نقد و بررسی رمان موسیقی مرگ | R*o*z*h*i*n*a کاربر انجمن یک رمان

*Rozhina*

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
12/6/20
ارسالی‌ها
189
پسندها
3,936
امتیازها
16,633
مدال‌ها
11
سطح
11

• نویسنده موضوع
نام رمان: موسیقی مرگ
نام نویسنده‌: *Rozhina* R*o*z*h*i*n*a «روژینا.ع»
ژانر: فانتزی، طنز
خلاصه: تا حالا به این فکر کردید که اگه بتونید یه چیزی رو کشف کنید که تا حالا کسی از وجودش خبر نداشته، چیکار می‌کنید؟ خب معلومه، می‌رین و کشفتون رو به نام خودتون ثبت می‌کنید و کلی مشهور می‌شید! ولی به این فکر کنید که اگه چیزی که کشف کردین برای بشر خطرناک باشه؛ اون موقع چیکار می‌کنید؟ مطمئناً سعی می‌کنید تا جای ممکن کسی ازش خبردار نشه. این دوتا رفیق هم یه چیزی رو کشف کردن، ولی مطمئناً دوست ندارن کسی از کشفشون باخبر باشه! ولی در این بین، با شخصی ملاقات می‌کنن که می‌تونه با یه اشاره، کل زندگیشون رو ازشون بگیره... .
*با نقد رمانم به پیشرفت قلمم کمک کنید*

آخرین ویرایش
امضا : *Rozhina*

Farzaneh.Rezvani

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
4/9/18
ارسالی‌ها
701
پسندها
11,107
امتیازها
28,473
مدال‌ها
22
سطح
19

248070

با عرض سلام خدمت نویسنده‌ی عزیز، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه‌مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم!
ورود شما به دنیای نقد به معنای این است که شما خواستار پیشرفت هستید. به یاد داشته باشید که نقد با توانایی بیان نکات مثبت و منفی در اثرتان، شما را برای بی‌نقص شدن آماده می‌سازد.

کاربر گرامی؛ لطفا قبل از نوشتن نقد در تاپیک، قوانین زیر را مطالعه نمایید:
- نقد یعنی ساختن، نه تخریب کردن! بنابراین در هنگام نوشتن نقد با لحن ملایم و بیان نقاط قوت و ضعف، تصور نویسنده را از نقد...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Farzaneh.Rezvani

^MiushaW.GM

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
11/6/20
ارسالی‌ها
1,510
پسندها
22,342
امتیازها
46,373
مدال‌ها
22
سطح
28

سلام دوست عزیز:63:
اسم رمان: خب اسم رمان کاملا با محتوای رمان همخونی داره و از اسم رمان، می‌شه به محتویات رمان پی برد و از کلمه‌ی موسیقی به راحتی می‌شه فهمید که رمان ربطی به موسیقی داره و از کلمه‌ی مرگ تا حدی می‌شه به ژانر رمان، که فانتزی هست پی برد.
ژانر: ژانری که شما برای رمانتون انتخاب کردید؛ فانتزی و طنزه؛ که به محتوای داستان میاد؛ اما باتوجه به چیزی که من تا الان مطالعه کردم؛ بهتره ژانر معمایی رو هم به رمانتون اضافه کنید و این که ژانر رمان...

امضا : ^MiushaW.GM

*Rozhina*

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
12/6/20
ارسالی‌ها
189
پسندها
3,936
امتیازها
16,633
مدال‌ها
11
سطح
11

• نویسنده موضوع
سلام دوست عزیز:63:
اسم رمان: خب اسم رمان کاملا با محتوای رمان همخونی داره و از اسم رمان، می‌شه به محتویات رمان پی برد و از کلمه‌ی موسیقی به راحتی می‌شه فهمید که رمان ربطی به موسیقی داره و از کلمه‌ی مرگ تا حدی می‌شه به ژانر رمان، که فانتزی هست پی برد.
ژانر: ژانری که شما برای رمانتون انتخاب کردید؛ فانتزی و طنزه؛ که به محتوای داستان میاد؛ اما باتوجه به چیزی که من تا الان مطالعه کردم؛ بهتره ژانر معمایی رو...

امضا : *Rozhina*

^MiushaW.GM

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
11/6/20
ارسالی‌ها
1,510
پسندها
22,342
امتیازها
46,373
مدال‌ها
22
سطح
28

خیلی ممنونم
در مورد خلاصه خیلی فکر کردم و شاید دوباره عوضش کنم...
درمورد مقدمه خودم هم میدونم اصلا ربطی نداره ولی این مقدمه به اواسط رمان مربوط میشه...
ژانر فانتزی از بعد سی و پنج پست شروع میشه و همونطور ادامه پیدا میکنه...
از اینکه رمانم رو دنبال میکنید خیلی ممنونم:icon12:
سعی میکنم حتما ایراداتم رو اصلاح کنم
ممنون از توجه شما :wubsmiley:

امضا : ^MiushaW.GM

R.Reyhani

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
7/4/20
ارسالی‌ها
785
پسندها
8,218
امتیازها
25,273
مدال‌ها
22
سطح
15

خیلی ممنونم
در مورد خلاصه خیلی فکر کردم و شاید دوباره عوضش کنم...
درمورد مقدمه خودم هم میدونم اصلا ربطی نداره ولی این مقدمه به اواسط رمان مربوط میشه...
ژانر فانتزی از بعد سی و پنج پست شروع میشه و همونطور ادامه پیدا میکنه...
از اینکه رمانم رو دنبال میکنید خیلی ممنونم:icon12:
سعی میکنم حتما ایراداتم رو اصلاح کنم
وقتی ژانری را به عنوان قالب و عنوان رمانتان انتخاب می‌کنید، باید از همان ابتدا وجود این ژانر در تک به تک کلمات به‌کار رفته در آن حس شود؛ نه این‌که از فلان پست به بعد ژانر تازه شروع شود.

امضا : R.Reyhani