آموزشی [موضوع برایِ نوشتن]

• نویسنده موضوع MEHR.AFAQ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 239
  • بازدیدها 9,429
  • کاربران تگ شده هیچ

چیزای ترسناکی که میزارم خوبن؟ادامه بدم؟به درد رماناتون میخورن؟

• آره عالین ادامه بده :)

رای 53 80.3%
  • خوبه :/

رای 19 28.8%
  • نه ادامه نده تایپکو حذف کن :(

رای 1 1.5%

• مجموع رای دهندگان
    66

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
⭕️ اگر میخواهید به 2.3 میلیون سال قبل برگردید کافیست به کهکشان آندرومدا نگاه کنید
چون در آن لحظه،نوري را مي بينيد كه پس از 2.3 میلیون سال به زمين رسيده است.
ــــــــــــــــــــــــــ
-×|⭕️ به گفته روانشناسان چهره های نا آشنایی که در رویاهایمان می بینیم ، می تواند چهره ارواحی باشد که در همان لحظه به ما خیره شده اند

امضا : MEHR.AFAQ

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
-×|‼️ هشتاد و پنج درصد از چیزهایی که نگران شان هستیم در واقع هرگز اتفاق نمی افتند!
-×| تحقیقی نشان داده بیشتر افکار منفی ای که ذهن ما را درگیر خود می کنند هرگز به واقعیت نمی پیوندند. در این تحقیق، از افراد شرکت کننده در مورد نگرانی هایشان در یک بازه ی زمانی محدود سؤال می شد. ۸۵ درصد از چیزهایی که این افراد از بابت آن ها اظهار نگرانی کرده بودند، هرگز اتفاق نیفتادند. به این معنی که فقط ۱۵ درصد از تصورات آن ها به حقیقت پیوستنند..

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
-×| هرچه انسان شادتری باشیم به خواب کمتری نیاز داریم
-×| هر چه در زندگی انسان شادتری باشید، به خواب کمتری برای انجام درست کارهای روزانه ی خود احتیاج دارید. در حقیقت، غم و ناراحتی میل به خوابیدن را بیشتر می کند و شادی تأثیر معکوس دارد.
-×|♥️

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
-×| ❌ احساسات قوی می توانند خاطرات ما را تغییر دهند!
-×|↩️ حافظه ی ما از آنچه احتمالاً تصور می کنید هم آسیب پذیرتر است. ذهن ما بسیار ضعیف است و به راحتی ممکن دچار خطا شود و حتی خاطرات ما می توانند تحت تأثیر صحبت های دیگران تغییر کنند. در آزمایشی، دانشمندان موفق شدند به ۲۵ درصد از افراد شرکت کننده بقبولانند که یک بار در بچگی در یک فروشگاه گم شدند، در حالی که این افراد در واقع اصلاً چنین تجربه ای نداشتند.
-×|♥

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
-×|✖️ وقتی خسته هستیم صداقت بیشتری داریم
-×| وقتی جسم تان خسته می شود، دروغ گفتن هم برایتان سخت می شود. این مسأله طبیعی است و به همین دلیل هم هست که آدم ها در گفتگوهای آخر شب شان دست به اعتراف می زنند. در مقابل، بعد از ظهرها دروغ گفتن راحت تر است، چون افراد خودکنترلی بیشتری در این موقع از روز دارند. اگر می خواهید رازی را پیش خودتان نگه دارید، بهتر است شب ها از مکالمه ی طولانی با دوستان تان خودداری کنید.
-×|♥️

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
-×|✖️مرد ۳۷ ساله از نروژ میاد فلوریدا تا پدرزنش رو در روز تولدش سورپرایز کنه. شب می‌رسه در خونه پدرزنش، در می‌زنه و قایم میشه. تا پدر زن در رو باز می‌کنه می‌پره جلو که بترسوندش. پدر زن هم هول میشه و با شلیک یه گلوله دامادش رو می‌کشه!
-×|

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
-×|✖️"کارل یونگ" معتقد بود ما نمیتوانیم صفتی را که در خود نداریم در دیگری تشخیص دهیم !

-×|✖️به عنوان نمونه اگر شما فردی را خودخواه میدانید ، مطمئن باشید شما هم میتوانید به همان اندازه خودخواهی نشان دهید ! چرا که ما نمی توانیم چیزی را درک کنیم بدون اینکه خود ، آن نباشیم...

-×|" مولانا " در کتاب فیه ما فیه آورده است : اگر در برادر خود عیب می بینی ، آن عیب در توست که در او می بینی . عالَم همچون آیینه است که نقش خود را در آن می بینی آن عیب را از خود جدا کن زیرا آنچه از او می رنجی ، از خود می رنجی !!

-×|♥

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
IMG_20191027_113016_146.jpg
-×|♥️➕ این تصویر در آمریکا بــرنده جایزه بـهترین توهم بینایی سال 2013 شد !

-×| ابتدا ۳۰ ثانیه به تصویر بالا خیره شوید ‌!
-×|❤️ آیا قلــب برا شما هم میتپد ؟

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
/ ‌ همسرم دست برنمیداره. سه روزه پسرمون گم شده و دست به دامن تمام پلیس ها و کلانتری ها شده. عکسش رو همه جا پخش کرده و سه روز و سه شبه که نخوابیده. دائم بهش میگم که فایده نداره و اون برای همیشه مارو ترک کرده ولی قبول نمیکنه و همچنان یک لحظه اروم و قرار نداره.

/ تا اینکه روز چهارم با گریه و بغض و ناراحتی قبول کرد که قبول کنه پسرمون برای همیشه گم شده. اما روز پنجم در خانه رو زدن و من رفتم دم در و دیدم دو مامور پلیس با صورت خندان و خوشحال روبروم ایستادن و پسرمون هم روبروی اوناس و با صورت سفید و چشای خمار و نیمه بسته بهم زل زده و هیچی نمیگه.

/ مامور گفت که پسرتون رو توی جنگل وقتی داشت دنبال خونه میگشت پیدا کردیم. اره پسرمون پیدا شد اما... قسم میخورم این پسر من نیست. شبا وقتی روی تخت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Constantine

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/10/19
ارسالی‌ها
87
پسندها
724
امتیازها
3,753
مدال‌ها
7
سطح
7

اهم اهم
سلام باید بگم متنات واقعا وفوق تصور عالین
من واقعا عاشق متنات شدم همین جور ادامه بده از نظر من با این نویسندگی وقدرتی که در اون داری حتما شروع کن به نوشتن یه رمان طولانی وبسی خفن
من بعد از رمان هیچکسان دیگه به اون صورت رمان ترسناکی پیدا نکردم که خوشم بیاد ولی وقتی متنای تو رو خوندم به نظرم استعداد این رو داری که رمانی به خوبی
رمان هیچ کسان بنویسی توصیه میکنم حتما شروع کنی به نوشتن یه رمان خیلی باحال وفوق العاده ترسناک:4-1-110::4-1-110::applause::applause::applause::applause::applause::applause:

امضا : Constantine