گفتمان‌آزاد گفتمان ‌آزاد داستان کوتاه رقصنده‌ی ضمیر | مریم سعادتمند کاربر انجمن یک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ZARY MOSLEH

نویسنده انجمن + منتقد انجمن
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
1,534
پسندها
14,403
امتیازها
35,373
مدال‌ها
33
سطح
20

• مدیر
سلام و خسته نباشید به نویسنده‌ی عزیز!
قلمتون خیلی زیبا و دلنشینه و توصیفات قشنگی رو توی رمانتون دیدم و من به راحتی با داستان ارتباط برقرار کردم و به‌راحتی می‌تونستم فضایی که توصیف می‌کنید رو توی ذهنم تصور کنم و خودم رو به جای شخصیت‌ها بذارم. ایده‌ی قشنگی دارین و اون‌جایی که سارا با گذاشتن دستش رو کتاب وارد دنیای پری‌ها میشه، خیلی جالب و خوندنی و نو بود.
به‌نظر من بهتر بود سیر یکم تندتر میشد با توجه به این‌که داستان کوتاه هم هست، این‌جوری بهتر میشد. بعضی جاها هم دیالوگ و مونولوگ با هم ترکیب شدن توی بعضی از پارت‌ها که خوندن رو برای خواننده کمی سخت می‌کرد.
قلمتون پایدار موفق باشید عزیز دل! :402:

MANA SAADATMAND

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
23/12/18
ارسالی‌ها
776
پسندها
18,314
امتیازها
39,673
مدال‌ها
24
سطح
28

• نویسنده موضوع
سلام و خسته نباشید به نویسنده‌ی عزیز!
قلمتون خیلی زیبا و دلنشینه و توصیفات قشنگی رو توی رمانتون دیدم و من به راحتی با داستان ارتباط برقرار کردم و به‌راحتی می‌تونستم فضایی که توصیف می‌کنید رو توی ذهنم تصور کنم و خودم رو به جای شخصیت‌ها بذارم. ایده‌ی قشنگی دارین و اون‌جایی که سارا با گذاشتن دستش رو کتاب وارد دنیای پری‌ها میشه، خیلی جالب و خوندنی و نو بود.
به‌نظر من بهتر بود سیر یکم تندتر میشد با توجه به این‌که داستان کوتاه هم هست، این‌جوری بهتر میشد. بعضی جاها هم دیالوگ و مونولوگ با هم ترکیب شدن توی بعضی از پارت‌ها که خوندن رو برای خواننده کمی سخت می‌کرد.
قلمتون پایدار موفق باشید عزیز دل! :402:
مرسی از وقتی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

سارا مرتضوی

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/12/20
ارسالی‌ها
795
پسندها
7,536
امتیازها
26,673
مدال‌ها
14
سطح
16

• محروم
خوب نوشته بودی
من دوست داشتم

امضا : سارا مرتضوی

MANA SAADATMAND

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
23/12/18
ارسالی‌ها
776
پسندها
18,314
امتیازها
39,673
مدال‌ها
24
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] AMARGURA
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.