گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان سفیر اختروش | Afsa کاربر انجمن یک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Afsa

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
10/4/20
ارسالی‌ها
330
پسندها
4,735
امتیازها
21,133
سطح
0

• نویسنده موضوع
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام. امیدوارم حالتون خوب باشه.
من اول رمان هم گفتم نقد این رمان برام مهمه و شاید چندبرابر تعداد لایک و بازدید برام مهم باشه چون موضوعش مهمه
خلاء فیلمنامه‌ی خوب و فیلم خوب در ژانر تخیلی تو ایران به شدت دیده میشه منم این رمان رو واقعادارم به قصد قوی شدن می‌نویسم تا یه روز با کمک دوستانم روی پرده ببرمش
برعکس رمان قبلیم که زود نوشتمش بره پی کارش، اینو یواش یواش می‌نویسم و منتظر نقدم
نگید خوبه و باحاله و اینا! همه رمان‌ها قشنگ و جذابن، میشه گفت به دلیل رقابت و اشباع حیطه رمان‌نویسی در ایران خیلیا رمان می‌نویسن و خیلیا هم رمانشون قشنگه که قلم من با اونا اصلن قابل مقایسه نیست!
خواهشم از عزیزان اینه که واقعا فکر کنید از رمان من نفرت دارید و دنبال ایراداش بگردید
چون هرکس...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : Afsa
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] *Pantea*

Afsa

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
10/4/20
ارسالی‌ها
330
پسندها
4,735
امتیازها
21,133
سطح
0

• نویسنده موضوع
بسم الله الرحمن الرحیم

من اول رمان هم گفتم نقد این رمان برام مهمه و شاید چندبرابر تعداد لایک و بازدید برام مهم باشه چون موضوعش مهمه
خلاء فیلمنامه‌ی خوب و فیلم خوب در ژانر تخیلی تو ایران به شدت دیده میشه منم این رمان رو واقعادارم به قصد قوی شدن می‌نویسم تا یه روز با کمک دوستانم روی پرده ببرمش
برعکس رمان قبلیم که زود نوشتمش بره پی کارش، اینو یواش یواش می‌نویسم و منتظر نقدم
نگید خوبه و باحاله و اینا! همه رمان‌ها قشنگ و جذابن، میشه گفت به دلیل رقابت و اشباع حیطه رمان‌نویسی در ایران خیلیا رمان می‌نویسن و خیلیا هم رمانشون قشنگه که قلم من با اونا اصلن قابل مقایسه نیست!
خواهشم از عزیزان اینه که واقعا فکر کنید از رمان من...

• Like

*Pantea*

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/20
ارسالی‌ها
368
پسندها
3,556
امتیازها
16,913
مدال‌ها
1
سطح
0

بسم الله الرحمن الرحیم

خواهشم از عزیزان اینه که واقعا فکر کنید از رمان من...

آخرین ویرایش

Afsa

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
10/4/20
ارسالی‌ها
330
پسندها
4,735
امتیازها
21,133
سطح
0

• نویسنده موضوع
واقعا رمان قشنگی می‌نویسید و حتی اگه بگیم از رمانتون نفرت‌هم داریم نمیشه ایراد جدی پیدا کرد!
بعد این‌که من منتقد نیستم بتونم رمانتون رو نقد بکنم ولی سعیم رو می‌کنم.
اسم رمانتون رو خیلی قشنگ انتخاب کردید و من بهش جذب شدم.
خلاصه رو خیلی خوب نوشتید و زیاد ماجرا رو لو ندادید.
شروع خیلی جالب و قشنگی داشتید ولی بخوام راستش رو بگم، وقتی پارت‌های اولیه رو خوندم زیاد جذب نشدم ولی وقتی برای رمان پارت‌های بیشتری گذاشتید منم خوشم اومد.
روند رمان خیلی سریع نیست، کندهم نیست و خیلی معمولی و خوب دارید پیش میرید.
اگه بد نقد کردم عذر می‌خوام همون‌طور که گفتم من منتقد نیستم و نمی‌تونم مثل منتقد‌ها عالی نقد کنم.
خلاصه عاشق همه‌ی رماناتم مخصوصا این رمان و...

• Like

AMARGURA

مدیر آزمایشی شعرکده + نویسنده افتخاری
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی شعر کده
تاریخ ثبت‌نام
11/8/20
ارسالی‌ها
1,691
پسندها
33,451
امتیازها
61,573
مدال‌ها
35
سطح
33

• مدیر
با سلام
به دلیل رفتن به متروکه برای جلوگیری از اسپم تاپیک قفل می‌شود.
در صورت بازگشت از متروکه به مدیران تالار کتاب اطلاع دهید.
Afsa Afsa

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.