اطلاعیه سوال از شما کاربران یک رمان

• نویسنده موضوع REZA_M
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 143
  • بازدیدها 8,958
  • کاربران تگ شده هیچ

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,931
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
سلام به مدیریت محترم و همه عزیزان یک رمان
اول تشکر میکنم از همه کسانی که برای بهتر شدن سایت تلاش می کنند.
جایی عضو نیستم که نظری در مورد تفاوت ها بدم.

اما یک مشکل هست امیدوارم بشه برطرفش کنید من موضوعاتی رو که علاقمند هستم رو نمیتونم دنبال کنم که وقتی مطلب جدیدی در اون تاپیک ارسال میشه آلارمی برای من بیاد که من رو آگاه کنه پست جدید رو بخونم و این کمی من رو دچار چالش میکنه وقتی که باید برم یک تاپیک چند ده صفحه ای و مطالب جدید رو پیدا کنم .بوکمارک هم فقط پین شدن هست .البته شاید چنین امکانی هست و من بی اطلاعم.

همیشه موفق باشید و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,931
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
انجمن واقعا برام مهمه و همیشه هم گفتم دیگه یه‌جوری شده که انگار اینجا زندگی می‌کنم-_
خب اولین نقطه قوت انجمن نسبت به بقیه جاها کادر فعالشه
من تاحالا تو انجمنای زیادی اکانت ساختم ولی فقط شاید یه هفته تا دو سه ماه مونده باشم اونجا تا اینکه با اینجا آشنا شدم و دیگه جز اینجا جایی نرفتم.تو هیچکدوم ازونا مدیر کل سایت سالی یه‌بارم آنلاین نمی‌شد و اگرم می‌شد چند ثانیه. ولی اینکه آقا رضا حداقل روزی یک ساعت سر می‌زنه خودش کاری می‌کنه به قول یکی از بچه‌ها حس بی‌سرپرست بودن نکنیم.
یکی دیگه از خوبیاش وجود نویسنده‌های افتخاری و برتر که خوندن رمانای فوق‌العادشون باعث پیشرفتمون میشه و همچنین آموزش‌های حرفه‌ای که از هر نظری صورت می‌گیره.
یکی دیگه اینکه شانس...

آخرین ویرایش

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,931
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
سلام
من تازه وارد انجمن شدم به نظرم انجمن یک رمان بی نظیره خیلی سعی شده به سوالات پاسخ داده بشه نظم خاصی داره و باعث نامفهومی نمیشه
ولی به نظر من چون بعضی سایت ها خیلی تبلیغ شدن و خیلی به چشم خوردن معروف شدن آدما توی نظرشون چیزی که معروف هستش رو خوب میدونن من خودم عضو انجمنی که معروفم بود شدم ولی دیدم اصلا خوب نیست یک رمان عالیه فقط کمی بیشتر تبلیغ بشه
این نظر منه

سلام
سعی کردیم همیشه برای رضایت کاربران نهایت تلاشمان را انجام دهیم. ممنون از حسن نظر شما.

برای تبلیغات حرف شما درسته و برنامه هایی در این راستا داریم که به زودی انجام میدیم.

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,931
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
اول یه خدا قوت بگم به همه شما عزیزان.
واقعا مدیریت انجمن وقت گیر هست. :rose:
خوبی ها انجام که کم نیست.
همین حمایت از نویسندگان تازه وارد یه دنیا ارزش داره.
اما چند مورد رو برای بهبود کار انجمن لیست می کنم، امیدوارم باعث بشه، انجمن خیلی بهتر از قبل بشه.

1.فکر می کنم، انجمن از فضای رمان فاصله گرفته.
مقدار زیادی از انرژی بچه ها، روی مطالب و تایپک ها که در اکثر انجمن ها پیدا میشه
و چت های بی هدف و... هدر میره.

2. حجم زیاد رمان ها، تکراری بودن ایده ها، توجه بیش از حد بچه ها روی رمان های عاشقانه و...
باعث شده رمان های همدیگر رو مطالعه نکنیم.

3. نبود بخش نظرسنجی یا تیم بررسی برای تاپ تِن های هفته و ماه.
ده نویسنده برتر هفته و ماه.
ده...

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,931
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
6. نبود بخش بررسی محتوای نوشته ها
یا لااقل ذکر مضرات هر رمان، توسط نویسنده محترم، در پست اول.
برای مثال
این رمان دارای محتوای
خشونت، خودکشی، ناامیدی، اعتیاد و دخانیات و...
می باشد.

7.کم توجهی به بخش داستان های کودکانه

8. توجه نکردن تیم مدیریت و نویسندگان، به آموزنده بودن یا نبودن رمان.
برای مثال جادوگری جز لاینفک رمان های فانتزی است و معمولا به عنوان علم نجات بخش معرفی می شود.
نویسندگان عزیز ما هم بدون تحقیق، از این ایده تقلید می کنن.
اما در دنیایی واقعی، یک جادوگر یا جن گیر واقعی ( منظورم افراد شیاد نیست)
برای رسیدن به بعضی قدرت ها، دست به کارهای زننده و بسیاری کثیفی میزنند.
برای مثال در یکی از پرونده ها، شخص جن گیر، دختر خودش رو در...

