کاربرد هشتگ XSTJ

1. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— پادشاهی که نتونه از ضعیف محافظت کنه، چه ارزشی داره؟ Fate/Zero ―――———―――————― ᚚ #XSTJ
  2. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Text ―――—— be proud of how far you've come به پیشرفت خودت افتخار کن. ―――———―――———―― #XSTJ
  3. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――—— بعضی آدما با اشکاشون گریه می کنن بعضی‌ها با افکارشون. Noragami ―――———―――——――― #XSTJ
  4. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Text ―――—— ○ single ○ cuffed ● emotionally exhausted, dead inside ○ مجرد ○ متعهد ● از نظر احساسی خسته و درون مرده ―――———―――———―― #XSTJ
  5. Mons

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— قبل از شروع هر کاری باید یک نقشه دقیق داشته باشی نه تنها باید هدف داشته باشی بلکه از اون مهم تر باید برای پیگیری اون هدف دلیل داشته باشی. Nightcrawler ―――———―――———―― #XSTJ
  6. Amin

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— فقط چون حرف نمی زنم این معنی رو نمیده که بهت فکر نمی کنم. دارم سعی می کنم حواسم رو از تو پرت کنم چون می دونم نمی تونم داشته باشمت. ao haru ride ―――———―――———―― #XSTJ
  7. Amin

ESTJ مجری | ESTJ

៕ #Dialog ―――——— فقط چون حرف نمی زنم این معنی رو نمیده که بهت فکر نمی کنم. دارم سعی می کنم حواسم رو از تو پرت کنم چون می دونم نمی تونم داشته باشمت. ao haru ride ―――———―――———―― #XSTJ
  8. Amin

ESTJ مجری | ESTJ

...just isn’t feasible, and that is okay. مجبور نیستی 24 ساعته باهام در تماس باشی. بخشی از روابط بزرگسالانه اینه که متوجه بشیم هر فردی دنیای خاص خودشو داره، جدا از هر کس دیگه ای. و این به این معنی نیست که همیشه در کنار هم بودن یا پیام دادن غیرممکنه...هیچ اشکالی هم نداره. ―――———―――———―― #XSTJ
  9. Amin

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

...just isn’t feasible, and that is okay. مجبور نیستی 24 ساعته باهام در تماس باشی. بخشی از روابط بزرگسالانه اینه که متوجه بشیم هر فردی دنیای خاص خودشو داره، جدا از هر کس دیگه ای. و این به این معنی نیست که همیشه در کنار هم بودن یا پیام دادن غیرممکنه...هیچ اشکالی هم نداره. ―――———―――———―― #XSTJ
  10. Mons

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— شجاعت همیشه پر سر و صدا نیست. گاهی اوقات شجاعت صدای آرومیه که پایان روز میگه: فردا دوباره امتحان میکنم. Naruto ―――———―――———―― #XSTJ
  11. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— اگه می خوای یه جواب نیش دار نشنوی سوال احمقانه نپرس. Hyouka ―――———―――———―― #XSTJ
  12. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— مراقب باش به کی اعتماد میکنی و مشکلاتت رو میگی. هرکسی که بهت لبخند میزنه دوستت نیست. Noragami ―――———―――———―― #XSTJ
  13. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Text ―――—— Always speak how you feel and never be sorry for being real. همیشه همونطوری حرف بزن که حس میکنی و هیچوقت بابت اینکه خود واقعیت هستی متاسف نباش. ―――———―――———―― #XSTJ
  14. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— این دنیا فقط یک دروغ محضه! dangal ―――———―――———―― #XSTJ
  15. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Text ―――—— Don’t ever judge anyone on how they handle a pain you’ve never felt. هرگز کسی رو برای نحوه تحمل دردی که هرگز احساسش نکردی قضاوت نکن. ―――———―――———―― #XSTJ
عقب
بالا