کاربرد هشتگ اسکرین_شات

1. زهرا؛

دفتر خاطرات سینما دفتر خاطرات سینما کاربر ZAHRA.ART

+ ببین کی اینجاست، کاپیتانه - خوبی؟ + آره - باید نوشیدنی خوردن و بس کنی. نزدیک بود اتفاق بدی برات بیوفته، باید مراقب باشی. + بیا... هر چی مهربونی ازت ریخت، جمعشون کردم! - چی؟ + بعداً میبینمت ته یا! #تشویق_کن #Cheer_Up #اسکرین_شات
  2. زهرا؛

...فقط پاهام خیس شد، نتونستم حلقه رو پیدا کنم. دفعه بعد... + نه، نه نمیخواد... همین کافیه. - گفتی یادگاری مامانته. + خب اگه نتونستی پیداش کنی شاید اونجا نیست. - اونجا نیست؟ + خب... نمیخوام تو زحمت بیوفتی، میدونی که منظورم چیه؟ #مهمانخانه_رومانتیک_مخفی #The_Secret_Romantic_Guesthouse...
  3. زهرا؛

...واسه من دلسوزی نکن؛ اینکه منو دلداری میدی، باعث میشه بخوام بیام تو آغوشت بغلت کنم. - پس میتونم بغلت کنم... زود باش بیا! + چت شده؟ تو سه سال گذشته چیزیت شده؟ خیلی تنها بودی؟ - آره، تنها بودم... بذار بعد عمری رفیقم و بغل کنم. #کیمیای_روح_نور_و_سایه #Alchemy_Of_Souls_Light_And_Shadow #اسکرین_شات
  4. زهرا؛

وقتی روز سختی داشتی: - میشه یه لحظه همدیگه رو بغل کنیم؟ امروز کلی اتفاق افتاد + یه بار دیگه امتحان میکنی، درسته؟ گرفتن مجرم و... همچنین نجات دادن سومین قربانی. - نمیشه پایانش اینجوری باشه. نمیخوام با هم غریبه بشیم #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger #اسکرین_شات
  5. زهرا؛

وقتی حرفات و به خودت برمیگردونه: - میدونی الان ساعت چنده؟ اونوقت میدونی چه حسی داره منتظر یکی باشی، بعد از اینکه شنیدی از مدرسه بیرون زده؟ چون تو سال لعنتی 1987 زندگی میکنیم، حتی نمیتونستم بهت زنگ بزنم. #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger #اسکرین_شات
  6. زهرا؛

...گفتی فقط میری صورتش و ببینی، ولی سه ساعته غیبت زده! نگران بودم دنبالش بری و مثل دیشب صدمه ببینی. چیزیت که نشده؟ - نه. + نمیتونستم به پلیس زنگ بزنم یا برم بیرون دنبالت بگردم... چرا؟ چون تو سال 1987 لعنتی زندگی میکنیم... داشتم دیوونه میشدم - ببخشید #اتفاقی_دیدمت #My_Perfect_Stranger #اسکرین_شات
عقب
بالا