کاربرد هشتگ XSTJ

1. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

...in your mess and not your best. When someone sticks around no matter how hard shit gets, they really love you. من معتقدم عشق واقعی در آشفتگی هات، با تو روبرو میشه نه تو بهترین حالتت. وقتی کسی بدون توجه به سختی های توی این راه، همشونو کنار میزنه، یعنی واقعاً تو رو دوست داره. ―――———―――———――...
  2. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— جول: ولنتاین یه روز تعطیل ساختگیه، که شرکتای کارت پستال اختراع کردن تا مردم احساس پوچی کنند! Eternal Sunshine of the Spotless Mind ―――———―――———―― #XSTJ
  3. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— پائول: گاهی اتفاق هایی تو دنیا میوفته که عجیبه خدا اجازه میده اتفاق بیفته! The_Green_Mile ―――———―――———―― #XSTJ
  4. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Text ―――—— I miss being a kid. no sadness, no stress, no overthink, no heartbreak. دلم برای بچه بودن تنگ شده...بدون اندوه، بدون استرس، بدون فکر و‌خیال افراطی، بدون شکستگی قلب. ―――———―――———―― #XSTJ
  5. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Text ―――—— cutting people out of my life doesn’t mean I hate them. it means i respect myself. اینکه پای بعضی از مردم رو از زندگیم قطع میکنم به این معنی نیست که ازشون متنفرم. بلکه به این معنیه که من به خودم احترام میذارم. ―――———―――———―― #XSTJ
  6. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— اونا گفتن "اگه دیگران میتونن انجامش بدن پس توام میتونی انجامش بدی" منم جواب دادم "اگه دیگران، میتونن انجامش بدن، پس بذار همونا انجامش بدن" hyouka ―――———―――———―― #XSTJ
  7. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Text ―――—— Sometimes you have to forget how you feel, and remember what you deserve. بعضی وقتا باید احساساتت رو فراموش کنی و اونچه که لایقشی رو به خاطر بسپاری. ―――———―――———―― #XSTJ
  8. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— من خدام واسه تو، خدا چیزی رو میده و بعد میگیره. the revenant ―――———―――———―― #XSTJ
  9. امین؛

ESTJ مجری | ESTJ

៕ #Text ―――—— I notice everything I just act like I don’t. من متوجه همه چیز میشم. فقط یه‌جوری رفتار می کنم که انگار متوجه نشدم. ―――———―――———―― #XSTJ
  10. امین؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Text ―――—— I notice everything I just act like I don’t. من متوجه همه چیز میشم. فقط یه‌جوری رفتار می کنم که انگار متوجه نشدم. ―――———―――———―― #XSTJ
  11. Roshanak_QW

MBTI ■□طنزکده MBTI □■

#EXTP #XSTJ
  12. امین؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— - تو نمی‌تونی ناراحتم کنی. تو اونقدر مهم نیستی که بتونی ناراحتم کنی. The Reader ―――———―――———―― #XSTJ
  13. امین؛

ESTJ مجری | ESTJ

៕ #Dialog ―――——— - تو نمی‌تونی ناراحتم کنی. تو اونقدر مهم نیستی که بتونی ناراحتم کنی. The Reader ―――———―――———―― #XSTJ
  14. امین؛

ESTJ مجری | ESTJ

...life you will meet two kinds of people. Ones who build you up, and ones who tear you down. But in the end, you will thank them both تو زندگی دو نوع آدم رو ملاقات خواهی کرد. اونایی که تو رو می سازن‌ و اونایی که تو رو خراب می کنن. اما در پایان از هر دوی اونها تشکر خواهی کرد. ―――———―――———――...
  15. امین؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

...life you will meet two kinds of people. Ones who build you up, and ones who tear you down. But in the end, you will thank them both تو زندگی دو نوع آدم رو ملاقات خواهی کرد. اونایی که تو رو می سازن‌ و اونایی که تو رو خراب می کنن. اما در پایان از هر دوی اونها تشکر خواهی کرد. ―――———―――———――...
عقب
بالا