اطلاعیه سوال از شما کاربران یک رمان

• نویسنده موضوع REZA_M
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 143
  • بازدیدها 8,926
  • کاربران تگ شده هیچ

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,512
پسندها
24,895
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
من الان قصد تعریف و تمجیدهای الکی ندارم؛ حقیقتا من در اکثر سایت‌ها عضو هستم و تنها سایتی که من رو در خودش نگاه داشته، یک رمان بوده.
و چندتا از دلایلی که این رو میگم اینه که خیلی کم فرق بین مدیر و کاربر گذاشته میشه! من خودم در اوایل عضو شدنم در یکی از سایت‌های بزرگ، که برای خیلی‌ها محبوبیت بالایی داشت، به خاطر اینکه اسمم با یکی از مدیران تشابه داشت، اسمم رو عوض کردند! البته نمیخوام دروغ بگم، در اینجا هم هستند کسانی که خودشون رو از بقیه بالاتر بدونن، ولی بیش از حد کم و نه اونقدر پرتوقع که خودشون رو بهترین بدونند! و اونم نه اینکه به خاطر تشابه های اسمی یا هر چیز کوچک و بی‌ارزشی، به پروفایل کاربرا مراجعه کنند و اون‌ها رو تهدید به عوض کردن اسمش...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,512
پسندها
24,895
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
خوبی‌های انجمن:
راستش انجمن یک رمان انقدر خوبی داره که وقتی برای گفتن همه‌ش ندارم، اما تو راس همشون صمیمیت بیش از حد کاربرا و مدیران و از همه مهم‌تر مدیریت و معاونت سایته. تو هیچ‌کدوم از انجمنایی که قبلا عضو بودم ندیدم تا کسی وارد انجمن بشه چندین نفر وارد پروفش بشن و بهش خوشامد بگن.
اینکه قابلیت فروشی کردن رمان و یا حتی چاپ رمان رو به نویسنده‌های خوش قلم میده، یک امتیاز مثبته که باعث شده تنها انجمنی باشه که من عضوش باقی بمونم.
تشکر خیلی ویژه‌ای دارم از بخش نقد، آوا و طراحی که کارشون حرف نداره.

بدی انجمن:
نمی‌دونم این‌جا جاش...

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,512
پسندها
24,895
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
سلام وخسته نباشید.
خوبی های‌انجمن رو خوب، همۀ بچه‌ها گفتند. اینکه از نویسنده‌هاش واقعا حمایت می‌کنه وباعث میشه نویسنده‌هایی که حتی بار اولشونه، بعدها و با امید‌هایی که همۀ اعضای انجمن بهش میدن پر قدرت‌تر از همیشه بنویسه.
بدی ندیدم تا به‌حال، و به نظرم بهتره بیشتر و پر قدرت‌تر روی برخی مسائل دقت بشه.
سلام
ممنون از لطف شما به انجمن یک رمان
مسائلی که منظورتون هست رو لطفا برای من بفرستید:rose:

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,512
پسندها
24,895
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
عذر می‌خوام در ادامه‌ی حرف نسترن جان بگم
من واقعا جای نسترن و ریحانه خسته شدم.
رمانی که الان دست منه طبق گفته‌ی خود نسترن جان ویراستاری شده و الان فقط باید نکات مورددارش درست بشه و واقعا تو هر پارت یکی_دومورد داره!
این نسترن و ریحانه هستن که دارن تحمل می‌کنن و ویرایش می‌کنن موارد رو. وگرنه من به شخصه اگه مدیر بودم رمان رو بر‌می‌گردونم به ناظرش بشینه در کنار رمان‌هایی که داره نظارت می‌کنه کل عیبای اینم برطرف کنه تا متوجه شه وقتی رنکی داره باید درست انجامش بده.
البته رمانی که دست منه اسم ناظر روش نیست و شاید نداره و اگه نداره کلا بقیه رمان‌ها رو میگم چون این اصلا تو وظایف ویراستار نوشته نشده!
واقعا سخته ما مشکل مثبت‌دار رو پیدا کنیم بفرستیم...

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,512
پسندها
24,895
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
راستش یه چیزی بیشتر از هرچیز دیگه ای باعث شده بیشتر راجبش فکر کنم اینه که اگه دقت کنیم بیشتر رمان هایی که تگ ویژه یا برگزیده میگیره، زبان ادبی داره . یعنی به صورت ادبی نوشته نه محاوره ای
خب خیلی از رمان ها هست که جدا از اینکه محتوای عالی و موضوع متفاوت داره به صورت محاوره ای نوشته شده( نه به کار بردن کلمات بی معنی نه! بلکه صحبت کردن عادی روزمره مثل زندگی خودمون ) حتما که نباید ادبی و کتابی نوشت. میشه محاوره ای ولی پر معنی نوشت
آقا رضا لطفا رسیدگی کنید

REZA_M REZA_M

سلام
در مورد نوع نوشتار نویسنده ما هیچ‌وقت خرده نگرفتیم و نمی‌گیریم.
در واقع این موضوع کاملا به نویسنده برمی‌گرده.
که برای طرح داستانش از چه سبک و...