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,931
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
گاهی اوقات یه بد رفتاریایی هست حتی من یک بار تصمیم گرفتم کلا از انجمن برم.
اما در کل فضای صمیمی بین افراد هست البته یه سری از افرادی که رنک می‌گیرن فکر می‌کنن چخبره همه رو زیر دست می‌دونن البته با همه نیستم به دل نگیرید اما در دادن رنکا یخورده بیشتر دقت شه بهتره بنظرم و بر اساس اینکه طرف خیلی وقته رنک داره رنک جدید ندید
خودتون زدید کسی که بن شده نمیره تو کادر مدیریت ولی هستن کسانی که به دلیل توهین به مدیریت سایت بن شدن الان هم عضو کادر مدیریتن و به کسی که بن نشده این فرصت داده نمیشه یا می‌گید ارسالیت کافی نیست که خلاف این حرف هم برای کسانی هست اگر ارسالی بالا مدنظره همه می‌تونن برن چند تا مطلب کپی کنن اینجا پیست کنن. بعضی مدیران باهاشون حرف...

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,931
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
خوبی های انجمن یک رمان نسبت به انجمن های مشابه که در اون هستید چیه
فضای صمیمی تری داره و خیلی بیشتر از دیگر انجمن ها براش زحمت کشیده شده. از جمله همکاری با نشر ها، پیج فعال، احترام به همه کاربرها و نقد پذیری
بدی های انجمن یک رمان نسبت به جاهای دیگه چی هست که میتونه بهتر باشه
خیلی تعداد افراد رنک دار بیش از حد بالاست و همه خیلی زود بازنشسته میشن و شاید به خاطر نحوه انتخاب مدیرانه یا شاید دلیلی که باعث نارضایتی اون ها میشه. البته برای بعضی تالارا خیلی (به شدت زیاد)مدیر هست و برای بعضیا هم یه مدیر که گاهی اوقات(به ندرت) فعال نیست.
هر چیزی که انجمن را کاری کرده از چشم...

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,931
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
سلام به نظر من هم خیلی انجمن یک رمان عالی هستش ولی فقط اینکه من نمی دونم که چرا مثلا ناظر ها انقدر زود عوض میشن من رمانم تا الان حدود 4 تا ناظر عوض کرده ولی خب این مهم نیست ولی در هر صورت...

به نظرم جلد رمانش شاید باشه، من یک انجمنی رو دیدم که جلد کتاب هاش خیلی خوب بودن و اون ها رو با موکاپ میزدن به نظرم اگه با موکاپ جلدها رو بزنید خیلی بهتره و اینکه به نظرم سایت اصلی یه جورایی زمانی که تغییر کرده ناجور شده، من زیاد از این موضوع راضی نبودم در هر صورت من خیلی انجمن یک رمان رو دوست دارم و قبولش هم دارم و اینکه جای پیشترفتش خیلی زیاده:458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:

سلام
به دلیل عدم همکاری و همدلی نویسندگان عزیز در...

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,931
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
بعضی اوقات ایده و فکر نویسنده عالی و قابل قبوله ولی به خاطر قلمش ایده اش له میشه به نظرم باید ی فکر اساسی درباره ی قلم نونویسان بکنیم که اینجوری نشه، یا مثلا اینکه ی زمانی قلمش عالیه ولی ایده اش کهنه است که این به خودش بستگی داره ولی در هرصورت بهتره ی تاپیکی رو بنویسید که مثلا بگیم فلانی قلمش خوبه می تونه کلاس قلم آموزی بزاره تا قلمای نو نویسان بهتر بشه یا اینکه مثلا کسانی که می خوان کارگروهی راه بندازن نرن با دوستاشون که قلموشون از خودشون کمتره بنویسن چن نفر که انجمن قلماشونو قبول داره بزاریم بگیم که فلانی قلمش عالیه و خیلی خوب می نویسه هرکی می خواد می تونه باهاش بره اوکی کنه بنویسن :|

موضوع دیگه هم اسمه یارو فکر کنید زده مثلا "برگی که...

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,931
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
انجمن یک رمان به نظر من یه انجمن عالی و کامله اما تغییر جدید انجمن به نظر من خوب نیست و همون شکل قبلش خیلی بهتر بود

سلام
با توجه به اینکه در انجمن سلایق متفاوتی وجود دارد ما برای تمام سلیقه ها سعی کردیم قالب قرار بدیم کافی هست از لینک زیر نسبت به انتخاب هر قالبی که دوست دارید اقدام کنید:rose:

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا