشق منو پیدا کنه، منو یادم بگیره، بخوادم ، بهم احتیاج داشته باشه و خیلی لطیف و آهسته دوستم داشته باشه. ―――———―――———――...
  14. امین؛

INFJ حامی | INFJ

...to find me, learn me, want me, need me, and love me in slow motion. رابطه بعدیم آخرین رابطم خواهد بود، بنابراین دنبالش نمیرم، نه نگران هستم، نه عجله دارم. می خوام اون عشق منو پیدا کنه، منو یادم بگیره، بخوادم ، بهم احتیاج داشته باشه و خیلی لطیف و آهسته دوستم داشته باشه. ―――———―――———―― #XNFJ
  15. آبی پَرَست؛

INFJ حامی | INFJ

៕ #Dialog ―――—―― چه بخندیم یا گریه کنیم ... زمان میگذره. Repeated Absences ―――—――———――——― #XNFJ
عقب
بالا