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,512
پسندها
24,895
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
من هم ویراستار بودم و خودم رو برای‌ ویرایش آماده کرده بودم و بهش علاقه داشتم و دارم؛ اما از وقتی که وظیفه‌ی ناظرا هم رو دوش ما افتاد واقعا مشکل ایجاد شد. کلی وقت می‌گیره که رمان رو هم از نظرنگارشی وهم از نظر موارد مشکل‌دار بررسی کرد. من اون‌قدر مشغول شده بودم که صدای تمام خانواده در اومده بود. خواهش می‌کنم رنک ناظر رو وقتی می‌دید دقت کنید که چنین چیزی پیش نیاد که ما به خاطر این چیزا مجبور شیم از علایقمون دست بکشیم. ناظران انجمن خیلی کم کاری می‌کنن؛ البته همشون نه بعضی‌ها که با این کارشون بقیه رو هم با خودشون پایین می‌کشن.

بله.
قطعا نظارت کار سنگینی هست و همینطور ویراستاری چون مستقیما با یک دنیا کلمه و متن سر و کار دارند

به همین...

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,512
پسندها
24,895
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
سلام. من عضو سایت‌های دیگه هم هستم. اولین جا که رغبتی برای فکر کردن برایم نذاشته و دومی هم این‌جاست و سومی فقط برای دیدن دوست‌هام هست. هیچ کجا رو نمی‌شه با جای دیگه مقایسه کرد. تنها چندتا نکته را فقط بیان خواهم کرد.
۱) بنده مخالف این هستم که مدیران بعد از بازنشستگی رنک می‌گیرن لطفاً سابقه مدیریت را اعمال کنید؛ تا به راحتی استفعا ندهند فقط برای دریافت این رنک.
۲) مدیران بازنشسته را باید به عنوان الگو، از آن‌ها یاد بکنیم؛ نه فراموششان کنیم!
۳) نظارت رمان‌ها و ضعف بعضی از ناظران، واقعاً قابل انکار نیست. پیشنهادی در این زمینه ارائه خواهم کرد.
۴) تایید راحت رمان‌ها و...
خوبی که باعث شد بار دیگه به مجازی بیام؛ آرامش برای نوشتن، چه بسا که دنبال...

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,512
پسندها
24,895
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
سلام، وقت شما به خیر
با توجه به این که اساس سایت یک رمان نوشتن و تمرین نوشتن می باشد، یک نکته وجود دارد که به نظرم لازم است حتما بیشتر مورد توجه قرار گیرد و آن کیفیت رمان ها می باشد
نیاز است فیلتر تایید رمان ها قوی تر عمل کنند و محدودیت هایی مضاعف جهت کمک به نویسندگان و ارتقای هر چه بیشتر سایت انجام گیرد
موفق باشید
سلام
ما برای نوشتن عرصه رو برای تمام نویسندگان باز گذاشتیم
که این در واقع رسالت بزرگ یک رمان هست.
برای کیفیت رمان منتقدین عزیز همواره همراه نویسنده بودن و سعی کردن با نقدهای به جا و درستشون قلم نویسنده رو برای ایجاد یک اثر ارزشمند ترغیب کنند.

با تشکر از شما دوست عزیز:rose:

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,512
پسندها
24,895
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
انجمن یک رمان واقعا عالیه یکی از برتری هاش اینه که در صورت عضو بودن توی یک انجمن دیگه ما رو حذف نمی کنه در حالی که بنده از یک انجمن به این خاطر که در یک انجمن دیگم حذف شدم!
البته یک گلگی هم دارم اونم اینه که من یک رمان نوشتم تمومش کردم به جای اینکه ویراستاریش کنن ببرن روی دانلود فرستادنش توی رها شده ها.
خیلی براش تلاش کردم ولی نتیجه ای حاصل نشد!
حالا اگر ایرادی داشته خوب می شد اگر می گفتین...
اما با این وجود هنوز هم یک رمان رو دوست دارم اتفاق های جذاب زیادی اینجا برام افتاده!
ممنون...
سلام
ممنون از حسن نظر شما دوست عزیز
مشکلی در رمان شما نبود ‌
منتها در بخش کامل‌شده‌ها اطلاعیه‌ش برای مدیران نیومده بود و به همین خاطر پروسه تأیید و...

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,512
پسندها
24,895
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
خب انجمن یک رمان نکات مثبت زیادی داره که اگه بخوام بنویسم زیاد هستش و ممکنه بعضی ها جا بزارم، اما با این حال ناظرهای رمان و مدیر خیلی صبور هستند و تمام سعی خودشون رو با اذیت کردن‌شون باهامون نه تنها خوب بلکه با احترام رفتار میکنند.
من بدی از انجمن ندیدم و این انجمن با اینکه وظیفه‌ی خاصی درقبال ما نداره داره تمام تلاشش رو میکنه که ما از هرچیزی که به نوشتن مربوط میشه بهترین باشیم و آثارمون چه خوب چه بد درست و بدون هیچ مشکلی انتشار پیدا کنه، اما با این حال من یه مشکل کوچیک با قوانین رمان نوشتن دارم و میدونم که این قوانین فقط برای بهتر نوشتنه خودمونه اما اونقدر این قوانین زیاد شده که آدم از رمان نوشتن خسته میشه و شاید نظرم اشتباه باشه چون قبلا تو...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا