کاربرد هشتگ My_Perfect_Stranger

1. ZahraCore

دفتر خاطرات سینما دفتر خاطرات سینما کاربر ZAHRA.ART

وقتی یون یونگ با اینکه فقط دو روز پیش هه جون نبود ولی بازم اینقدر دلتنگش بود و با دیدنش اینقدر خوشحال شد...:354: خیلی ذوق داره بچم:405: یون یونگ: مرسی که چیزیت نشد. هه جون: متاسفم که نگرانت کردم:) #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger #اسکرین_شات
  2. ZahraCore

وقتی آرومش میکنی که اتفاقی نمیوفته: - ناپدید نمیشم! بیا مجرم و بگیریم و تمام تلاشمون رو بکنیم که من و مادرت توی آینده هنوز زنده‌ایم و با هم برگردیم! و بیا برای مدت خیلی طولانی خوش بگذرونیم... با هم دیگه! #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger #اسکرین_شات
  3. ZahraCore

...+ بیا دیگه... فقط یه بار. - عمراً! + چرا؟ - نمیخوام. + پس بیخیال. - نگو که الان میخوای بخوابی؟ یهویی؟ خیلی بیخیالی به خدا... همیشه بیخیالی. از همون موقع که گفتی اگه ناپدید بشی من حس بهتری پیدا میکنم، فهمیدم. ناراحتم میکنه... این یه مشکل اساسیه! #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger #اسکرین_شات
  4. ZahraCore

...+ خودمم فهمیدم. میدونم آدم سختگیری هستی که حتی از چیزای شور و شیرین هم خوشت نمیاد، پس چی دوست داره؟ غذاهایی که ملایم و سالمن و با مواد خوبی درست شدن. از اون غذاهای گرون که خوشمزه نیستن. - درسته! خوب منو میشناسی. + فقط باهام صبوری کن و 34 سال صبر کن! #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger...
  5. ZahraCore

وقتی روز سختی داشتی: - میشه یه لحظه همدیگه رو بغل کنیم؟ امروز کلی اتفاق افتاد + یه بار دیگه امتحان میکنی، درسته؟ گرفتن مجرم و... همچنین نجات دادن سومین قربانی. - نمیشه پایانش اینجوری باشه. نمیخوام با هم غریبه بشیم #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger #اسکرین_شات
  6. ZahraCore

وقتی حرفات و به خودت برمیگردونه: - میدونی الان ساعت چنده؟ اونوقت میدونی چه حسی داره منتظر یکی باشی، بعد از اینکه شنیدی از مدرسه بیرون زده؟ چون تو سال لعنتی 1987 زندگی میکنیم، حتی نمیتونستم بهت زنگ بزنم. #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger #اسکرین_شات
  7. ZahraCore

...گفتی فقط میری صورتش و ببینی، ولی سه ساعته غیبت زده! نگران بودم دنبالش بری و مثل دیشب صدمه ببینی. چیزیت که نشده؟ - نه. + نمیتونستم به پلیس زنگ بزنم یا برم بیرون دنبالت بگردم... چرا؟ چون تو سال 1987 لعنتی زندگی میکنیم... داشتم دیوونه میشدم - ببخشید #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger #اسکرین_شات
  8. ZahraCore

...ستارگان : Kim Dong Wook | Jin Ki Joo | Seo Ji Hye خلاصه داستان سریال درباره یک مجری خبر و کارمندی معمولی است که به سال 1987 سفر میکنند. جایی که یکی درگیر یک پرونده قتل می شود و دیگری سعی میکند تا از ازدواج والدینش جلوگیری کند… #معرفی_سریال #سریال_کره‌ای #My_Perfect_Stranger #اتفاقی_دیدمت
عقب
بالا